Jump to content



Преслава - От утре


Препоръчани коментари

Тая овца май я е ударила критическата.

Солидализирам се с този коментар под "оригинала" на Марче: Кой е тук след новата песен на Преслава? Която е абсолютно Flop сравнение с този вечен хит! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Двойните стандарти във форума обаче пак са очевидни. В темата на ''Проблем'' почти никой не се оплаква, че е кавър на ретро песен и т.н.

Стане ли въпрос за Преслава вече е адска драма. :D

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога вече с тая кавърджийка.:hahaha:Мислех си, че ще се е постарала за НОВА песен след машъпите с кавъри, Шушаните и Шушанитите, а тя пак пуска песен, на която вече има БГ кавър.:1000(10):За мен това си е продължение на предишните кражби, само дето този път е решила да поръча нов текст за разнообразие и да снима тая диванена ТВ версия. Изпълнението и текстът ми харесаха, но това не прави песента по-нова. По-добре да си беше пуснала нов миш-маш, та вместо един кавър, да чуем повече. Или най-добре да се пенсионира и да си гледа детето, че да ни останат все някакви хубави спомени от кариерата й.

преди 1 час, ANGEL каза:

Не я мислете за толкова умна. Чула е песента някъде и я е реешила да я кавърдиса, нито е знаела за Мария, нито нищо. Преслава междудругото има ли въобще екип или поне близки хора/фенове, с които да се съветва, обсъжда или работи? С годините май си остана сам самичка, можее и да бъркам. 

Приятна песен и нищо повеече. Не я виждам нито като хит, нито в дискотеките повече от веднъж на вечер и то първата седмица. От клипа най ми хареса синята рокля и одеалото е ефектно. 

Добър 4 за проекта. 

Напълно възможно е да е знаела за кавъра на Мария, сигурно сума ти дискографии е преровила за подбора на двете мушами с чужди песни. Там имаше и песен на Мара.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквах песента на Мара да е някакъв ретро хит,че да плюете толкова Преса,а тя за 10 години няма и 150к гледания. Не разбирам каква е тая злоба към Пепа в тоя форум?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, -A. каза:

Двойните стандарти във форума обаче пак са очевидни. В темата на ''Проблем'' почти никой не се оплаква, че е кавър на ретро песен и т.н.

Стане ли въпрос за Преслава вече е адска драма. :D

 

За разлика от Преса, Кокаин и Софка не бяха направили такава поредица от кавъри на БГ песни преди "Проблем".

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, -A. каза:

Аз пък съм ''за'' да се възраждат стари кавъри. Между 2000-2005 почти във всеки албум имаше по 2-3 кавъра на ниво а повечето оставаха незабелязани и нереализирани.

Подкрепям!Предпочитам да слушам кавъри, с актуални аранжименти, отколкото еднодневките, с които ни заливат през последните години!И да - има страшно много незабелязани песни, а други се сдобиха с 2 до 5 версии...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първо се сетих за версията на Ина, но не помнех кой я пее. Добре че напомнихте и другите - нямаше да се сетя.  Макар че на Марчела си беше успешна. 

Защо всички кавърдисват песни на Марчела? Теа Тарович... Преслава.. то не беше Спомен... явно се вдъхновиха от нейния кавър.  Давай кучка нарИчи ме, съблИчи ме

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Класиката си е класика, но като слушател на жанра в цялото му протежение съм на мнение, че към днешна дата старите БГ версии на песента въобще не се помнят, освен от разни хардкор чалгари, които имаме някакви там смътни спомени за успеха им преди 100 години. :D Попринцип и на мен не ми харесва, когато Преслава си харесва някой вървежен хит и го отмъква без да пита, но този път просто не е такъв случая. Уредила си е правата жената и е направила официален кавър- първият й пълноценен такъв от години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Първо се сетих за версията на Ина, но не помнех кой я пее. Добре че напомнихте и другите - нямаше да се сетя.  Макар че на Марчела си беше успешна. 

Защо всички кавърдисват песни на Марчела? Теа Тарович... Преслава.. то не беше Спомен... явно се вдъхновиха от нейния кавър.  Давай кучка нарИчи ме, съблИчи ме

 

?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И защо подяволите чувам - "Януари бях с РаЛи"... и в първия момент помислих ще е някаква пародия като оная тъпня Шушанита или както беше.

преди 1 минута, Willy каза:

?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

И защо подяволите чувам - "Януари бях с РаЛи"... и в първия момент помислих ще е някаква пародия като оная тъпня Шушанита или както беше.

 

Има да й дава!

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DarkChild каза:

Дано направи цял албум с кавъри на кавърите на санданската истеричка!

Ще направи на майка си подката тя. Най-много тая от Сандански да иде до Тайланд и да спука Пракя от бой. Никой да не пипа убийствената дискография на Райне! 

Всъщност Преса ли е новата Невена Пейкова с кавърите? Явно се опитва да влиза в тази ниша. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна песен! Определено има някаква ретро нотка,която радва. Изпяла я е прекрасно. Имаше нужда от подобна песен. Браво! Клипа не е нищо особено,но и не дразни. Доволен съм. ❤️

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лошо, даже припевът зарибява, но е малко объркващо. Звучи като стара чалга, а аранжимента е като от пиян, режим неприлична.и тн🤷
 

ПС: Текстът в куплетите все едно е посветен на ковид 2020😳🤷

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ау, тука Прес ме спечели. Обожавам сръбската версия, само като чух началото и настръхнах. Текста много ме спечели, (защото ми описва последната година :D без есента, obv.). един от малкото сполучливи на Петя Радева. Май ще е първата песен след ВНЛ, която ще слушам всеки ден. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...