Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември, 2021)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

От Таня се е учила. 

Няма никаква жалост, тук даже беше изкопирала фризурата на наша Зайка;

 

  • Haha 3
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 8 минути, Andrew Cunanan. каза:

Щяха да го наградят за Дует на годината, ако Преси не беше треснала с ножа по масата няколко часа преди церемонията, и бяха сменили наградата ѝ с тази за "Песен" в последния момент. ❤️ 

Абсурдно беше да й дават награда за Песен на 2013, за песен клипирана и развила се през 2014, но още по-скандално щеше да е, ако Кой не беше взела Дует. Тази песен притежаваше годината без никаква конкуренция. 32.6М, втората им най-слушана от същата година сигурно е с двойно по-малко...

 

Много яко обаче как още си седи фийт, 8 години след подписването на договора на Фики, а опцията edit е право пред очите им.

  • Like 2
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Абсурдно беше да й дават награда за Песен на 2013, за песен клипирана и развила се през 2014, но още по-скандално щеше да е, ако Кой не беше взела Дует. Тази песен притежаваше годината без никаква конкуренция. 32.6М, втората им най-слушана от същата година сигурно е с двойно по-малко...

 

 

Мило, най-гледаната песен в канала на Планета, излязла в периода 1.01.13-31.12.13, за същия период беше:

Даже й дадоха специална награда по повод това постижение.
"Режим неприлична" предизвика истерия и беше един от най-големите хитове на годината с "Дай ми", "Кой", "Правена съм за нозете ти" и "Кис ми бейби", така че беше донякъде заслужена награда за мен.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, BobiTo каза:

Анелия с пореден концерт, лидерките кога? И не ми излизайте с някви тъпотии, че ще пее пред 100 човека, важното е, че се старае да направи нещо. 

Дано има и щанд с анцузите й, някой да вземе да се излъже и купи.

  • Haha 5
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Мило, най-гледаната песен в канала на Планета, излязла в периода 1.01.13-31.12.13, за същия период беше:

Даже й дадоха специална награда по повод това постижение.
"Режим неприлична" предизвика истерия и беше един от най-големите хитове на годината с "Дай ми", "Кой", "Правена съм за нозете ти" и "Кис ми бейби", така че беше донякъде заслужена награда за мен.

Този хит беше за диско хит, останах в шок когато наградата взе Андреа за Няма да съм аз, която ми е много любима, но дори и не стана хит.

  • Like 3
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, чушка. каза:

Дано има и щанд с анцузите й, някой да вземе да се излъже и купи.

Феновете й са бедни, няма да дадат по 200 лева за тоя плат, наподобяващ сакче за 10 стотинки.
Те пари не дават за билет за неин концерт, ти ги караш парцали за по 200 лв. да си купуват. 🤣

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Този хит беше за диско хит, останах в шок когато наградата взе Андреа за Няма да съм аз, която ми е много любима, но дори и не стана хит.

"Няма да съм аз" май ѝ е беше най-успешната песен за 2013-та. 😨

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Andrew Cunanan. каза:

"Няма да съм аз" май ѝ е беше най-успешната песен за 2013-та. 😨

Да видим:

Лош герой - флоп 

Без окови - флоп 

Никой друг - средно хитче

Няма да съм аз - средно хитче

Пий едно от мене - средно хитче

 

Общо взето много слаба година.

  • Thanks 1
  • Sad 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Да видим:

Лош герой - флоп 

Без окови - флоп 

Никой друг - средно хитче

Няма да съм аз - средно хитче

Пий едно от мене - средно хитче

 

Общо взето много слаба година.

Според теб кой беше най-силен за годината след Галош?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, чушка. каза:

Дано има и щанд с анцузите й, някой да вземе да се излъже и купи.

Това ще е задължителна униформа, за да бъдеш допуснат на концерта. Ноу анцуг, ноу вход! 

  • Like 2
  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Andrew Cunanan. каза:

Според теб кой беше най-силен за годината след Галош?

Тони Стораро и Фики също имат по 2 големи хита. Изпълнителите с по един голям хит бяха много. Дори и Малинаж влиза там!

 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Willy каза:

Тони Стораро и Фики също имат по 2 големи хита. Изпълнителите с по един голям хит бяха много. Дори и Малинаж влиза там!

 

Анелия имаше "Виж ме сега", която беше сравнително успешна и се разви през зимата и пролетта, "Искам те, полудявам", която беше голям хит лятото и дуета, който беше също голям хит и май първия стрийминг такъв, защото за месец имаха около милион и сто хиляди гледания в канала на Планета. "Аз и ти" не стана хит, дори сезонен, а "Предадох те" беше флоп;

Преслава имаше "По моята кожа", която беше голям хит и гърмеше до лятото по дискотеките + "Бутилка", която беше сезонен хит, "Скоро" беше сезонен хит също, "Режим"-а и "Няма да съм друга" бяха големи хитове;

Джена нямаше и един голям хит, Емилия също.

Емануела имаше "Тръпката" и куп неуспешни бози, Алисия имаше "Мистър Грешен".

Много слаба година за чалгата. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Andrew Cunanan. каза:

Анелия имаше "Виж ме сега", която беше сравнително успешна и се разви през зимата и пролетта, "Искам те, полудявам", която беше голям хит лятото и дуета, който беше също голям хит и май първия стрийминг такъв, защото за месец имаха около милион и сто хиляди гледания в канала на Планета. "Аз и ти" не стана хит, дори сезонен, а "Предадох те" беше флоп;

Преслава имаше "По моята кожа", която беше голям хит и гърмеше до лятото по дискотеките + "Бутилка", която беше сезонен хит, "Скоро" беше сезонен хит също, "Режим"-а и "Няма да съм друга" бяха големи хитове;

Джена нямаше и един голям хит, Емилия също.

Емануела имаше "Тръпката" и куп неуспешни бози, Алисия имаше "Мистър Грешен".

Много слаба година за чалгата. 

На звучене бяха много свежи и яки, нищо общо с мазната чалга!

 

  • Like 1
  • Love 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Andrew Cunanan. каза:

Какво е Рени? 

  • Like 2
  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Andrew Cunanan. каза:

Новата кралица на попа!

Рени Поп, Рени Поп ЕклЕри или Рени Попклери. Не искам хонорар за покръстването. 

  • Haha 4
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Andrew Cunanan. каза:

Според теб кой беше най-силен за годината след Галош?

ЛМАОООО @Andrew Cunanan. ДЖАМАЙКАТА 2013 - Най-добрата фирма, Живее ми се, Кисс ми бейбе 

ЛИДЕРИШШШ

  • Haha 1
  • Love 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , zai4eto82 каза:

Песента на Симона първо е била записана от Галин. Но като видял как Симона я е изпяла и си казал,че трябва да е на Симона. Симона я пее с повече чувство. 

Дам, даже е бил снимал клип, но по време на постпродукцията на неговото тяло посредством компютърна графика са сложили главата на Сима. Ето оригинален кадър:

Untcsscitled-2.jpg

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Andrew Cunanan. каза:

Таня Боева - Черно на бяло(live от Наше село) - By Planetcho (vbox7.com)

жестока е кака ви Таня не Узунова.                  

Боева е отлична певица с много добри песни, написани от бившия й съпруг. Много жалко само, че не е активна.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

А и Веско Фена я е уважил и не само - пръска се от раздаване. Веднага ѝ се покачват акциите на Боева. :D

https://www.vbox7.com/play:774630b979

 

Това май беше първата песен, която ѝ чух и знаех кой е оригиналът, но е много добра и нашата версия.

От 1999-та е, ама Фен като Пайнер и те не си знаят продукцията.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...