Jump to content

Поп-фолк скандали (януари, 2022)


Препоръчани коментари

Представете си да е взела нещо на щерката на Цеца. В България можем само да си мечтаем за толкова мидерна и яка чалга, де, сигурно е взела някоя кръчмарска и мазна, като гледам накъде залита.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кво стана сега? Преса си обяви премиерата и почваме старата песен на нов глас. 10 години не я поделихте тая Певица на годината. Статуетката за 2002-ра кринджва като ви гледа.

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Senhor каза:

Представете си да е взела нещо на щерката на Цеца. В България можем само да си мечтаем за толкова мидерна и яка чалга, де, сигурно е взела някоя кръчмарска и мазна, като гледам накъде залита.

Да с този кич от промото и визията, само на щерката на Цеца песен е взела. 

Сигурно е ретро стил, усети накъде духа вятъра.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, SG каза:

Е, чак пък толкова... :D

Мен наистина ме кефи непукизма й, пък ако ще да го демонстрира и на Луната (спътника, не президента). Не мога да повярвам, че това е Преслава. Ако не друго, поне вече е намерила истинското щастие в нещо много по-ценно от фикс идеята на всяка цена да е на върха в жанр, в който накрая така или иначе всички завършват по кръчмите.

Имаше си, имаше... :D

PRESLAVA201503174.jpg.344288376e7c3d5785ceaeb75a443c45.jpg

Хора,как да намеря раздела със снимките ..

"Види някъде награда по коридорите на НДК взема я." 😁

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, stereoto_ каза:

Доста селско при положене, че в България хората не могат да си платят сметките за ток, парно и газ, а добричлийският парцал си снима ежесекундно кокелстото си тяло и нос, за да ни демонстрира къде е отишла да си почива. Заслужава всеки пост да й се докладва за неуместен .. 

Няма срам селянката. 

Не понасям Преса, но това, което написа, е пълна тъпотия и би следвало да се засрамиш. Няма нищо общо в това да споделяш снимки и клипчета откъдето и да е било. Всички певачки пътуват и споделят, а само Пепа Джексъна сочиш с пръст!? Няма нищо лощо в това да постваш - бачкал си, можеш да си позволиш. Да се срамуваш от това ли? Как пък не! Завиждачите биха се жегнали единствено. Другите или ще подминат, или ще се потрудят и те да заслужат. Това е животът. 

  • Like 5
  • Thanks 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, stereoto_ каза:

Някаква сръбска сигурно, то толкова спам под сръбските изпълнители, че не е истина. ..

Не е. Изнадите не спират!

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кво сте се захванали за Цецината щерка, тя тая има 2 песни, нямат я за никва певица тука. Обичате си да си прехвалвате чуждото... Ама след коментарите как Преслава трябва да я е срам защото не живее в контейнер ще си замълча, демонстрирахте достатъчно

  • Like 4
  • Haha 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Kriminal каза:

Кво сте се захванали за Цецината щерка, тя тая има 2 песни, нямат я за никва певица тука. Обичате си да си прехвалвате чуждото... Ама след коментарите как Преслава трябва да я е срам защото не живее в контейнер ще си замълча, демонстрирахте достатъчно

Какво очакваш от хора, за които Галош е СВЕТОВНО ниво?

  • Like 3
  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Gerganafen каза:

Дуетата половинка й взе

Дуетната песен също

Сега подхвана и заглавията на Райна

 

И вероятно й е още по-сладко задето за пореден път е изкопирала оригиналната Слава. :D

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , Lelqtian каза:

Ретроградния Меркурий. За чий да пуска песен сега, като се охарчила за екскурзия?

За да почне да изкарва от гледания, реклами... Как защо? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Willy каза:

Има нещо много зарибяващо в тази песен, но Умрях не можех да го гледам така или иначе, а сега с тази коса направо...

 

Клипа е тотално копи - пейст, визията най-вече. Танците, облеклото и прическата имитира негър. 😁 Песента не ми харесва, но неговият глас зарибява и нещо те кара да си я пуснеш пак. Май след някое друго слушане ще я възприема. Да видим. 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Gerganafen каза:

Дуетата половинка й взе

Дуетната песен също

Сега подхвана и заглавията на Райна

 

Мани в тая копирачка. От едно време все да не види нещо от Райна:

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз нямам против, че Преслава споделя снимки и видеа от Тайланд. Почти всеки който би отишъл на подобни дестинации би спамил в социалните мрежи. :1000(29):

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Danger. каза:

Аз нямам против, че Преслава споделя снимки и видеа от Тайланд. Почти всеки който би отишъл на подобни дестинации би спамил в социалните мрежи. :1000(29):

То там е евтино...

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Kriminal каза:

Кво сте се захванали за Цецината щерка, тя тая има 2 песни, нямат я за никва певица тука. Обичате си да си прехвалвате чуждото... Ама след коментарите как Преслава трябва да я е срам защото не живее в контейнер ще си замълча, демонстрирахте достатъчно

И все пак НИКОЙ в българската музика в последните години не е правил толкова брутални песни колкото Савршен пар, Ране, Волим те. And those are just facts.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

То какво има толкова да сме против... Имала е пари- завела си е семейството. Всяко дете може да е само щастливо родителите му да са го водили по такива места още от най-ранна възраст.

При Преслава забавното по-скоро е това да се види, че е тръгнала по пътя на Глория да си живее живота по почивки и хич да не й дреме за кариерата.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, DarkChild каза:

Какво очакваш от хора, за които Галош е СВЕТОВНО ниво?

След "Ти не си за мен" си казах, че няма повече да коментирам Галена малициозно, въпреки че и преди харесвах неини песни, тогава уби и е наистина с най-добрият цялостен проект в жанра. 

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ехе и Expose пуснали нов албум. Много се радвам, че толкова много певци в последно време издават албуми. 
https://emusic.bg/the-power-of-love/

И на Денис Т мисля, че предстои, и на Теодора. Дано и Галена най-сетне издаде нещо. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

18 години на сцена, от които 15 поредни има поне един огромен хит. Друга освен Преслава правила ли го е това? Страшно задържане!

2007 - Утешителна награда

2008 - Знам диагнозата

2009 - Мой

2010 - Тихо ми пази

2011 - Неудобни въпроси

2012 - Пак ли

2013 - Кой

2014 - Хавана тропикана

2015 - Стара каравана

2016 - Пей сърце

2017 - Моро му

2018 - Феноменален 

2019 - Добре ли си

2020 - 100 живота

2021 - Ти не си за мен

Чупката и Душата ми крещи също може да минат за някакви малки хитчета за '05 и '06. Само дебютната й година е тотал щета.

  • Haha 2
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

Чупката и Душата ми крещи също може да минат за някакви малки хитчета за '05 и '06. Само дебютната й година е тотал щета.

Това е най-големият й хит! 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...