Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 57 минути, HIStory каза:

Ако някой го вълнува - Весела щяла да пуска нова песен в понеделник. Дует с някой си Стоил, премиерата ще е по DSTV

 

FB_IMG_1636151648868.jpg

С какво се занимава се? Къде е, що е? Женена ли е?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DarkChild каза:

С какво се занимава се? Къде е, що е? Женена ли е?

Дълги години не можеше да има дете, но все още е със старата си любов и от него има дете след дълги години опити. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Oт А до Я днес с песните на Райна: 11:02- Ще кажа да, 11:06- Какво ти мисля, 11:09- Нахално хубава, 11"13- Лошо момче, 11:16- Сафари, 11:21- Принцеса, 11"24- Направо ми заспа

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф, защо при Мондьо... всъщност знам защо при Мондьо - защото искат да представят Пашев в състрадателна светлина.

Иначе ми се искаше да е при друг, който ще зададе верните въпроси, а няма да търси мелодрамата, но по-добре от нищо.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо никога не чух песен на Денис Теофиков по радио Веселина? Единствено е гостувал с Емилия във Вип Зона. Песните му ги слушам, гледам по Планета и от онлайн платформите, както и от моя комп. Но защо никога не е звучал по радио Веселина???

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, zai4eto82 каза:

Защо никога не чух песен на Денис Теофиков по радио Веселина? Единствено е гостувал с Емилия във Вип Зона. Песните му ги слушам, гледам по Планета и от онлайн платформите, както и от моя комп. Но защо никога не е звучал по радио Веселина???

Малката и Робов въртят ли ги? Може Даймънд да не си дистрибутират музиката по радиата, едва ли е нещо конкретно към него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Blueberry каза:

Малката и Робов въртят ли ги? Може Даймънд да не си дистрибутират музиката по радиата, едва ли е нещо конкретно към него.

Като че ли не съм ги чувала и тях. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Те Веселина дълги години не въртяха нищо пайнерско, но сега май само те ги въртят. По Вероника въртят Ара, Алфа и балканско.

Атеш работеше във Веселина - освен ако имат нещо против него, друга причина няма да не въртят сина му. 

  • Like 2
  • Wow 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това защо тук го водите флоп? Още е в тренда за музика (месец по-късно) и има близо 2 млн - повече и от Доника ft Галена ;) Според мен си е прилично хитче, Хит Микс рядко гърмят с много гледания.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Минавам само да кажа, че бях на Биад миналите дни и единствените песни, които звучаха два пъти бяха Турболенция и Токсичен. 

Иначе най много парчета пускаха на Галена и Азис сякаш. Ломската също мн я въртяха и с актуални и със стари хитове. 

Преслава я пускаха с по стари неща. Не чух нещо от тазгодишните и предл8жения, но всъщност аз не и ги знам, тайа че може и да съм ги пропуснал. Много слаба година. Една от най слаботе и евър.

 

Като цяла Деса е ебахти каръка. Ако не и бяха цензурирали клипа, отдавна сбора с лирик вифеото да е стигнал 8-9 милиона...  Иначе силна година изпраща баби❤️

  • Like 2
  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , FolkEmpire каза:

Тия от Планета са мега зле вижте как пускат "Дърпай я"

https://streamable.com/b693og

Тамън почне... и свърши

Отрязали припева по средата и го пуснали в края егати тъпунгерите.

И толкоз и е много на Еми Тъпото 

  • Thanks 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , zai4eto82 каза:

Защо никога не чух песен на Денис Теофиков по радио Веселина? Единствено е гостувал с Емилия във Вип Зона. Песните му ги слушам, гледам по Планета и от онлайн платформите, както и от моя комп. Но защо никога не е звучал по радио Веселина???

Твърде си заета да следиш ежечасно къде пускат Ракел и Наркобос за да слушаш и радио Веселина? 

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Това защо тук го водите флоп? Още е в тренда за музика (месец по-късно) и има близо 2 млн - повече и от Доника ft Галена ;) Според мен си е прилично хитче, Хит Микс рядко гърмят с много гледания.

 

Защото няма задържане, нали това е дефиницията за флоп. 2М за месец но ще има/няма 4М за година, и така..😁

Да съм твоя е флоп отвсякъде, страхотно сравнение.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...