Jump to content

Поп-фолк скандали (януари, 2022)


Препоръчани коментари

преди 5 минути, ice_hot_sm каза:

И докато някои правят кавър на кавъра на кавъра (да не се приема надълбоко, просто закачка 😉😁) тази сръбска звезда (всъщност не знам колко е звезда, де) е кавърдисала Десината "Много съм добра". 

 

Добре се е получила, ама аз си предпочитам нашето. Нашата е по-добра! ❤️ 

  • Like 1
  • Love 1
  • Angry 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , ice_hot_sm каза:

И докато някои правят кавър на кавъра на кавъра (да не се приема надълбоко, просто закачка 😉😁) тази сръбска звезда (всъщност не знам колко е звезда, де) е кавърдисала Десината "Много съм добра". 

Коя версия ви харесва повече? 🙂

На Деса много ясно

  • Like 1
  • Love 1
  • Angry 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

@DevilWish поздрав с този ХИТ

 

Благодаря ти! Обожавам я! Една от най-любимите ми песни на Галя! ❤️ Страхотен е и клипът и песента. 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Willy каза:

Окей, слушам!

 

Хареса ми, обаче като се заслушах повече и си личи как е правена точно за да се пусне на Нова година. Кой ги кара тия хора да правят всичко в последния момент и не можаха да оправят правата навреме?

  • Like 3
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, SG каза:

Не е истина какъв интерес може да предизвика Преслава като просто подбере правилната песен. А представете си да беше направила и клип.

Е нали повечето коментари бяха, че това е най-доброто на Преслава от Пиян насам, която скоро прави 3 години. Какво повече да изкара като песен? Точно това звучене върви най-много в момента. Отсвира почти няма разлика с този на ВНЛ, нищо, че едната е кавър, а другата не. Ганев отдавна прави еднакви песни, но разликата в качествето, микса и мастеринга между неговите песни и на другите композитори е от небето до земята и затова неговите стават най-големи хитове.

  • Like 1
  • Angry 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

С него съм! С него съм! И за себе си го крия! Много ми завиждате! С него съм! С него съм! Той за мен е орисия, без да се обиждате!

Преслава да направи кавър и на тази песен, особено това с "Абе чаве, то нищо не..." или там каквото пее. Преславке, Петинко, ще имаш хит ако ти я изпееш тази песен с този текст! Гарантирам ти!
И вместо Николета Лозанова да ми пуска червила и гланцове в Лили, очакваме ЛАК ЗА НОКТИ - Преслава! Ако може лилав, безцветен и всички всевъзможно цветове! Ще й казваме Петя-Лака! 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Angry 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

С него съм! С него съм! И за себе си го крия! Много ми завиждате! С него съм! С него съм! Той за мен е орисия, без да се обиждате!

Преслава да направи кавър и на тази песен, особено това с "Абе чаве, то нищо не..." или там каквото пее. Преславке, Петинко, ще имаш хит ако ти я изпееш тази песен с този текст! Гарантирам ти!
И вместо Николета Лозанова да ми пуска червила и гланцове в Лили, очакваме ЛАК ЗА НОКТИ - Преслава! Ако може лилав, безцветен и всички всевъзможно цветове! Ще й казваме Петя-Лака! 

 

  • Haha 1
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Оф, много е яка на Преса песента, не мога да я плюя с чиста съвест :gun_bandana:

Какво да правим като сме пристрастени? :D 

  • Haha 1
  • Sad 1
  • Dislike 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Е нали повечето коментари бяха, че това е най-доброто на Преслава от Пиян насам, която скоро прави 3 години. Какво повече да изкара като песен? Точно това звучене върви най-много в момента. Отсвира почти няма разлика с този на ВНЛ, нищо, че едната е кавър, а другата не. Ганев отдавна прави еднакви песни, но разликата в качествето, микса и мастеринга между неговите песни и на другите композитори е от небето до земята и затова неговите стават най-големи хитове.

Нямам наблюдение едно конкретно звучене да е на мода. Всъщност забелязвам, че въпреки цялостния спад в българската музика, от началото на годината до сега в чалгата се издадоха доста на брой и различни една от друга песни. На Прес е сред най-зарибяващите, затова и се превръща в хит.

Това също много кефи. Попринцип рядко въртя този тип дивотийки, каквито неизменно се пускат всяка зима, но заради Весо реших да й дам шанс. :D

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Константин и Тони Стораро записват машъп. Всеки ще пее песни на другия. Ще чуем "Ти си само 8 клас", "Милиони звезди", "Черна роза" и други хитове.

Наистина ли? :O Няма да се учудя ако е вярно, нали Стораро направи машъп с Криско.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DevilWish каза:

Наистина ли? 😮 Няма да се учудя ако е вярно, нали Стораро направи машъп с Криско.

Виж сторитата на Константин. Вече записват даже. Той го каза. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...