Jump to content

Поп-фолк скандали (януари, 2022)


Препоръчани коментари

преди 11 часа , DevilWish каза:

Отвратителни нокти! Наподобяват на Динозавър, само, че розов! (puke) 

Аз се изкефих на снимката, шегувах се само. Единствено дето личи, че са добавени с фотошоп ноктите, друго е топ

  • Haha 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Kriminal каза:

Аз се изкефих на снимката, шегувах се само. Единствено дето личи, че са добавени с фотошоп ноктите, друго е топ

ummm what's going on

https://www.instagram.com/p/CY07vA_I-GT/?utm_source=ig_web_copy_link

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

С този клип, Галена става първият български изпълнител с 30 клипове над 10М. Тръпката идва за 31 тези дни и с това, единствените й клипирани поп-фолк песни от Дай ми насам, под тази граница щe са само Да ти олекне и Дай ми любов. Сега е ред на неклипираните и ретрото! 😋

Топ 10 бг изпълнители с най-много клипове над 10М:

1. Галена - 30
2. Криско - 25
3. Азис - 24
4. Преслава - 20
5. Галин - 19
6. Фики - 18
7/8. Емилия, Тони стораро - 16
9. Константин - 13
10/11 Емануела, Теди Александрова - 12

 

  • Like 3
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

С този клип, Галена става първият български изпълнител с 30 клипове над 10М. Тръпката идва за 31 тези дни и с това, единствените й клипирани поп-фолк песни от Дай ми насам, под тази граница щe са само Да ти олекне и Дай ми любов. Сега е ред на неклипираните и ретрото! 😋

Топ 10 бг изпълнители с най-много клипове над 10М:

1. Галена - 30
2. Криско - 25
3. Азис - 24
4. Преслава - 20
5. Галин - 19
6. Фики - 18
7/8. Емилия, Тони стораро - 16
9. Константин - 13
10/11 Емануела, Теди Александрова - 12

 

Азис нали имал вече 1 милиард гледания го чух да казва по нова?
Няма толкова лицемерно създание и преиграващо. Не харесвал славата, нищо вече не го радвало.. как се мисли за оригинал като ги казва тези глупости не знам. Голямо падение е, жалко че се мисли за безсмъртен.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, GSA каза:

Азис нали имал вече 1 милиард гледания го чух да казва по нова?
Няма толкова лицемерно създание и преиграващо. Не харесвал славата, нищо вече не го радвало.. как се мисли за оригинал като ги казва тези глупости не знам. Голямо падение е, жалко че се мисли за безсмъртен.

 

Азис има 1.2 милиард, а Галена 850М, ако гледаме Popnable, това са най-слушаните бг изпълнители, другите са доста под тях. Азис води главно заради триото - Сен тропе, Хабиби, Мотел.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Видяла е, че съм го написал и с машина на времето се е върнала назад да качи тая снимка преди 3 дни, иначе и тя е обработена. Как не им писна да обработват снимки, нека да последва стъпките на Андреа и да зареже фотошопа изцяло!

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Kriminal каза:

Аз се изкефих на снимката, шегувах се само. Единствено дето личи, че са добавени с фотошоп ноктите, друго е топ

На мен не ми хареса особено, иначе Емилия е една от певиците които харесвам най-много и слушам с удоволствие! Просто тази снимка не ме изкефи!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Willy каза:

Окей, признавам, яка е, силен текст!

 

И аз съм длъжен да призная, че избързах със съмненията си за намеренията на Галин. Лидия си е силно име и той го знае, затова и си позволи да й даде пауза, за да не я преекспонира. Само ми се иска да се насочат към по-открояваща се, по-новаторска продукция. Едно свежо дуетче с брутален клип с Наско за лятото например би разбило.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, SG каза:

И аз съм длъжен да призная, че избързах със съмненията си за намеренията на Галин. Лидия си е силно име и той го знае, затова и си позволи да й даде пауза, за да не я преекспонира. Само ми се иска да се насочат към по-открояваща се, по-новаторска продукция. Едно свежо дуетче с брутален клип с Наско за лятото например би разбило.

Айде сега да не намесваме и жалкия продуцент...😅

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Willy каза:

Айде сега да не намесваме и жалкия продуцент...😅

Е, без него не се знае дали Алфа имената щяха въобще да дебютират, въпреки потенциала си. :D А че в комерс компанията му може пак да не разгърнат напълно потенциала си е друг въпрос.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оставете Теди и Палома, които са много яки, работата е Ганев дали разбира какъв masterpiece е направил с тази песен. Толкова свежо, различно и брутално! Вече повече от месец не спирам да я слушам всеки ден!

 

  • Love 5
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, stereoto_ каза:

Няма налично описание.

Ако проблемът не са правата, сега какви са оправданията на феновете й, след като мина и 18 години на сцена, а самата Пепа искаше да я пуска дори преди нова година?

  • Like 1
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Willy каза:

Ако проблемът не са правата, сега какви са оправданията на феновете й, след като мина и 18 години на сцена, а самата Пепа искаше да я пуска дори преди нова година?

Ретроградния Меркурий. За чий да пуска песен сега, като се охарчила за екскурзия?

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...