Jump to content



Какъв е хранителният ви режим?


Kriminal

Какъв е хранителният ви режим?  

15 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

  • Отговори 34
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Повече клони към веганство. Режим нямам, ям повече сладко както споделих. 
Какво не ям? - продукти в които се съдържа животинско, меса, риби и млечни продукти. Ненавиждам ги, но всеки има право на вкус.
Не се ограничавам, доста неща не ям, но от това което обичам, именно сладкото не се ограничавам грам! Всеки има право на вкус. Вкъщи например всеки яде това, което му се яде.

  • Like 3
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ям много малко храни, но като цяло не може да влезе в никоя категория - ям пилешко и свинско и 3 вида риба, така че не съм вегетарианец. И не обичам 80% от зеленчуците хаха.

  • Like 2
  • Haha 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Като се замисля в последния месец, най-често закуската ми е шоколад с много кафе, но много тесто изяждам, даже преди малко - пак... но с тия шоколади явно, че прекалявам, най-много за шоколади се е изхарчило този месец 16 шоколада и то само за мен, не броя другите които сме купили! :D Искам да кажа, че режима ми е Шоко-тесто-сладко-пържено картофен! :D 

  • Haha 1
  • Wow 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Blueberry каза:

Ям много малко храни, но като цяло не може да влезе в никоя категория - ям пилешко и свинско и 3 вида риба, така че не съм вегетарианец. И не обичам 80% от зеленчуците хаха.

 Направо си месоядец. 😂 

Каква риба ядеш? Морски дарове ядеш ли? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Stela каза:

 Направо си месоядец. 😂 

Каква риба ядеш? Морски дарове ядеш ли? 

Да, да, месоядец съм, но съм придирчива. Сухи филета мразя.

От рибата ям сьомга, пъстърва и скумрия. Ципура и лаврак с уговорки, зависи как са приготвени.

Морски дарове ям лятото на морето. Най-много ми харесват скаридите, но като цяло, ако са приготвени добре, ям.

Хранила съм се по всякакви начини и веган ми е много трудно. Вегетарианството ми е по-лесно, години наред ядях месо не повече от 10 пъти годишно. Сега обаче ми се яде много 😅

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Brian каза:

Всичко по принцип, но в момента се ограничавам към захар, тесто и газирано. 

Трябва да ти проваля ограниченията, мисля! :D То пък от най-хубавото! :D 😘❤️ 
Недопустимо ми е да си представя живота без сладко! Както ще се повторя, мразя месо и всякакви подобни гнусотии, но това е въпрос на вкус!

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Blueberry каза:

Да, да, месоядец съм, но съм придирчива. Сухи филета мразя.

От рибата ям сьомга, пъстърва и скумрия. Ципура и лаврак с уговорки, зависи как са приготвени.

Морски дарове ям лятото на морето. Най-много ми харесват скаридите, но като цяло, ако са приготвени добре, ям.

Хранила съм се по всякакви начини и веган ми е много трудно. Вегетарианството ми е по-лесно, години наред ядях месо не повече от 10 пъти годишно. Сега обаче ми се яде много 😅

Всъщност изобщо не е трудно да си веган, а и си има доста заместители, просто явно си обичаш такива неща в което няма лошо. Аз обаче най-много харесвам и разделното хранене като програма да речем. И с това лесно се свиква и човек се чувства добре, въпрос на свикване е всичко.

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, DevilWish каза:

Всъщност изобщо не е трудно да си веган, а и си има доста заместители, просто явно си обичаш такива неща в което няма лошо. Аз обаче най-много харесвам и разделното хранене като програма да речем. И с това лесно се свиква и човек се чувства добре, въпрос на свикване е всичко.

Колко хубаво прозвуча да сме разделени аз в едната стая а храната в другата. 😂

Някой гладувал ли е? Има уж някакъв лечебен глад за по 3-5 дни. Аз едва ли бих издържала и един ден.

  • Haha 1
  • Love 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Brian каза:

Колко хубаво прозвуча да сме разделени аз в едната стая а храната в другата. 😂

Някой гладувал ли е? Има уж някакъв лечебен глад за по 3-5 дни. Аз едва ли бих издържала и един ден.

Ще се изкушиш ли да влезеш в стаята с храна? :D 
Аз, на времето. Имало е периоди в които буквално преяждам, наричах ги мръсни дни, изяждам цял буркан с течен шоколад нутела от тия големите 750 и куп други сладкиши за един ден, ама то всичко те боли и на следващия ден не мога да погледна храна.... Като някой ме види не може да повярва, че съм ял толкова или изобщо, че ям много.... Примерно 3 дни се тъпча и 3 дни не се храня, имал съм такива периоди, не можех да погледна храна... Не е за препоръчване. Преди бях за, но днес ако ме питаш - съм твърдо против! Има най-различни режими и спортове ако някой иска да свали нещо. Слава Бого  от доста години не съм бил повече от 42-4 кг, а и то зависи от самата структура и кости. Сега се чувствам добре, но здравето е по-важно от килограмите. Стигнах до 40 и пак е нещо, като знам какво беше като бях на режим суровоядсво плодове и зеленчуци, маслини и някакви туршии... След това пък залитнах в тази крайност, което е също толкова лошо. Против съм да се отслабва с глад. Не ти и трябва да издържаш такива неща! :D 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, DevilWish каза:

Ще се изкушиш ли да влезеш в стаята с храна? :D 
Аз, на времето. Имало е периоди в които буквално преяждам, наричах ги мръсни дни, изяждам цял буркан с течен шоколад нутела от тия големите 750 и куп други сладкиши за един ден, ама то всичко те боли и на следващия ден не мога да погледна храна.... Като някой ме види не може да повярва, че съм ял толкова или изобщо, че ям много.... Примерно 3 дни се тъпча и 3 дни не се храня, имал съм такива периоди, не можех да погледна храна... Не е за препоръчване. Преди бях за, но днес ако ме питаш - съм твърдо против! Има най-различни режими и спортове ако някой иска да свали нещо. Слава Бого  от доста години не съм бил повече от 42-4 кг, а и то зависи от самата структура и кости. Сега се чувствам добре, но здравето е по-важно от килограмите. Стигнах до 40 и пак е нещо, като знам какво беше като бях на режим суровоядсво плодове и зеленчуци, маслини и някакви туршии... След това пък залитнах в тази крайност, което е също толкова лошо. Против съм да се отслабва с глад. Не ти и трябва да издържаш такива неща! :D 

Така като гледам си право черво ядеш и ..... пречистваш организма и затова нищо не ти се лепи блазе ти направо ти завиждам🤣!

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, RumyanaFen каза:

Така като гледам си право черво ядеш и ..... пречистваш организма и затова нищо не ти се лепи блазе ти направо ти завиждам🤣!

Абсолютно позна! Още 2012 година майка ми така се притесняваше, че ме заведе на ендокринолог, качиха ме на кантар и той беше един шегаджия и вика "Няма какво да се направи, ПРАВО ЧЕРВО" :D Тя беше една притеснена и понеже много говори и това не спря да ми го натяква 10 години. :D Като малък също баща ми много се е цупил като сме ходили на море, тогава пък само пържени картофи, сладолед, чипсове, солети и шоколади - друго не съм искал! Било е страшно трудно! :D В тинейджърски години обаче не са имали ядове с мен, баба ми какво ли не е готвила и все като ме пита какво искаш, аз казвам само едно и също "пържени картофи и това е". Онзи ден с гаджето ми взехме близо 3 килограма, изпържихме го и това го изядохме двамата, майка ми помогна съвсем малко, тя пък не обичала! :D На следващия ден стана, направи бухтички, казвам ти със 700-800 брашно, това на закуска половината го изядох едните с кетчуп, другите с пудра захар и сладко.... и тежко ми стана , друго не можах да близна! :D Понеже ние вкъщи не можем да месим, точим, гаджето някаква рецепта от майка си и прави такива неща.... та оставя за мене и яде съвсем малко, а е къде, къде килограми, но според мен това е защото и доста си подпийва... аз например проблем с алкохола нямам, онзи ден дето се случи да изпия две големи чаши с червено вино с майка ми и вече бях на черешата! Лесно ни хваща и двамата! :D Тесто, сладко, пържени картофи... много шоколад, сладолед, кексове... това се изяжда за отрицателно време! Понеже @Brianмислеше, че не ям готвено, но от време на време си готвим с майка ми или аз, хапвам, но по-рядко просто, защото почти всичко ми е сладко на мене и закуска и вечеря.... По 2 пъти на ден, то за обяд време не ми остава! :D 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 часа , Blueberry каза:

Да, да, месоядец съм, но съм придирчива. Сухи филета мразя.

От рибата ям сьомга, пъстърва и скумрия. Ципура и лаврак с уговорки, зависи как са приготвени.

Морски дарове ям лятото на морето. Най-много ми харесват скаридите, но като цяло, ако са приготвени добре, ям.

Хранила съм се по всякакви начини и веган ми е много трудно. Вегетарианството ми е по-лесно, години наред ядях месо не повече от 10 пъти годишно. Сега обаче ми се яде много 😅

Изенадана съм за скумрията. От моите познати почти никой не я обича. Аз обаче си я хапвам. 

Морски дарове не обичам. Само калмари ям от този вид. Опитвала съм скариди, но не е моето. Мидите са ми гнусни. Октопод също съм яла, но не ми хареса особено. Харесвам си риба. Сьомга, ципура, лаврак най-вече. Много харесвам и калкан. 

Месо наистина дори не ми се яде. Обаче когато съм в Турция ставам месоядна. Толкова добре го приготвят, че не мога да не си хапвам. Може би Турската кухня ми е най-любимата. След това италианската. 

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Stela каза:

Изенадана съм за скумрията. От моите познати почти никой не я обича. Аз обаче си я хапвам. 

Морски дарове не обичам. Само калмари ям от този вид. Опитвала съм скариди, но не е моето. Мидите са ми гнусни. Октопод също съм яла, но не ми хареса особено. Харесвам си риба. Сьомга, ципура, лаврак най-вече. Много харесвам и калкан. 

Месо наистина дори не ми се яде. Обаче когато съм в Турция ставам месоядна. Толкова добре го приготвят, че не мога да не си хапвам. Може би Турската кухня ми е най-любимата. След това италианската. 

Скумрията пък на мен ми харесва най много. От морските октопод мразя много ми е гнусен. За филетата ние си правим домашни суджуци и пастърма.. От луканковите колбаси наистина ми става гадно. Един път цял ден се оригвах като прекаля а и те ги правят от старо месо и много химия. В нас се готви ако не всеки ден то през ден месо, баща ми такова обича. Предимно пилешко, свинско, агнешко и отвреме на време пуешко. Телешко почти никой не яде в нас предимно на кайма ако е 

  • Like 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Stela каза:

Изенадана съм за скумрията. От моите познати почти никой не я обича. Аз обаче си я хапвам. 

Морски дарове не обичам. Само калмари ям от този вид. Опитвала съм скариди, но не е моето. Мидите са ми гнусни. Октопод също съм яла, но не ми хареса особено. Харесвам си риба. Сьомга, ципура, лаврак най-вече. Много харесвам и калкан. 

Месо наистина дори не ми се яде. Обаче когато съм в Турция ставам месоядна. Толкова добре го приготвят, че не мога да не си хапвам. Може би Турската кухня ми е най-любимата. След това италианската. 

Наистина ли? Повечето хора, които познавам, обичат скумрия.

Ако попаднеш на някое място, на което има скариди на шишче с ананас - май си имаше някакво "търговско" наименование - може да ги пробваш, много е вкусно. Или най-добре да накараш друг да си ги поръча и да си вземеш :D Не всички начини на приготвяне на скариди ми харесват на мен.

Аз наскоро се замислях кой тип кухня ми харесва най-много. Българска почти не ям, италианска - паста не ям, пицата им не ми харесва (аз харесвам американски тип), турските сладкиши не ме кефят... въобще с претенциите ми съм ужасна :roll1: За мое съжаление основно американските джънкове ми харесват.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Brian каза:

Скумрията пък на мен ми харесва най много. От морските октопод мразя много ми е гнусен. За филетата ние си правим домашни суджуци и пастърма.. От луканковите колбаси наистина ми става гадно. Един път цял ден се оригвах като прекаля а и те ги правят от старо месо и много химия. В нас се готви ако не всеки ден то през ден месо, баща ми такова обича. Предимно пилешко, свинско, агнешко и отвреме на време пуешко. Телешко почти никой не яде в нас предимно на кайма ако е 

И аз обичам скумрия. Баща ми я прави много вкусна с доматен сос със зеленчуци. Запича я, залива със соса и после я доизпича. Става уникална. Чичо ми пък прави домашни суджуци и тогава ям, иначе и аз не ям от магазина. Наистина вътре слагат какво ли не. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...