Jump to content

Поп-фолк скандали (януари, 2022)


Препоръчани коментари

spacer.png

Various Artists - Турбуленция (2022)

Stream on Apple Music, Spotify, and YouTube

Tracklist:

  1. Emilia, Florin Salam & Costi - Turbulence
  2. Tsvetelina Yaneva - Бой, бой
  3. SIMONA - Deja Vu
  4. Medi - Рана
  5. Krisko & Galena - Тръпката
  6. Tedi Aleksandrova & Emanuela - Дърпай я
  7. Djulia - Ножът
  8. Leo - Да Се Влюбиш
  9. Malkata - Аномалия (feat. Alexander Robov)
  10. Yanitsa - Таратайка
  11. Преслава - В твоето легло
  12. Dessita - Драконови Нерви
  13. Galin - Viva la Noche
  14. Antonio - Playroom
  15. Tiña - Да гърмим (feat. Tedi Aleksandrova)
  16. Bilyanish - Няма те, няма
  17. Iliyan - Името Ти
  18. Paloma - Здравей
  19. Adam - Твоите Измами
  20. Boni - Стриптийз
  21. Diona - Филмарка
  22. Roksana & The Editor - Djelem Djelem (The Editor Original Remix)
  23. Fiki - Не ти прощавам
  24. Magda - Двойник
  25. Desi Slava - Токсичен
  26. Emanuela - Подводница
  27. Galena - Ти Не Си За Мен
  28. Tedi Aleksandrova - Ало, ало (feat. Monkey)
  29. Aria - Хеликоптер
  30. Iveta Kostova - Някой друг
  31. Norton Andreev - Аз Съм Един
  32. Galin & SIMONA - Vendetta
  33. Emrah - Един на милион
  34. Anelia & Paloma - Влез, влез
  35. Djena - Чуй ме
  36. Преслава & Lidia - Горчиви истини
  37. Alisia - Прощавам Ти
  38. DONIKA - Да Съм Твоя (feat. Galena)
  39. Gery-Nikol - Бутай
  40. Enna - Трудна За Убиване (feat. Leo)
  41. Tedi Aleksandrova & Ilian - Автомата
  42. Krisko - Balenciaga Kuchek
  43. Adam & SIMONA - Agapi Mou
  44. Yanitsa & Bilyanish - Топ любовник
  45. Liyana - Изхвърли ме
  46. Toni Dacheva - Непознати
  47. Galena & Azis - А+Г=Внл
  48. Djulia - Чашата преля
  49. Emanuela - Направо в коша
  50. Tedi Aleksandrova & Emrah - Обичам те
  51. Lidia, Dessita & SIMONA - Земетръс
  52. Gia - Паля
  53. Tiña - Шамар
  54. Roksana - Ederlezi (Sae Roma)
  55. Ilian Boyd - Правя Си Душата
  56. Tsvetelina Yaneva & Medi - Филм За Нас
  57. Antonio - Твоите сълзи
  58. Galin & Adam - Нито Ял, Нито Спал (feat. Danna)
  59. Emrah - Евала
  60. SIMONA - Момиче От Лед
  61. Yanitsa - Налей си
  62. Paloma & Tedi Aleksandrova - Цак-цак
  63. Emanuela - В чуждите легла
  64. Alisia & Leo - Ти Си Ми Живота
  65. Galena - Къде Беше Ти
  66. Djena - Моят номер
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Kriminal каза:

След "Ти не си за мен" си казах, че няма повече да коментирам Галена малициозно, въпреки че и преди харесвах неини песни, тогава уби и е наистина с най-добрият цялостен проект в жанра. 

Това не е "малициозно", но феновете й видимо не са добре и те са тези, които се заяждат с Преслава. Страшно негативни хора без работа, както би казала една леличка.

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, Willy каза:

18 години на сцена, от които 15 поредни има поне един огромен хит. Друга освен Преслава правила ли го е това? Страшно задържане!

2007 - Утешителна награда

2008 - Знам диагнозата

2009 - Мой

2010 - Тихо ми пази

2011 - Неудобни въпроси

2012 - Пак ли

2013 - Кой

2014 - Хавана тропикана

2015 - Стара каравана

2016 - Пей сърце

2017 - Моро му

2018 - Феноменален 

2019 - Добре ли си

2020 - 100 живота

2021 - Ти не си за мен

Чупката и Душата ми крещи също може да минат за някакви малки хитчета за '05 и '06. Само дебютната й година е тотал щета.

Чупката определено си беше хит! Още като излезе и нямаше клип, бяхме мънички, много й се кефихме целият ми клас! :D 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DevilWish каза:

Чупката определено си беше хит! Още като излезе и нямаше клип, бяхме мънички, много й се кефихме целият ми клас! :D 

Да, Чупката къртеше по дискотеките и много по-късно Галя снима клип. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Да, Чупката къртеше по дискотеките и много по-късно Галя снима клип. 

Ако не се лъжа я беше изпълнила първо на концерт на Нончо Воденичаров в Раднево (Лека му пръст) , после на една Новогодишна програма и чак през Май 2006 излезе клипът! :D 

  • Thanks 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

18 години на сцена, от които 15 поредни има поне един огромен хит. Друга освен Преслава правила ли го е това? Страшно задържане!

2007 - Утешителна награда

2008 - Знам диагнозата

2009 - Мой

2010 - Тихо ми пази

2011 - Неудобни въпроси

2012 - Пак ли

2013 - Кой

2014 - Хавана тропикана

2015 - Стара каравана

2016 - Пей сърце

2017 - Моро му

2018 - Феноменален 

2019 - Добре ли си

2020 - 100 живота

2021 - Ти не си за мен

Чупката и Душата ми крещи също може да минат за някакви малки хитчета за '05 и '06. Само дебютната й година е тотал щета.

Десислава и Анелия до скоро бяха с най-много последователни години с поне един хит, но през 2020 ДС зацикли. Анелия и тя, но ако с много условия й отчетем Влез, влез за някакъв малък хит- продължава си линията. След нея Преслава. На някой ако му се броят дали на Емилия са поредни годините, може и тя да е в играта още.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, SG каза:

Десислава и Анелия до скоро бяха с най-много последователни години с поне един хит, но през 2020 ДС зацикли. Анелия и тя, но ако с много условия й отчетем Влез, влез за някакъв малък хит- продължава си линията. След нея Преслава. На някой ако му се броят дали на Емилия са поредни годините, може и тя да е в играта още.

Изобщо не е малък - в Пайнер само автоматът беше по-голем хит, а извън - Близалка. Могат само да си мечтаят за хит от габарита на

 

 

По твоите критерии за гледания тия 5 милиона отговарят на някогашните 15, тъй че по всички показатели е в Топ 3 на годината! 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, asylum каза:

Изобщо не е малък - в Пайнер само автоматът беше по-голем хит, а извън - Близалка. Могат само да си мечтаят за хит от габарита на

 

 

По твоите критерии за гледания тия 5 милиона отговарят на някогашните 15, тъй че по всички показатели е в Топ 3 на годината! 

Като за днешния слаб вид на чалгата и на българската музика като цяло- хит си е. Като за дебют на Палома- също. Но като за певицата на "Погледни ме в очите"... :D

За мен 5М вече отговарят по-скоро на някогашните 10М, но да, на едно мнение сме общо взето.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

18 години на сцена, от които 15 поредни има поне един огромен хит. Друга освен Преслава правила ли го е това? Страшно задържане!

2007 - Утешителна награда

2008 - Знам диагнозата

2009 - Мой

2010 - Тихо ми пази

2011 - Неудобни въпроси

2012 - Пак ли

2013 - Кой

2014 - Хавана тропикана

2015 - Стара каравана

2016 - Пей сърце

2017 - Моро му

2018 - Феноменален 

2019 - Добре ли си

2020 - 100 живота

2021 - Ти не си за мен

Чупката и Душата ми крещи също може да минат за някакви малки хитчета за '05 и '06. Само дебютната й година е тотал щета.

“Утешителна награда” не беше чак такъв хит през 2007. Въпросната се разви повече през 2008, след като се появи клипът в края на 2007. “Вземи си дъх” тогава беше по-голям хит.

За 2011 хита на Галя беше “Дж-я”. 
 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, SG каза:

Десислава и Анелия до скоро бяха с най-много последователни години с поне един хит, но през 2020 ДС зацикли. Анелия и тя, но ако с много условия й отчетем Влез, влез за някакъв малък хит- продължава си линията. След нея Преслава. На някой ако му се броят дали на Емилия са поредни годините, може и тя да е в играта още.

Е истински мега хитове не са имали всяка година. Анелия 2013,14,17,19,21 няма такива. Десислава последните 4 години и някои години преди второто завръщане в пайнер също. 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Willy каза:

Е истински мега хитове не са имали всяка година. Анелия 2013,14,17,19,21 няма такива. Десислава последните 4 години и някои години преди второто завръщане в пайнер също. 

Истинските мега хитове в чалгата отдавна се броят на пръсти. Имаме си най-вече хитове като за чалга средите, които в повечето случаи съвсем не са достигали до завиден дял от българите. А в такава ситуация и по-слабите успехи на Десислава и Анелия спокойно могат да се зачитат за хитове. Виж, вече ако се стигне до година, в която най-гледаното ти видео да е само с 2.1М (Десислава 2020)- тогава се прекъсва линията.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Stela каза:

Да, но е красиво и има какво да се види. Най-важното, сега е топло там и слънчево, а не като при нас. 😁

Дам смятам да отида

  • Tongue 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , GSA каза:

Ехе и Expose пуснали нов албум. Много се радвам, че толкова много певци в последно време издават албуми. 
https://emusic.bg/the-power-of-love/

И на Денис Т мисля, че предстои, и на Теодора. Дано и Галена най-сетне издаде нещо. 

В YouTube канала на Ивана някой е написал "Чакаме албума" и тя го е харесала. Аз не знаех, че ще издава такъв, дано!

А коя Теодора, Ломска ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Gerganafen каза:

В YouTube канала на Ивана някой е написал "Чакаме албума" и тя го е харесала. Аз не знаех, че ще издава такъв, дано!

А коя Теодора, Ломска ли?

Ооо ами хайде, дано и Ивана издаде най-сетне.

Теодора от Диапазон бе - двоен албум с балади щяла да пуска всеки момент. 

  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Senhor каза:

И все пак НИКОЙ в българската музика в последните години не е правил толкова брутални песни колкото Савршен пар, Ране, Волим те. And those are just facts.

Умираммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммммм 90% от Ганевските, дори и за треторазрядни имена, са по-добри от на криминалното чадо с харизма на прегазена котка

  • Like 1
  • Haha 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Gerganafen каза:

В YouTube канала на Ивана някой е написал "Чакаме албума" и тя го е харесала. Аз не знаех, че ще издава такъв, дано!

На години е вече, далекогледа си е, лайкнала без да го е прочела.

  • Haha 4

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Willy каза:

 

Такъв е актьор тоя....така се превъзнася..... 

Галена е толкова естествена и неподправена, а тоя типично по педалски така се изказва, че е видно колко е лицемерен.... Утре за друг щее ги говори същите неща. И точно актьорската им игра в началото на клипаа е толкова нелепа, че да я величааят... те не спират да си се подхилкват, аре стига..

  • Like 4
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ANGEL каза:

Такъв е актьор тоя....така се превъзнася..... 

Галена е толкова естествена и неподправена, а тоя типично по педалски така се изказва, че е видно колко е лицемерен.... Утре за друг щее ги говори същите неща. И точно актьорската им игра в началото на клипаа е толкова нелепа, че да я величааят... те не спират да си се подхилкват, аре стига..

Наистина няма толкова фалшиво същество като Азис. Превъзнасяше се така и за Малина, и за Мария, сега за Галена. Толкова фалшив човек просто не е истина…

Във всяко интервю се държи сякаш е богоизбран и повече от всички и всеки. А едно време беше симпатичен. Сега така си е повярвал, че не можеш да издържиш повече от 2 секунди преднамереното му маниернечене, с цел да се изтъкне и направи на оригинален.. Жажда за внимание.
 

Така се е главозамаял, че Луна дори ми се струва по-здраво стъпила на Земята и адекватна. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , ANGEL каза:

Галена е толкова естествена и неподправена

Естествена и неподправена са последните епитети, които могат да опишат Галена. Но лесно ви върти на пръста тази пепелянка.

  • Like 1
  • Haha 5
  • Dislike 1
  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...