Jump to content


Годишни музикални награди на Ramania 2021 - финално гласуване


НАГРАДИ 2020 - ФИНАЛНО ГЛАСУВАНЕ  

47 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Годишни музикални награди на Ramania 2021! Време е за финално гласуване!

Гласуват потребители с над 100 коментари и отдавно регистрирали се. Наскоро създадени профили, които започват да спамят във форума с цел трупане на постове и гласуване в темата няма да бъдат зачетени.

Краен срок за гласуване: 21.12.2021 - 16:00ч.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unfeatured and featured this Тема
  • omline locked and unlocked this Тема

Категорично тук за Песен, Клип и Артистично присъствие гласувах за Галена - "Ти не си за мен"! ❤️ Заслужава си го! 

  • Like 1
  • Dislike 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докато се наканя да гласувам те номинациите излезли.:D

Обективно погледнато, навсякъде трябва да спечелят Симона и Ваня Великова, тук-там за цвят може Галена.:Jumpy:

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя годината не е свършила - те вече определят победителите за годината. Много претупани номинации.
Как може да няма за албум на годината. Поне 3-4 албума можеше да се съберат. И на какво основание това Деса набутано пак във всяка категория? То бива необективност ама това тук е прекалено… 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, GSA каза:

Тя годината не е свършила - те вече определят победителите за годината. 

Номинациите се избират за песните от декември 2020 до декември 2021.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ква турбуленция клип на годината луди ли сте, обикновено stock видео... ГЛАСУВАЙТЕ ЗА "ТИ НЕ СИ ЗА МЕН" БАРБИНОВИЯ ХИТ

  • Love 3

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, xroflx9 каза:

Ако ДаниелА Ганев види,че сте й объркали името,Галена хит няма да види.

Композитор е Даниел Ганев, а аранжорката на годината е Даниела Ганев! Изпуснали са едно А на Ганев, но нали така е модерно в световен мащаб! :D Да не става дума за певицата Даниела? Сега пък е станала аранжор, но:

За певица гласувам за Теди Александрова обаче, включително и текстописец! Супер успешна година! Дайте нещо и на Тедито! Също в артистично присъствие ми липса Емануела за "Направо в коша" ❤️ 

  • Love 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гласувах за Галена за певица, идол, оригинално сценично присъствие и артистично приисъствие в клип. Можех да цъкна навсякъде за нея, но обективно мисля, че трябва да има награди и за другите.

За балада повече съм слушал версията на Меди, така че подкрепих него. За песен на годината пак съм за него. Клипът на Турболенция ме забавлява много и го предпочетох пред "Ти не си за мен". За дует гласувах за Малката и Робов, "Скандал" не е моята песен. :)

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , asylum каза:

За първи път толкова обективни номинации. Браво! 

Изобщо не са обективни, Ванчето я няма в полвината категории, а е категоричната лидерка тая година. Остатъка могат да само да бият дружно калдърма след нея да търсят обелките от кремвиршите! 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...