Jump to content



Емилия и Денис Теофиков - Пак ще се броиш


Препоръчани коментари

преди 33 минути, Olay каза:

Идеята на филма не е ли да се представи лошия герой по възможно най-негативен начин и точно репликата допринася за това. А това, че в сценария убиват хора, не те ли притеснява? Отвличания, престелки, смазвания, бомби?

Няма значение какъв е контекста. Сега тази тъпа фразичка ще се популяризира и ще обиколи всички соц. мрежи. Като че ли хомофобията в България е малко, че да се налива още масло в огъня. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия е единственият новатор в България към днешна дата. Доказва го за пореден път! Виждаме колко важен фактор са парите в жанра. Без тях половината нямаше да ги знаем дали са от Смядово, Попово или Койнаре. Браво на Емилия и целия екип за смелостта! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипа не е нищо невиждано гледали сме го вече в други продукции(сериали, филми), музиката е типична Пашева боза претоплена :(

Пашката се ориентирал към сценаристката професия :D

А защо не са сложили във видеото "В патет на Денис"?

 

  

преди 1 час, Just_Me каза:

Да, пък и така казана, тази фраза от Вълев прави лека закачка/препратка към култовото му "извинявай, ама танцьори не ти ли трябват" като Куката от "Под прикритие".

Той целия клип прави тая препратка към сериала :D

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Marin каза:

Клипа е окй.
Песента е горе дело добре но едно не мога да разбирам защо си вдигат рейтинга на гърба
на Денис мира на душата му!



 

Пашката иска да си върне изгубените кинти покрай корона кризата и след смъртта на златната му кокошка дявола проклет :D Емица е идеалната за тази цел да буди съжаление, нищо че навсякъде пише Даймън Шит Серакшън :)

  

преди 1 час , Fast каза:

Когато чух "извинявайте, тук ли се събираме на гей парада" спрях песента и я дислайкнах. Как може такива работи през 2022? Срам за паметта на Денис.

Пашката сигурно го е измислил както всички дебилни идеи в проекитте във фирмата му назад - пример двете кули :)

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прилично предложение, вероятно ще се популяризира доста и ще стане хит в чалга средите. Само дето не мисля, че в предвид обстоятелствата трябваше да излиза в този си вид. Разбирам колко пари е вложила Емилия, но проектът щеще да изглежда като адекватно продължение на предните им колаборации само ако Денис беше жив. След смъртта му трябваше да преработят малко звученето на песента и да я направят по-меланхолична, защото да изпратят момчето с такъв комерс нещо не ми се нрави.

Клипът е много добър, също като предните им два, но не искам да повярвам, че е хвърлила 300 бона за него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Hurricane каза:

Емилия е единственият новатор в България към днешна дата. Доказва го за пореден път! Виждаме колко важен фактор са парите в жанра. Без тях половината нямаше да ги знаем дали са от Смядово, Попово или Койнаре. Браво на Емилия и целия екип за смелостта! 

Новатор и трети еднакъв клип към дуетите им не върви в едно изречение. Жалък опит с това за Смядово, но тя дори и когато е правила повече дуети с един и същи човек, те винаги са били ТОТАЛНО различни един от друг и като песни и като клипове.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, SG каза:

Прилично предложение, вероятно ще се популяризира доста и ще стане хит в чалга средите. Само дето не мисля, че в предвид обстоятелствата трябваше да излиза в този си вид. Разбирам колко пари е вложила Емилия, но проектът щеще да изглежда като адекватно продължение на предните им колаборации само ако Денис беше жив. След смъртта му трябваше да преработят малко звученето на песента и да я направят по-меланхолична, защото да изпратят момчето с такъв комерс нещо не ми се нрави.

Клипът е много добър, също като предните им два, но не искам да повярвам, че е хвърлила 300 бона за него.

Според мен четвъртата песен ще е по-баладична, както беше случая с Акула-Тръгвай си. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поклон, поклон и пак поклон за всичко, песен, видео, просто няма такава жена, Денис, жив ще си завинаги! И втора част дори е обявена... Шокиран съм какво прави Емилия последните години, голяма!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Гальо каза:

Според мен четвъртата песен ще е по-баладична, както беше случая с Акула-Тръгвай си. 

И аз имам такива очаквания, макар и Тръгвай си да не е точно балада. Не е и нужно да се преследва точно баладично звучене, може просто да е нещо прилично умерено, а най-добре би било да се направи някакъв експеримент и да е с неочакван саунд... но това все пак са чалга композиторите на 2022, де.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много шум за нищо. На мен пък не ми хареса освен микса и си пролича контрастът между Пашев и Драганански т.е. единият е пълен некадърник, а другия знае какво прави. Иначе както казах и очаквам в момента да ме нападнат някои с дислайкове и каквото се сетят, песента е доста слаба, видеото не е нещо "уау", но поне видях любимите си актьори от "Под прикритие". Известно време ще има хайп, заради Денис и лапетата ще я спамят навсякъде, но доста бързо ще флопне, аз лично не бих си я пуснал втори път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Just_Me каза:

А така 👍🏻

Screenshot_20220311-131459_Instagram.jpg

Тоест признава, че налива от пусто в празно и пръска пари, които никога няма да бъдат възвърнати? Това дори не може да се нарече и бизнес в такъв случай… голям автогол. Да си изтрие коментара по-добре. 
Его ли храни какво не знам..

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Hurricane каза:

Отново Галеновите проявяват негативизъм и злоба към нещо толкова невероятно за жанра! Как един път не признахте трудът на другите, не знам… 

Кое му е толкова невероятното на това нищо? Клипът е толкова абсурден,че все едно го е снимал Люси,а не Валери Милев.Текстът е пълно клише,а мелодията си е изтъркана до болка. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Hurricane каза:

Отново Галеновите проявяват негативизъм и злоба към нещо толкова невероятно за жанра! Как един път не признахте трудът на другите, не знам… 

Така и така Башур е давал пари за този проект, поне да беше отпуснал още малко кесийката за песен от Кости например. Пашевата претопена манджа сме я слушали много пъти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми проекта. Клипа е добър и ми харесват точно препратките към "Под прикритие". С участието на актьорите е логично и сценария да допринася в тази насока. В песента ми липсва още малка ударност, но пак е хубава. Вижда се, че са вложили доста труд. Много ми липсва Денис... нека поне заради него да не плюем проекта. Изненадах се, че има още една песен и нямам търпение да я чуя. Дано имат успех заради Денис и да им се радваме. ❤

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Hurricane каза:

Отново Галеновите проявяват негативизъм и злоба към нещо толкова невероятно за жанра! Как един път не признахте трудът на другите, не знам… 

Стига ходи във всяка тема да намесваш Галена и феновете й. Можеш да изкажеш недоволството си към хейта и без подобни намеси. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Hurricane каза:

Отново Галеновите проявяват негативизъм и злоба към нещо толкова невероятно за жанра! Как един път не признахте трудът на другите, не знам… 

Аааа, не така, аз съм верен само на Луна!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Stela каза:

Стига ходи във всяка тема да намесваш Галена и феновете й. Можеш да изкажеш недоволството си към хейта и без подобни намеси. 

Не, не може, защото злобните коментари към песента идват точно от феновете на смядовското чучело! Всички знаем причината, но поне този път можеха да си замълчат!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Hurricane каза:

Не, не може, защото злобните коментари към песента идват точно от феновете на смядовското чучело! Всички знаем причината, но поне този път можеха да си замълчат!

Изпий си хапчетата и се почерпи с един Сникърс, много те моля. Пишеш глупост след глупост, а даже няма нужда да споменавам как предизвикваш някои неща, които не са в твой интерес. Ако нямаш нещо кадърно за писане по-добре си замълчи!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Ciaga каза:

Изпий си хапчетата и се почерпи с един Сникърс, много те моля. Пишеш глупост след глупост, а даже няма нужда да споменавам как предизвикваш някои неща, които не са в твой интерес. Ако нямаш нещо кадърно за писане по-добре си замълчи!

Хахааа, ама то истината боли, а Емилия е киселото грозде от онази поговорка :) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...