Jump to content


Арестуваха Бойко Борисов и компания!


Препоръчани коментари

Арестуваха бившия премиер Бойко Борисов!

%D0%91%D0%BE%D0%B8%CC%86%D0%BA%D0%BE-%D0

Мащабна операция на "Главна дирекция 'Национална полиция" (ГДНП) по 120 случая на злоупотреби с евросредства се провежда в момента, съобщава Българската национална телевизия. Извършват се обиски на различни адреси.

Задържани са бившият премиер Бойко Борисов, бившият финансов министър Владислав Горанов, бившата шефка на бюджетната комисия Менда Стоянова и бившата шефка на правителствената информационна служба Севдалина Арнаудова. Срещу 4-мата имаше шокиращи разкрития от бизнесмена Васил Божков.

Това се случва в деня, в който в София важни срещи проведе европейският прокурор Лаура Кьовеши. Тя даде отлична оценка на работата на министъра на вътрешните работи Бойко Рашков.

Очаквайте подробности

Link to comment
Сподели в други сайтове

It was high time. По-аморално същество в политиката от ББ няма. Достатъчно фалове и ограбване. Може би е показен начинът, по който се случва, но... Толкова години самият той прикриваше деянията си, натопявайки други хора, без да подбира средства. И тия около него и те се излагат да му бършат г*за. Силно се надявам наистина да има Видовден. На Киро ще му се държи сметка по друго време. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи постоянно даваха извънредни новини по случаят! 24 часа. Преди ми беше симпатичен, но сега предпочитам да се въздържа от коментар! В Банкя имам познати и приятели, гледахме репортажите, може би са продължили до късно. През половин час прекъсваха за да говорят за това!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бойко ще си се върне на власт Юни. Това сочат всички проучвания. Киро чунеца или Киро тъпото както го наричат вече е вторият най - мразен политик след ББ. Аз лично не мога да повярвам колко себичен и елементарен се оказа. Освен прост и е страшно егоцентричен. И докато ББ е селски бек по балкански начин, Кирето е селянин и провинциалист заради комплексите. 

И ако си мислите, че ББ е шуробадженащина, то няма да коментирам при при Петков какво се случва. И за да ви дам пример: Даниел Лорер и жена му и двамата са набутани в кабинета. Да дадеш парите ни на еврейн, а жена му да направиш шеф на кабинета ти. Това дори БСП и Герп заедно не са правили. Има още куп подобни ситуации. Май ще си замине Кирчо смешката и с него всичките неудачници дето се навъдиха. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , WindWalkerMonk каза:

Бойко ще си се върне на власт Юни. Това сочат всички проучвания. Киро чунеца или Киро тъпото както го наричат вече е вторият най - мразен политик след ББ. Аз лично не мога да повярвам колко себичен и елементарен се оказа. Освен прост и е страшно егоцентричен. И докато ББ е селски бек по балкански начин, Кирето е селянин и провинциалист заради комплексите. 

И ако си мислите, че ББ е шуробадженащина, то няма да коментирам при при Петков какво се случва. И за да ви дам пример: Даниел Лорер и жена му и двамата са набутани в кабинета. Да дадеш парите ни на еврейн, а жена му да направиш шеф на кабинета ти. Това дори БСП и Герп заедно не са правили. Има още куп подобни ситуации. Май ще си замине Кирчо смешката и с него всичките неудачници дето се навъдиха. 

Хайде да не се връща на власт! При въпросния има доказани престъпления от неизмерим характер. Въпросът на време е за справедлив процес относно тях. А и той си има опит в затворите, като почнем от престоя му в чешки такъв преди политическата му кариера, който се е постарал да изтрие от досиетата. Този път едва ли ще излежава присъда, просто тя и съдебната система е негова все още и на ДПС. Изберат ли го пак, плюем на себе си като народ за пореден път. Не че има алтернатива, де.

Може и да е вярно всичко това за Петков, но ние и по презумпция сме много по-критични към него, отколкото някога сме били към свинята от Банкя. Извинявам се, че за първи път звуча толкова грубо, обаче този човек е под всякаква критика. Изпотрябвал ни е да се връща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 Очакваше се че ще го пуснат...нали всички там са хора на герб.Гешев за това беше монтиран в прокуратурата и за това стиска здраво кокала, въпреки че буквално цялата държава му казва в лицето че е нежелан.
Щеше ми се да видя Боко за дълго зад решетките, а и Горанов също!Оня с фурмите също...Да се надяваме че Европейската прокуратура ще направи нещо, защото нашата за нищо не става!Гешев е като Лукашенко в Беларус - пълен дебил!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз продължавам да не разбирам за какво толкова се палите за Борисов. 

Той не управлява. 

И как арестът му е по-важен от въпросите на деня, които правителството има да решава? И голяма част от населението - затвор, та, затвор. Хубаво, ама толкова ли стига от ПП. Само с ГЕРБ ли ще се разправят 4 години?

И да... беше ясно, че пак е скалъпено. Обаче много грозно ползваха Кьовеши и по сигнал на Кирил Петков :D Не знам как да тълкувам плиткоумието им.

Направо изписаха вежди на Борисов. Както казват във ФБ - Слънцето засвети отново. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, meleto каза:

Обаче много грозно ползваха Кьовеши и по сигнал на Кирил Петков :D Не знам как да тълкувам плиткоумието им.

Направо изписаха вежди на Борисов. Както казват във ФБ - Слънцето засвети отново. :D 

За пръв път успяха да изиграят и най-вече да изненадат кликата на Герб, като използваха вратичка в закона, която позволява да приберат Тиквата без дори прокуратурата да разбере.Това ме изкефи най-много!А като видях пияния Вежди Рашидов и тъжната Фандъкова изтресени в 10 вечерта пред портите на селския сарай....все едно бяха на погребение, а не на арест :D

Четох един анализ, в който пишеше какво щеше да се случи, ако бяха карали по надлежния ред - съобщават на бг прокуратурата за намеренията си; след 1 минута Гешев знае;след още 2 минути Борисов знае; от там хваща за Сърбия или за Дубай.

Кьовеши дойде със 120 жалби, по които Европейската прокуратура започва разследване, защото нашата бг прокуратура ги замита под килима.Така че няма как да се тълкува, че е била употребена.Според мен по-скоро е помогнала всичко това да се случи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , nikitrz каза:

За пръв път успяха да изиграят и най-вече да изненадат кликата на Герб, като използваха вратичка в закона, която позволява да приберат Тиквата без дори прокуратурата да разбере.Това ме изкефи най-много!А като видях пияния Вежди Рашидов и тъжната Фандъкова изтресени в 10 вечерта пред портите на селския сарай....все едно бяха на погребение, а не на арест :D

Четох един анализ, в който пишеше какво щеше да се случи, ако бяха карали по надлежния ред - съобщават на бг прокуратурата за намеренията си; след 1 минута Гешев знае;след още 2 минути Борисов знае; от там хваща за Сърбия или за Дубай.

Кьовеши дойде със 120 жалби, по които Европейската прокуратура започва разследване, защото нашата бг прокуратура ги замита под килима.Така че няма как да се тълкува, че е била употребена.Според мен по-скоро е помогнала всичко това да се случи.

Ама то нищо не излезе от цялата работа. За какво да ходи в Сърбия? Логиката тук е нулева.

Пълнят ви ума с пропаганда.

Полицията по принцип не може да направи нищо без следовател и прокуратура. Другото, което беше смешно: питат РАшков като е пратил тия преписки (доказателства) преди обяд, има ли входящ номер - той вика "аз не мога да знам всичко". После казва - всички доказателства, дето прокуратурата се правила, че не е получила от МВР, били публично достояние. Демек още си настоява, че изрезките от вестници са "доказателства". И най-голямата глупост - те тепърва щели да търсят доказателства, а през това време ще държат ББ в ареста :D Питам се тоя Рашков как е оцелял 20 години в структурите, то лъха на некомпетентност... в нормалните държави - първо се събират доказателства и на база на тях се извършват арести или претърсвания. Само тук Рашков си мечтае първо арестуваш и после търсиш вина. И не, в правото дори у нас - първо се събират доказателства и след това се повдигат обвинения.

Всичко щеше да е ок ако бяха открили нещо при претърсването, но уви...

Не знам, на подобни истории сигурно обикновения човек, който не разбира никак от право - вярва... 

Кьовеши няма нищо общо. Обвинението е за изнудване. Евпорейският парламент има правомощия що се отнася до евросредства. Къде е изнудване, къде е Кьовеши. Поредна опорка. Но ще е интересно следващите дни, когато стигне до нея, че са ползвали името й. Тя сигурно ще си мълчи. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

представете си,че ББ е от 1г. зад решетките и го няма.

Сега си представете,че и Гешев го няма.

Направо искам за 1 г. да са в затвора,да видим тогава кой ще им пречи на тея да направят нещо смислено.

Сега си помислете и си отговорете защо за 100 дни затънахме още повече?

 За инфлацията,горивата къде са милярдите заеми които изтеглиха?Тея освен да плюят и обещават ....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , meleto каза:

Аз продължавам да не разбирам за какво толкова се палите за Борисов. 

Той не управлява. 

И как арестът му е по-важен от въпросите на деня, които правителството има да решава? И голяма част от населението - затвор, та, затвор. Хубаво, ама толкова ли стига от ПП. Само с ГЕРБ ли ще се разправят 4 години?

И да... беше ясно, че пак е скалъпено. Обаче много грозно ползваха Кьовеши и по сигнал на Кирил Петков :D Не знам как да тълкувам плиткоумието им.

Направо изписаха вежди на Борисов. Както казват във ФБ - Слънцето засвети отново. :D 

И какво като не управлява в момента ? Щом в момента е аут от играта трябва да си затворим очите за всичко което направи през последните десет години ? Той и като цяло ГЕРБ са откраднали толкова много пари, че най-малкото което може да направи е да лежи в затвора. Ако България беше адекватна държава дори ще трябва да върне парите, но знаем, че това никога няма да се случи. ;)

 

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , -A. каза:

И какво като не управлява в момента ? Щом в момента е аут от играта трябва да си затворим очите за всичко което направи през последните десет години ? Той и като цяло ГЕРБ са откраднали толкова много пари, че най-малкото което може да направи е да лежи в затвора. Ако България беше адекватна държава дори ще трябва да върне парите, но знаем, че това никога няма да се случи. ;)

 

 

В поста ти има само градски легенди. Нека да го докажат и след това да лежат. 

Това е от компетенцията на прокуратура и съд. А в момента Петков ЛИЧНО се занимава с тази вендета, а той е в изпълнителната власт. Логика? Обясни ми какво общо има Петков със случая на Борисов... как той е свидетел по тези казуси, като към преди 2020 дори не знаехме, че съществува ПЕтков. Толкова ли не личи, че тук има погазване на разделението на властите? Погледни малко встрани, игнорирай омразата си към ГЕРБ и Борисов. Кажи ми, нормално ли беше това, което стана в четвъртък? Издържано ли беше? 

Пак казвам МВР са нищо без прокуратура и съд. Няма как да заобиколят прокуратура. И да махнат Гешев, под него има 2000 прокурори. Всички ли са подвластни на Гешев? Защо и 1 не изрева против Гешев? Те лукови глави ли са? Ако са: и да се смени Гешев пак ще е същото.

Не знам. Слушах софийската прокуратура онзи ден, гледах и Рашков. И съм втрещен как се намират хора, които подкрепят действията на Рашков. То е очевидно, но е вярно, че човек вижда само което иска. А мнозинството се е вглъбило в омразата си към ГЕРБ и ББ. 

То не е лесно да признаеш, че си бил прецакан да гласуваш за такива като Рашков и сие.

Добре, откраднати са пари... вместо да вървим напред, да изграждаме, ние въртим около старите неща. И какво печели народа? По-добре ли ще живеем ако ББ влезе в затвора? Дори да го осъдят и прочее? 

Отдава се прекалено значение, а други са важните теми.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...