Jump to content

Поп-фолк скандали (януари, 2022)


Препоръчани коментари

преди 1 час, SG каза:

Лидия не е копирала Галена, а Айви.❤️

 

Само дето клипа на Галена излезе години преди Айви, но нищо. Галена е гледала в бъдещето с кристалната си топка и е изкопирала предварително. :1000(19):😂

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Stela каза:

Само дето клипа на Галена излезе години преди Айви, но нищо. Галена е гледала в бъдещето с кристалната си топка и е изкопирала предварително. :1000(19):😂

А коя по дяволите беше Айви :ohno01:

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Охх, защо чак сега научавам следното:

освен, че Софка беше женена за доведения си син (и полубрат на Лоренцо) - Дачо, сега Дачо бил женен за доведената си сестра (дъщеря на някоя от съпругите на баща си Петър)

Турските сериали пасти да ядат!

  • Haha 8
  • Wow 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Stela каза:

Само дето клипа на Галена излезе години преди Айви, но нищо. Галена е гледала в бъдещето с кристалната си топка и е изкопирала предварително. :1000(19):😂

Пошегувах се. :D Ако въобще са взаимствали от българска звезда, то вероятно е било от Галена. Но и самата Галена преди години си я беше харесала тази визия от световни имена, тъй че не е нейн патент.

Fun fact: Лидия е била на 8, когато е излязла "На две големи". 😆

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Stela каза:

Колко гледания направи Лидия за 24 часа? Някой видя ли? @Willy ? 😁

Не я слушам за да съм видял. Не ми хареса.

Саша Рико ще пуска ромска версия на Ти не си за мен. Записва при Асенов.

  • Thanks 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Willy каза:

Саша Рико ще пуска ромска версия на Ти не си за мен. Записва при Асенов.

Сериозно ли? Изобщо не си я представям на цигански и като кючек евентуално .... 😂

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Stela каза:

Ще видим колко ще се задържи дългосрочно. Дано се оцени, заслужавя си. 

Към момента върви най-добре от трите самостоятелни. Но не знам дали да си създавам очаквания. Обърканото развитие в кариерата на Лидия може пак да й изиграе лоша шега.

Соло парчета на Симона са по-силни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо в клуб 33 масово се отменят участия на изпълнители? Съвсем западна тая дискотека нещо, нали уж по едно време наскоро бяха почнали да карат половин участие в плаза и другата половина в 33? Какъв е смисъла като са една срещу друга като цяло и до скоро вечно се конкурираха? Илюжън им взе хляба на всичките в студентски..

  • Like 1
  • Wow 1
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Едва ли ще има изпълнител с по-добър финален за кариерата си проект?! Даже всичките й последни като Давай питай и Не те забравям също бяха на страшно силно ниво!

 

  • Like 3
  • Thanks 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Willy каза:

Едва ли ще има изпълнител с по-добър финален за кариерата си проект?! Даже всичките й последни като Давай питай и Не те забравям също бяха на страшно силно ниво!

 

Финален проект, но тя не се е отказала. Ходи си по участия и не е спирала. Не знам защо спря да пуска песни вече. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория снощи пуснала домашно клипче на "Ледена кралица". Страшни чупки, муцуни, поклащане в ханша, мятане на коси, присвиване на очи... Тази жена няма да се промени. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, PHILIPP PLEIN каза:

Screenshot-20220119-130518-Instagram.jpg

Тъз пък и тя .. За сефте и виждаме корема,та чак фотосесия голям праз.

Да пусне документален филм как е заченала.

На тая как не й омръзна 20+ години да е нечие копие? Абсолютна безличница и пръдла,по-нагла кражба в чалгата не е имало отдавна. 

Screenshot-20220119-131020-Instagram.jpg

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...