Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември, 2021)


Препоръчани коментари

преди 5 минути, Just_Me каза:

Добри знае как да се крие при такива ангажименти и често качва снимки след излизането на клиповете. Но приятелят му си беше качил на стори слънчева снимка как е нагазил във вода и пясък (виждаха се само краката му), а той придружава Добри навсякъде.

Така че не се знае дали Меди и Цура не довършват клипа 🤷‍♀️ Има време да разберем.

Кой е приятеля на Добри?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 5 минути, Just_Me каза:

Абе и на двамата не бих простила ако бяха хетеро 😂

Ох - много са ми изкуствени на мен- като анимационни герои- аз такива хич не харесвам. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, GSA каза:

Мен пък ме кефи албума - разнообразен е и има много готини песни!

EB9DE933-6F7F-4418-967B-B7C7D940533F.jpeg
Песента с Тита липсва обаче. 

Изчиства цялата стара продукция, та след бебето да започне всичко на чисто

  • Like 3
  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, DrAkO каза:

Изчиства цялата стара продукция, та след бебето да започне всичко на чисто

И аз тъй помислих - Много Нова Джена 2022, или Яко Нова Джена, като заигравка с хита "Яко ми е"! 

  • Like 1
  • Haha 5
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, asylum каза:

И аз тъй помислих - Много Нова Джена 2022, или Яко Нова Джена, като заигравка с хита "Яко ми е"! 

Достойното дженово момиче - комбинация от "Горкото момиче" и "Достойната".

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , WindWalkerMonk каза:

С клиенти ли? Ми ще се намерят. Те са отишли да се ****, но зависи де. Някои може да ги предпочитат в комплект, но по - скоро ще са поотделно.  

Аз имах предвид поотделно. Не се бях замислила, че някой може да ги хване и в комплект. 😂😂😂

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Andrew Cunanan. каза:

Отишла е да разширява бизнеса там. Тук менажира участия в задимени дупки и панаири, там също, само дето "изпълнителите" не пеят на пеят на микрофон, а свирят на кавал.

И хонорара там е по-висок, следавателно повече процент за нея. Хитра е, признавам! 

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, GSA каза:

Мачкай скъпа!

 

Боже, още ли правят тези рекламни спотове. :D Сега осъзнах, че не съм гледал Планета от няколко години, ама хич не са мръднали. Ама сега дори не подреждат песните вътре, че да се запомни. А и кой купува албуми, че и ги рекламират. Вместо да пуснат 30 сек реклама на тоалетна хартия и да вземат 100 лева... те се занимават с глупости. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

20211116_145017.jpg.90d90a61058850500b6d7c1933166240.jpg

Дипломиран музикант хаха

Песни с некачествен произход? хаха

Права е жената. Като й се хвърля пари за буламачи, що някой да се опитва да я разубеждава.

 

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, meleto каза:

Боже, още ли правят тези рекламни спотове. :D Сега осъзнах, че не съм гледал Планета от няколко години, ама хич не са мръднали. Ама сега дори не подреждат песните вътре, че да се запомни. А и кой купува албуми, че и ги рекламират. Вместо да пуснат 30 сек реклама на тоалетна хартия и да вземат 100 лева... те се занимават с глупости. 

Албум би си купил някой голям фен с колекционерска стойност. И аз не съм убедена, че си заслужава. Може би за по-големите имена само.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...