Jump to content



Поп-фолк скандали (март, 2022)


Препоръчани коментари

преди 6 минути, Willy каза:

Пак ще се броиш май ме кефи повече от Тръгвай си и Акула като песен и най-вече изпълнение. От клипа само не разбрах защо тоя в началото уби всички от колата, а остави Денис? 

Може би нарочно, за да страда, че любимата му пак няма да е с него и да види как му я отнемат. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох Ема като запее и припадам - убиец! И как я застреляха накрая - все едно мен просъреляха и Денис как гледа… направо като филм. Сърцето да те заболи. Последната песен според мен ще е най-силната. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, stereoto_ каза:

Не я винете, толкова й е толбухинския акъл,  дето има.. Малко, но от сърце.. 

Просто си е селянка, не търпи критика, нагла е и със самочувствие..

Нека ближе рани и чете коментари.. Галена й направи страшна клизма през 2021 година..

Няма страшно кака. Пресич е приготвила нови машупи с чужди песни чак до 2032 година. За какво да се харчи излишно за авторски песни? Записва кавъра, снима ТВ версия в приказките и хоп - имаме си нов хит. Докато има празноглавци да я канят на участия и да и слушат плейбека така ще е. За което ми е супер мъчно. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази жена не се научи да търпи критика... Да ходиш да споделяш коментарите на хората и да се гавриш така е меко казано грозно. Комплексите са страшно нещо. При Преслава са в излишък. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако гледаме Popnable, Емилия вече е с 533М кариерни гледания и топ 4 сред жените, след Галена(876М), Преслава(653М) и Андреа(585М).

Много ще е смешно като след още 3-4 триота и квартети с балканци се нареди в топ 2.

  • Haha 1
  • Hug 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 Тази е изтрещяла...Клипа който беше пуснала, тези снимки, всичко това само я принизява още повече. Може ли да се пуснеш полугола, завита с украинското знаме и да пледираш колко си загрижина... Това ли е начина?? Няма да е тя ако не вкара пошлост във всяко нещо. Като Камелия, дето се беше "облякла" с българското знаме, с рокля едва прикриваща интимтите й части. После защо хората ги обиждали... 

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Stela каза:

 Тази е изтрещяла...Клипа който беше пуснала, тези снимки, всичко това само я принизява още повече. Може ли да се пуснеш полугола, завита с украинското знаме и да пледираш колко си загрижина... Това ли е начина?? Няма да е тя ако не вкара пошлост във всяко нещо. Като Камелия, дето се беше "облякла" с българското знаме, с рокля едва прикриваща интимтите й части. После защо хората ги обиждали... 

 

100 % е няква руска пропаганда тоя пост, ако бях украинец бих предпочел да ме уцелят с бомба няква, вместо да гледам самоповярвала си форошоп героиня да скверни родния багреник с вимето си. Време е да се помолим на иконите! 

 

  • Haha 2
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , Willy каза:

?

Screenshot-20220312-145844-Facebook.jpg

Това, че е известна не значи, че и тя не може да се забавлява! Вие се забавлявате на нейн гръб а иначе после било грозно и пошло.. тя има чувство за хумор ама като е срещу вас не ви изнася! Мен ме кефи, че обра за и в интернет не е изграден да показва само определено лице и кичозност.... Мое мнение!

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 12.03.2022 г. от 17:57, stereoto_ каза:

Не я винете, толкова й е толбухинския акъл,  дето има.. Малко, но от сърце.. 

Просто си е селянка, не търпи критика, нагла е и със самочувствие..

Нека ближе рани и чете коментари.. Галена й направи страшна клизма през 2021 година..

Така е, но и Галена не е по-различна. Не може изказвания от рода на "Да ида в Капките - никога, щото имам работа". Ама то не е въпросът в изказването, ами в самия маниер. Ся, извинявам се, ама ебаси самочувствието имат тия двете. Заради техните скандали пропаднаха и награди, и всичко. Нали са наясно, че някой ден цялата тая сага ще приключи и ще си бършат праха от наградите вкъщи... Ай аман вече от повярвали си. Ще кажеш,  че Арена сами са напълнили или са направили някоя велика песен, дето да ги храни цял живот. Целият талант и продукции отиват на кино при ей такива изцепки.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , adorable каза:

Така е, но и Галена не е по-различна. Не може изказвания от рода на "Да ида в Капките - никога, щото имам работа". Ама то не е въпросът в изказването, ами в самия маниер. Ся, извинявам се, ама ебаси самочувствието имат тия двете. Заради техните скандали пропаднаха и награди, и всичко. Нали са наясно, че някой ден цялата тая сага ще приключи и ще си бършат праха от наградите вкъщи... Ай аман вече от повярвали си. Ще кажеш,  че Арена сами са напълнили или са направили някоя велика песен, дето да ги храни цял живот. Целият талант и продукции отиват на кино при ей такива изцепки.

Разликата е там, че едната си е повярвала прекалено много, а другата говори на шега по време на участия 🤷‍♀️ Не може майтапите по време на участия да се взимат за чиста монета - повечето неща са казани с цел публиката да се разсмее.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Just_Me каза:

Разликата е там, че едната си е повярвала прекалено много, а другата говори на шега по време на участия 🤷‍♀️ Не може майтапите по време на участия да се взимат за чиста монета - повечето неща са казани с цел публиката да се разсмее.

Тя измежду шегите се изтърва и баш каквото мисли. Преди години за Десислава беше казала при Иван и Андрей, че не ревнува от нея, защото била бита карта. Там по повод Вафлата. После иначе дуети с нея правим и не знам си какво. Има си някои изказвания, дето и на шега не вървят.

Нали знаеш, че конфликтите и раздорите (в случая с наградите конкретно) никога не стават по вина само на един... И тя си има завишено его. Просто го дава по-ларж и хората не го взимат насериозно.

  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , asylum каза:

 

Водещият е рядко противен, че и глупав. Вика "много малък съм бил", когато Есктра Нина изпяла "Затвори очи" по БНТ, което според мен е било 1997-ма - малки сме били ние, не ти, чичак...

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...