Jump to content

Поп-фолк скандали (януари, 2022)


Препоръчани коментари

Е,януари принципно си е слаб откъм гледания,не знам защо се изненадвате,че Преса вече е под 200к. Иначе че вече трудно се правят дори дискотечни хитове е вярно. И Кама,и Лидия и всички които пуснаха песни този месец флопнаха.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Гальо каза:

Горан е съдружника на Галин в Алфа. За интимните им отношения вече не съм сигурен.

 

Този се треска с Мартин Златански. Галин е с Жоро (Логан_алфа).

  • Like 2
  • Haha 5
  • Wow 2
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Гальо каза:

Горан е съдружника на Галин в Алфа. За интимните им отношения вече не съм сигурен.

 

И другото ще го има Галин едва ли му е устоял 🤣

  • Haha 5
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Снощи Андреа беше в Благоевград и преди участието пусна стори. Бяха пуснали "100 живота" и тя си я пееше и се кефеше. После така и на "ВНЛ". 

И на “От утре” 👀 Даже поздрави всички с новия хит на Преслава. Лицемерка си е Андреа

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

И вика А+А = Пробвай се 

😁

Не мога да разбера защо тя смята, че това е най-големия хит в чалгата. Даже беше качила някакво стори нали как хората пеят песента, и нещо от сорта “Коя друга песен 10 години по-късно се пее така” 😬

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

ВНЛ е толкова висока летва в чалгата в момента, че каквото и да излезе, дори ако има нормални гледания, както е новата на Преслава, ще изглежда че уж е флоп. :D

  • Like 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, xroflx9 каза:

Е,януари принципно си е слаб откъм гледания,не знам защо се изненадвате,че Преса вече е под 200к. Иначе че вече трудно се правят дори дискотечни хитове е вярно. И Кама,и Лидия и всички които пуснаха песни този месец флопнаха.

А дори и тези, които успяват да задържат прилични гледания, пак не са масово разпознаваеми встрани от стандартния слушател на жанра. Вече буквално не се правят истински смаш хитове в България, не само в чалгата.

На Лиди според мен този път си е хитче песента, но за тази на Камс не знам какво да кажа просто... Не е за вярване, че публиката допусна нещо толкова свежо да замръзне с гледания на ниво Глория и Ивана.:helpsmilie:

 

  • Like 1
  • Love 1
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Lelqtian каза:

Тия не се ли бяха отказали вече? И какво е Горан? 

Ти ако го чуех как говори тоя Горан бягаш с 200🤣

Гледаш напомпана батка гласа по нежен и от на жена!

  • Like 2
  • Haha 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DevilWish каза:

Същото щях да попитам? Какво или кой е това? Дайте линк? Що за стока е? Яде ли се, в Гората ли расте? 

Така добре само да не си отваря устата!

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Разликата в гледанията на Турбуленция и ВНЛ е 19М, а на слушания от България само 1.8М. В Spotify едната вече 50 дни не слиза от първо място в класацията, а другата беше на върха точно 0 дни там.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А някой по-запознат, знае ли защо “Режим неприлична” е вече над месец е топа на Епъл мюзик и в Спотифай беше попаднала. Станала е популярна извън бг ли, щото тикток тренда към нея мина? Стрийминг хита на Преси❤️

 

  • Wow 1
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

И “Скандал” има някакъв “кавър” и е включена в някакъв цигански машъп, сега Саша взе “Ти не си за мен”, остана само да чуем ВНЛ на цигански :hang1:

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, lucellent каза:

От тука на боклука

 

Неин текст - друг път! Наглост до безобразие! Напиши от къде си взаимствала, простакешо?! Песента на Галена е къде, къде по-добра и с това видео. Не може да се сравни с "Ти не си за мен"!

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз вече искам Галена с модерен балкански проект, какво повече да прави за Бг?!

Този я беше последвал и сега гледам че я е махнал, явно след като не е върнала follow-a. 

 

  • Haha 2
  • Sad 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Stela каза:

Снощи Андреа беше в Благоевград и преди участието пусна стори. Бяха пуснали "100 живота" и тя си я пееше и се кефеше. После така и на "ВНЛ". 

И на кой е била на участие Дора? 

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...