Jump to content

Поп-фолк скандали (януари, 2022)


Препоръчани коментари

100% са заедно. Вчера и на стори си пусна новата песен. 

Нз, ама тая Лидия заедно с Янева са ми толкова противни, че няма накъде повече. Че като им харесам някоя песен и да си я пусна да я слушам покривам тв-то с одеало да не им гледам мазния фейс

  • Like 2
  • Wow 1
  • Love 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Arwity каза:

100% са заедно. Вчера и на стори си пусна новата песен. 

Нз, ама тая Лидия заедно с Янева са ми толкова противни, че няма накъде повече. Че като им харесам някоя песен и да си я пусна да я слушам покривам тв-то с одеало да не им гледам мазния фейс

Имаш съвсем лесно решение - просто си пускаш нещо друго, толкова неща има за слушане, не виждам защо си мъчиш ушите точно с не-Чипса ... 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Имаш съвсем лесно решение - просто си пускаш нещо друго, толкова неща има за слушане, не виждам защо си мъчиш ушите точно с не-Чипса ... 

Е, от време на време пуска нещо дето ми хареса. Ама страшна лигла. Нз, Наско дето все ги осмива такива как е с нея. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Gerganafen каза:

Беше снимка на Лидия по пижама от спалня с чаршафи на Хари Потър. Наско бил голям фен на поредицата, та оттам тръгна, че може би е снимано у Колев.

Весу не харесва това. Усещам как ще посвети diss песен на Атанас Колев с участието на Амет и Благо Сербеза. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледам сте оплюли Галин, но това интервю е от 2020, през 2021 преживя катарзис и вече не е конспиратор, дори подкрепя ваксинацията и е ваксиниран. Емануеля също.

  • Haha 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

За Лидия и Наско - доказателства няма, няма и да има, докато сами не си кажат, защото вече няма Папараци и т.н. Но доста хора са ги виждали според коментарите в ТикТок. Отделно много дребни неща сочат, че са близки - рождения ден на брат й; сторито, което вчера той качи в нейна подкрепа; снимката с чаршафите на Хари Потър; Наско започна да участва в Типично, а Лидия от години е близка с Димитър Кирязов-Ванката (който днес има рожден ден и е поредният комик, който е зодия Козирог, just saying! :Vishenka_12:).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Гледам сте оплюли Галин, но това интервю е от 2020, през 2021 преживя катарзис и вече не е конспиратор, дори подкрепя ваксинацията и е ваксиниран. Емануеля също.

На Галин вяра да нямаш. Те неговите катарзиси са от ден до пладне. Такива Мангърци, дето са от едната в другата крайност, са най-опасни. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Blueberry каза:

Гледам сте оплюли Галин, но това интервю е от 2020, през 2021 преживя катарзис и вече не е конспиратор, дори подкрепя ваксинацията и е ваксиниран. Емануеля също.

Знам, че е от 2020, но сега са го качили. Плюс това аз даже не го изгледах цялото, спрях на това, което каза за училищата. Повече не ща да гледам / слушам интервюта с Гъбин.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Гальо каза:

Снимка от рождения ден на брата на Лидия в Плаза, Наско и Весо са били там

8395-A8-A0-C5-FB-4-C38-B176-7-BCE310-BF1

Охоо, афтъра е било бяло влакче в стаичката на Коцето. :D

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Лидия е хамелеон в новия клип. Не знам дали е умишлено, но на моменти прилича на някои от най-големите звезди- Глория, Камелия, Преслава, Таня Боева... и Лидия, разбира се.:Jumpy:

  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , DenFevgo каза:

Хубаво е да си припомняме от време на време, че чалгата не започва и няма да свърши с анимационния герой Лидия. :) :D 

Ми то и визията с перуката е от "На 2 големи" на Галена и други са я показвали след това... Като цяло са изчерпани отдавна в идеите за клипове и се повтарят. Това не променя факта, че песента е ТОП. 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Gerganafen каза:

Мен пък доста ме кефи "Усещане за мъж", още откакто откри концерта тогава. Аранжиментът е супер! Аз си харесвам денсове. :D 

Не всички денсове на Гло ми допадат и когато беше яхнала тази вълна започна да ме дразни. Просто прекали в един момент. Иначе "Усещането" и на мен ми харесва. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , PHILIPP PLEIN каза:

Чакаме Пепа да си дойде от Тайланд да пусне песента.

Тя я забави за да направи ft. с маймуна! Вече ми стана ясно и я разбирам. 😂

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Blueberry каза:

Гледам сте оплюли Галин, но това интервю е от 2020, през 2021 преживя катарзис и вече не е конспиратор, дори подкрепя ваксинацията и е ваксиниран. Емануеля също.

 Факт, ако беше 2022ра интервюто нямаше да стигнат 10 минути да разкаже за всичките си операции, включително и присадните плочки. :D 

  • Like 1
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Утре става годината от премиерата на първата песен в канала на Галена и вече е с почти 130К абонати. Други са ги правили с години...

 

Official video - 11M

Yt topic - 250К

Acoustic (С Меди) - 4.1М

Фен видео(Къде беше ти + Да си тук) - 2.3М

Фен видео(Къде беше ти+Да си тук) - 2.5М 

 

Цялата песен участва в клипове с общо над 20М. Не случайно беше сред най-избираните песни под въпросника й за календара.

 

  • Haha 2
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Stela каза:

А кой е Благо Сербеза? 😁

Благовест Василев, тоя дето в момента работи с Амет и с Веску направиха коледния кичек, Друга като тебе и Непознат.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Ciaga каза:

До къде стигна чалгата щом копират бившата на Касъмов. Съсипаха я тая държава.

А всъщност подобни неща не са запазена марка на никоя чалгарка, защото в подобни случаи обикновено са усвоили нещо от световния шоубизнес. :D

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...