Jump to content



Джена - Чуй ме


Препоръчани коментари

Мале, пеенето в припева е ужасно, страшно накъсано и нетърпимо. И този текст е писан от 4 човека, нямам идея как може 4 мозъка да сътворят такъв изтъркан текст. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, BaGaBoNtIn каза:

Все едно сме я слушали вече, някак изтъркано звучи…

То това да беше  проблема, Ганев знаем рядко се хаби да твори изцяло нови траци. Джена съвсем е минала в режим "виене", а под тоя смотан текст са се подписали 4 различни индивида да са го творили. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не правя разлика между песните на Джена, Преса и Галя, написани от Ганев. С изключение на "Ти не си за мен", ми звучат като една и съща песен. Иначе не е лоша. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто си пуснах този проект, за да изчистя вкуса в устата си след всичко чуто и видяно при Джуди:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

С тийзъра се надъхах за нещо тип "Да ти се доказвам", ама... Не е нищо особено песента, Джена си я уважавам, но това ще е за 3 дни. "Чуй ме" отпреди 7 години ми харесва повече.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам как си мислят, че може да направят хит с такива изтъркани песни. Едно и също до писване. Е няма как - “Милион” не беше зле, но това тук е пято до болка. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на годината

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак си я пуснах и изгледах клипа и успях да намеря грациозното (на Моника Валериева) в музиката и ме изкефи! Връщам си думите!

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , penakavalli каза:

Кой, по дяволите, е сметнал, че е окей в чалга песен да се пее "ще си пусна щорите"?

Поне едни 4ма (загубени) души, творили тоя текст  

Link to comment
Сподели в други сайтове

Турбо зле  :dontgetit: Джанка определено е бита карта. Предстоящия и албум като нищо може да и е последен и с него да закрие и без това неугледната си кариера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 часа , penakavalli каза:

Кой, по дяволите, е сметнал, че е окей в чалга песен да се пее "ще си пусна щорите"?

Вдъхновила се е от произношението на думата "втори" в този хит:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...