Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември, 2021)


Препоръчани коментари

преди 3 минути, meleto каза:

Дипломиран музикант хаха

Песни с некачествен произход? хаха

Права е жената. Като й се хвърля пари за буламачи, що някой да се опитва да я разубеждава.

 

И тя си го каза. Това са си нейните буламачи. Тропна по клавиатурата и го каза! 😂

  • Thanks 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 4 минути, Stela каза:

Албум би си купил някой голям фен с колекционерска стойност. И аз не съм убедена, че си заслужава. Може би за по-големите имена само.

Ами... не знам има ли колекционери у нас? То вече лаптопите нямат CD-ROM. На какъв носител ги пускат тези албуми? 

Но като гледам, че има хора дето още теглят песни... може пък някой да слуша в колата си на mp3/диск например.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Ами... не знам има ли колекционери у нас? То вече лаптопите нямат CD-ROM. На какъв носител ги пускат тези албуми? 

Но като гледам, че има хора дето още теглят песни... може пък някой да слуша в колата си на mp3/диск например.

Аз например нямам вкъщи на какво да си ги пусна. Но си купих последния албум на Галена. Преди си купувах на Глория. Пазя си ги. 😁

Иначе в колата става, но повечето хора май и в колата слушат от телефоните. Аз свалям музика в тела или ползвам офлайн програми например когато пътувам извън Бг и знам, че не навсякъде ще имам нет. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, meleto каза:

Ами... не знам има ли колекционери у нас? То вече лаптопите нямат CD-ROM. На какъв носител ги пускат тези албуми? 

Те придобиват все повече сувенирна стойност, което пак не е лошо, но сега в петък ми е интересно какви реакции ще предизвика албума на Адел, защото предния й 25 беше разцепил с продажби на физически носител.

...а и може би вече ще е респект от най-висока степен да си купуваш на физически носител музиката, която те кефи.

  • Like 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gentleman. каза:

C6079525-ED38-49E2-B2FD-183228B06694.png

Жестока е Камелия! Нека останалите мистрии да се научат от нея как се отговоря под фенски писания в Инста и Фейсбуц!

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Физическият носител не е спирал да бъде на почит в повечето от водещите в музиката страни, особено с възраждането на интереса към стари носители като винила и касетките. Но за да си имаме най-добрия вариант (физически+стрийминг успехи) е нужна и подходяща стратегия на издаване, а това отдавна е нещо непознато за поп-фолка, където е нужно просто да вземеш някаква снимка, да й сложиш надпис и да я пуснеш само на CD с 10 издадени и 1 неиздадена, песни. Това за онези останали 5%, които все още се мъчат да издават, де.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Цитат

"Срещу мен имаше организирана много голяма група от криминално проявено лица, от бизнесмени, от бивши шефове на полиция. Моят казус стои на бюрото на Главна прокуратура. Трябвало е да бъда смачкана. Да бъда премахната от музикалния бранш", изплака ретро фолк легендата.

Боже, кой въобще отразява Боева, че ще иска да я премахва от музикалния бранш???

Обяснете каква й е диагнозата? Търсеща PR или да?

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

че ще иска да я премахва от музикалния бранш???

Глория - иска си статуетката за "Певица" на 1999-та година.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, zai4eto82 каза:

Първото ми посещение на DocFive ще е с Коце. 😍😛

О, боже, на групова оргия с наркодилъри ли ще те води?!

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, meleto каза:

Боже, кой въобще отразява Боева, че ще иска да я премахва от музикалния бранш???

Обяснете каква й е диагнозата? Търсеща PR или да?

Това се чудех и аз. Та тя си беше залязла още много преди това. Както вече казах каквото и да има използва ситуацита да си направи реклама за да има шум около името й като ще пуска нова песен. Иначе може да остане почти незабелязана както стана с Лия и други опитали да се завърнат. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Това се чудех и аз. Та тя си беше залязла още много преди това. Както вече казах каквото и да има използва ситуацита да си направи реклама за да има шум около името й като ще пуска нова песен. Иначе може да остане почти незабелязана както стана с Лия и други опитали да се завърнат. 

Не харесваш ли този неин сингъл? Много в стил Глория е, в положителния смисъл на думата.

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , asylum каза:

И аз тъй помислих - Много Нова Джена 2022, или Яко Нова Джена, като заигравка с хита "Яко ми е"! 

Това би обяснило защо се обижда, когато някой й спомене "старата Джена" 😄

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Andrew Cunanan. каза:

Не харесваш ли този неин сингъл? Много в стил Глория е, в положителния смисъл на думата.

 

Харесвам го и то много. Но не можем да се лъжем, че е голям хит. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Харесвам го и то много. Но не можем да се лъжем, че е голям хит. 

За жалост, в канала на Планета щеше да има двойна и тройна гледаемост. 😕 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия обаче я разбирам. Хората наистина трябва да сме по-тактични. Ако има здравословен или друг проблем със сигурвост и става болно от такива статии и коментари. Не е приятно. 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

За жалост, в канала на Планета щеше да има двойна и тройна гледаемост. 😕 

Таня поне има талант и съм я запомнила с хубавите песни които правеше. Ще се радвам да се завърне с хубава песен.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Stela каза:

Камелия обаче я разбирам. Хората наистина трябва да сме по-тактични. Ако има здравословен или друг проблем със сигурвост и става болно от такива статии и коментари. Не е приятно. 

Не знам дали си ѝ следила интервюта, но няколко пъти ѝ бяха задавани въпроси за бременност и тя бе споделила, че е зачевала не веднъж, но има проблем с износването на плода и съответно прави спонтанни аборти още в първите месеци след оплождане на яйцеклетката. Бе споделила и колко зле го е изживяла първия път, но хората продължават с малоумните си коментари. Сигурно всеки път, в който прочете думата, започваща с буквата "б" ѝ става много тъпо и тъжно. 

Иначе можем да погледнем и ситуацията малко по-ведро:
🤣

aбф.png

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...