Jump to content



Деси Слава и Лорена - На никой друг


Препоръчани коментари

Какафонията е яка, ама и Доня и Лорена се губят в нея, явно не случайно са написали текста под клипа, щото аз по едно време се чудех тия ша пеят ли, или са качили само инструментала .... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

антифеминистична си е и не ми харесва заради текста, ако беше някъв "мачкам айм дъ бест останалите дъно простакесо щи скъсам екстеншъните" щеше да си пасне с какофонията

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

ХИТ! Много ме кефи,въпреки че ми липсва кулминация в припева. Хубаво,че са се вдъхновили от "Bitch better have my money" на Рири,но поне да беше скандален като него.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Lelqtian каза:

Какафонията е яка, ама и Доня и Лорена се губят в нея, явно не случайно са написали текста под клипа, щото аз по едно време се чудех тия ша пеят ли, или са качили само инструментала .... 

Това ми е най-дразнещото нещо в съвременната чалга. В по-голямата си част в песните музиката е "изнесена" на преден план, а вокалът/вокалите - на заден, което лично мен ме напряга в повечето случаи и се мъча да разбера аджеба за к'во се пее. 

Иначе на първо слушане ми допада в общи линии. 

И явно Десата съвсем си е заебала пак канала, разпилавайки видеопродукцията си по сбирщайн каналите на муз. компании, в случая на "Хит Микс". Като за доказан изпълнител, това ми идва аматьорско, но явно ѝ е по-важно по-бързото натрупване на гледания. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледам клипа и се чудя - ДесиСлава ли роди оня ден или Лорена?Сигурно ще да е ДесиСлава - тя е по-дебела от двете...Да вземе да се стегне и да се приведе във вид!Тая музика се слуша с очите!!!Не го казвам с цел хейт.
А иначе, наистина припева много се припокрива с "Обичаш другата"
Тоя аранжимент все едно не го е правил Оцко - никаква градация...
На първо слушане много слабо.Клипа ми е странен - хем не е сюжетен, хем не е имиджов, хем няма никаква връзка с песента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми харесва... слушаме една разгонена котка и до нея славей. Деса да се осефери малко и да подбира с кого ще пее точно в дуетите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , nikitrz каза:

Гледам клипа и се чудя - ДесиСлава ли роди оня ден или Лорена?Сигурно ще да е ДесиСлава - тя е по-дебела от двете...Да вземе да се стегне и да се приведе във вид!Тая музика се слуша с очите!!!Не го казвам с цел хейт.
А иначе, наистина припева много се припокрива с "Обичаш другата"
Тоя аранжимент все едно не го е правил Оцко - никаква градация...
На първо слушане много слабо.Клипа ми е странен - хем не е сюжетен, хем не е имиджов, хем няма никаква връзка с песента.

ДесиСлава славей може да е била преди 20 години, напоследък клони към обикновена сврака. И го казвам със съжаление. При Рачков беше жива мъка, собствените си песни не може да изпее, не съм предполагал, че Бели нощи може да звучи кръчмарски, ама на. Много жалко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, HIStory каза:

ДесиСлава славей може да е била преди 20 години, напоследък клони към обикновена сврака. И го казвам със съжаление. При Рачков беше жива мъка, собствените си песни не може да изпее, не съм предполагал, че Бели нощи може да звучи кръчмарски, ама на. Много жалко.

Ама пък народната песен я изпя перфе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Музиката е добра, обаче нещо не ми достига. Можеше да се постараят повече. Скучна ми идва и ми липсва емоция и избухващата нотка. Определено очаквах повече. "Черна орхидея" е класи над това. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Музиката малко бие на

Деса била измислила музиката ХХхаа сигурно я е слушала предния ден и после и е изникнала в главата и е забравила, че я е слушала и казала ей виж кво измислих :D

Уродлена както винаги потресаващ траверс-фейс (puke)

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Освен очевадната прилика с "Обичаш другата"...

Деси Слава как успя да се набута в Хит Микс остава мистерия и до ден днешен, Оцко с еднодневките и краденето си как я е примамил не знам...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , stenly каза:

Обичаш другатааа… Бонка как не е изригнала, че са я окрали 😄

И как точно са я окрали? 

Обичаш, другата, чуждата с сред най клишираните думи в текстовете на фолка. Иначе  в контекста двата текста са доста различни. 

Навремето и Кой беше като копи пейст на Не искам без теб, но това нито ви пречеше, нито ДесиСлава изригна срещу Галена. 

 

преди 10 часа , ice_hot_sm каза:

 

Иначе на първо слушане ми допада в общи линии. 

И явно Десата съвсем си е заебала пак канала, разпилавайки видеопродукцията си по сбирщайн каналите на муз. компании, в случая на "Хит Микс". Като за доказан изпълнител, това ми идва аматьорско, но явно ѝ е по-важно по-бързото натрупване на гледания. 

Ами ако съдим по фактите от последната година, това не е точно така. 

1. Машъпа на Деса е най гледаното и видео последните години, а е именно в нейния канал. 

2. Един от големите хитове на 2021 Токсичен флопна в канала на Хитмюзик, въпреки успеха на парчето, а трак версията в  канала на Деса я задмина по гледания. 

В крайна сметка Деси за пръв път от 2003 има реални продуценти зад гърба си, които работят в неин интерес и това си личи. Нпрмално е и Деси да прави компромиси. 

преди 10 часа , nikitrz каза:

Гледам клипа и се чудя - ДесиСлава ли роди оня ден или Лорена?Сигурно ще да е ДесиСлава - тя е по-дебела от двете...Да вземе да се стегне и да се приведе във вид!Тая музика се слуша с очите!!!Не го казвам с цел хейт.
А иначе, наистина припева много се припокрива с "Обичаш другата"
Тоя аранжимент все едно не го е правил Оцко - никаква градация...
На първо слушане много слабо.Клипа ми е странен - хем не е сюжетен, хем не е имиджов, хем няма никаква връзка с песента.

И аз си мислех така до миналата гпдина, но ето, че и дебела Деса изпраща една от най силните си години и разбива клишето за това, че няма как дебела и успешна да вървят ръка за ръка в чалгата. Хората свикнаха, че е закръгленка и ако има певици, за които пеерфектната ковра визия не е най важното, то Деса и Софка са именно в тази категория. По скоро хората трябва да си променят мисленето, а не Деса теглото. Още повече, че е ясно, че проблема е и здравословен. Освен това Деса е раждала 2 деца, минала е 40те, с 25 год зад гърба си е и е безумно някой да очаква да се конкурира визуално с младите си колежки. 

преди 8 часа , HIStory каза:

Народната да, но нейните... Направо ми стана неудобно да я гледам.

Проблема е във вашите очаквания. Не знам защо си мислите, че това, че на вас не ви се нрави някое изпълнение, то трябва да е лошо. 

Да си се замислял, че проблема не е, че Деса не може да ги изпее, а че всъщност просто си харесва да ги пее така. Преди когато по учстия ги пееше поп с импровизации, се говореше, че това пречело да стане купон. 

Самия факт, че пее много по сложни евъргрийни и народни песни, отхвърля всякакви спекулации, че не може да си изпее песните, още повече че става въпрос за доста елементарни мелодии... 

Иначе просто е време да свикнете, че гласът на Деси е по различен и дебел и да осъзнаете, че нещата се променят. Кое нещи от преди 20 години е същото и до днес? 

преди 7 часа , FolkEmpire каза:

Музиката малко бие на

Деса била измислила музиката ХХхаа сигурно я е слушала предния ден и после и е изникнала в главата и е забравила, че я е слушала и казала ей виж кво измислих :D

Уродлена както винаги потресаващ траверс-фейс (puke)

Обаче е срамота хора, които уж се интересуват и коментират нон стоп музика, да не могат а направят разлика между прилики в текстовете и прилики в музиката. Музикално двете песни нямат грам прилика. Приликата е само във фразата обичаш другата, чуждата. Музиката бие на мн др парчета, но не и на това на Бонка. Погледни нотите на 2те песни... 

преди 5 часа , lucellent каза:

 

Деси Слава как успя да се набута в Хит Микс остава мистерия и до ден днешен, Оцко с еднодневките и краденето си как я е примамил не знам...

Мистерия? 

ДесиСлава най накрая попадна на продуценти в истинския смисъл на думата. Трябва да в глупачка, за да изтърве възм8жността да е звездата на компанията, да е с по 20 участия месечно, да не плаща като поп за всичко, както бе в Пайнер и да не получава нищо в замяна... 

 

Аз бях доста скептичен, когато разбрах, че става част от Хит, но към днешна дата съм повече от доволен. За интервал от една година ДесиСлава е с 2 машъпа, 2 самостоятелни и 2 дуета. Клиповете и са на много високо ниво бе да има мъже, които да и спонспрират кариерара. Разчита на себе си, прави жестоки музики за проектите си и с Оцко са идеален тандем. Не случайно песните им заедно не напомнят на 1000 др оцкови. 

 

Песента не ме грабна от първите слушания. Още повече, че след Токсичен и Болката ми любима, доста трудно може да ме впечатли. Отдавна съм нямал любими песни на Деса, а тази год цели 2. Но все пак няма как да отрека хубавото ретро звучене, качествения текст, барнатия клип, изобщо доста са се постарали. 

Иначе тук и Токсичен много се подценяваше, ама освен Галена и Меди, не се сещам за др изпълнител с голям самостоятелен хит последната година. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , Slavi каза:

Не случайно песните им заедно не напомнят на 1000 др оцкови. 

Прав си. Не напомнят на други Оцкови песни, а на Ганеви и още куп други кавъри, които Оцко все още прави 😁

Скандал е крадена напълно от друга песен (не знам с платени или неплатени права)... 

Не виждам какво общо имат машъпите с Хит Микс, те са си нейни на Десис, а единствените две предишни песни които извади след като влезе в Хит Микс... само Токсичен може би е успяла, останалите никой не ги помни

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...