Jump to content

Емилия и Денис Теофиков - Пак ще се броиш


Препоръчани коментари

преди 2 часа , Willy каза:

Аз се изненадвам от простотията в коментарите от сорта на "Ама той нали умря, как е в клипа". То бива да си прост, ама някои хора са под нулата.

Вчера ми пратиха някакви коментари как някакви дечица се убеждават, че смъртта му е измислица, защото клипът бил качен преди няколко часа... де да беше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде сега понеже Теофиков не е жив и да галим с перце смотаната Счетоводителка. Имам чувството,че в тоя форум са се събрали 10 от 15 фена на Емилия в България. 

Нали новите песни на Денис щяха да се качват в неговия канал? Защо тая нещастница си го е качила в нейния? Дори в описанието си не е посочила линк към канала му. Въобще всички приказки че била много колегиална и състрадателна към Теофиков и семейството му изтекоха в канала. Тая се оказа по-голям боклук и от Мартин,Андреа и всички останали,които се опитаха да се възползват от смъртта му.

Вчера  си пуснах Акула и Тръгвай си ами класи са над това и като текст,и като послание,и като всичко въпреки че сумарно сигурно струват 300к. Няма причина да изкарвате тая пръдла новатор,защото не е. И да тоя клип е малоумен,няма да си го пускам отново,за да не се отчита гледане на тая флопаджийка,но:

1) Тръгвай си изобщо не свърши по начина,по който почва този

2)Когато онзи охранител го бутна лилавата кола той хвъркна на 20 метра?!? WTF?

3)Тая нещастница не стига че куршума само я одра по бузата и тръгна да умирГа ами преди това навсякъде хвърчаха стъкла,а после нямаше никакви по пода.

4) Образите на новите актьори изобщо не са развити. 

Сакън да не работи с Виктор Антонов,който е направил Акула и Тръгвай си понеже всички работят с него,а с Валери Милев..Комплексарка!

Като заключение ще кажа,че когато продължаваш нещо,което е имало успех трябва да е поне близко до неговото ниво. Това тук е абсолютна аматьорщина като цялостен проект. Счетоводителката можеше да направи нещо с Робов,можеше да стане по-сносно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В канала на Ема ще направи повече гледания и откъде знаеш, че няма да даде парите на атеш и Венера? То щото милиони все едно се печелят от гледания ;0 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , FikLena каза:

само 600к

'само' и '600к' не вървят в едно изречение

Трябваше да пуснат и двете песни в един общ клип (10 минутен), защото тубата плаща тройно за гледания на клипове с 10+ минути.и тогава в дългосрочен план можеха да си възвърнат инвестицията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , asylum каза:

В канала на Ема ще направи повече гледания и откъде знаеш, че няма да даде парите на атеш и Венера? То щото милиони все едно се печелят от гледания ;0 

По-големия канал прави повече гледания за 24 часа,ако песента стане хит и има staying power ще си натрупа гледания независимо дали е в канал с 10к или 100к абонирани.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Blueberry каза:

Вчера ми пратиха някакви коментари как някакви дечица се убеждават, че смъртта му е измислица, защото клипът бил качен преди няколко часа... де да беше.

И аз бях засякла в тикток някакво клипче, което уж доказвало, че е жив... Де за беше наистина. 😢

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , xroflx9 каза:

Айде сега понеже Теофиков не е жив и да галим с перце смотаната Счетоводителка. Имам чувството,че в тоя форум са се събрали 10 от 15 фена на Емилия в България. 

Нали новите песни на Денис щяха да се качват в неговия канал? Защо тая нещастница си го е качила в нейния? Дори в описанието си не е посочила линк към канала му. Въобще всички приказки че била много колегиална и състрадателна към Теофиков и семейството му изтекоха в канала. Тая се оказа по-голям боклук и от Мартин,Андреа и всички останали,които се опитаха да се възползват от смъртта му.

Вчера  си пуснах Акула и Тръгвай си ами класи са над това и като текст,и като послание,и като всичко въпреки че сумарно сигурно струват 300к. Няма причина да изкарвате тая пръдла новатор,защото не е. И да тоя клип е малоумен,няма да си го пускам отново,за да не се отчита гледане на тая флопаджийка,но:

1) Тръгвай си изобщо не свърши по начина,по който почва този

2)Когато онзи охранител го бутна лилавата кола той хвъркна на 20 метра?!? WTF?

3)Тая нещастница не стига че куршума само я одра по бузата и тръгна да умирГа ами преди това навсякъде хвърчаха стъкла,а после нямаше никакви по пода.

4) Образите на новите актьори изобщо не са развити. 

Сакън да не работи с Виктор Антонов,който е направил Акула и Тръгвай си понеже всички работят с него,а с Валери Милев..Комплексарка!

Като заключение ще кажа,че когато продължаваш нещо,което е имало успех трябва да е поне близко до неговото ниво. Това тук е абсолютна аматьорщина като цялостен проект. Счетоводителката можеше да направи нещо с Робов,можеше да стане по-сносно.

За каналът не съм съгласен поради простата причина, че това е нейн проект и не виждам причина защо да е в неговия. НО съм абсолютно съгласен, че можеше поне от съпричастност да подаде едно рамо за развитието на неговият канал, който е все още нов и да остави един линк или да призове хората да се абонират и за него.
Тя и Кали се правеше на много съпричастна, а обиколи всички медии да обсъжда смъртта на Денис, но ми стана пределно ясно, че просто си прави реклама понеже откакто си би шута от Пайнер не е интересна и няма нови песни.
Онзи ден пак видях статия за нея, в която се споменава, че се е отказала от чалгата и решила да поеме в нова посока все едно някого го бърка какво смята да прави духалката на Жоро Илиев.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След почти 2 дни, още ми е странно като слушам песента(въпреки че не съм я спрял). Уникален клип, брутална песен, много зарибяваща, но…. във всяка част от текста се замислям за Денис и ми става гадно. Когато я пуснах за първи път ми се напълниха очите като запя…

Гледания, харесвания, рекорди - никакво значение нямат, радвайте се на последните заснети моменти на това момче, защото няма да имаме повече☹️

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 11.03.2022 г. от 13:16, Just_Me каза:

А така 👍🏻

Screenshot_20220311-131459_Instagram.jpg

Тоя коментар е такъв автогол, че няма накъде повече. Все едно изкрещя "Държанка съм, не ми пука дали ще ми излязат сметките, понеже харча готови пари на мъжа ми". Не е тъп да си лесно. Да не беше влизала в обяснителен режим.

Да, хубаво е, че чуваме Денис отново, но песента си е правена за комерс и Ема просто пусна готовия продукт, не е както "Завинаги" да кажем да е направила специална песен, посветена на Теофиков. Все още мисля, че трябваше да си останат с 2-та дуета. Клипът е типичният "Вижте ме колко пари имам, какъв филм съм направила", видео с разни разговори и странични звуци засенчващи песента, която би трябвало да е основното. Дано другата е по-меланхолична като "Тръгвай си". Радвайте се на тези дуети, че като гледам са последната БГ чалга, която ще чуем от Емилия.

Естествено, проектът на живота на Счетоводителката е "Пак ще се БРОИШ". :D Съвсем логично!

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 13.03.2022 г. от 10:24, Gerganafen каза:

Тоя коментар е такъв автогол, че няма накъде повече. Все едно изкрещя "Държанка съм, не ми пука дали ще ми излязат сметките, понеже харча готови пари на мъжа ми". Не е тъп да си лесно. Да не беше влизала в обяснителен режим.

Да, хубаво е, че чуваме Денис отново, но песента си е правена за комерс и Ема просто пусна готовия продукт, не е както "Завинаги" да кажем да е направила специална песен, посветена на Теофиков. Все още мисля, че трябваше да си останат с 2-та дуета. Клипът е типичният "Вижте ме колко пари имам, какъв филм съм направила", видео с разни разговори и странични звуци засенчващи песента, която би трябвало да е основното. Дано другата е по-меланхолична като "Тръгвай си". Радвайте се на тези дуети, че като гледам са последната БГ чалга, която ще чуем от Емилия.

Естествено, проектът на живота на Счетоводителката е "Пак ще се БРОИШ". :D Съвсем логично!

Разбира се, че е автогол. Пуснах продукцията, всичко си е ок. И? Похвално е, че влага. Има - влага. Но такива коментари... Плюс това, че е искала да формулира сложно съставно с подчинено изречение, ама не се е получило. Като хванат парата, и вземат, че си повярват, че до живот ще е така... Едно време без тия мащабни продукции и разхищения ми беше по-симпатична. Всъщност, Емилия не е лоша, но някой път от тъпотия прави едни изказвания, дето по-добре да си ги спести. Дай им само да ги хвалят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де, нали му плати погребението. Какво се очаква - цял живот да плаща на техните ли? Сега в крайна сметка са били колеги и евентуално приятели. 

По цял свят се издават изпаднали и неиздадени песни. Колко пари се лапнаха от Уитни, Майкъл и т.н. Емилия направи повече от достаъчно. Бтв, проекта не ми харесва, но дори с Робов пак щеше да е топ успешен.

Вложила е, правили са неща и си ги пуска. Задочно помога на родителите му, нали и те ще ползват песните. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 17.03.2022 г. от 15:51, lucellent каза:

Защо някои медии пишат, че песента направила рекорд - над 1млн гледания за 22 часа?

Аз съм в потрес какви са тези медии лъжливи, пишат, че тази песен и “Тръгвай си” направили милион за по-малко от 24 часа. Че и Ема ги споделила чак. Кого се опитват да лъжат не знам. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...