Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час, Just_Me каза:

Каза че не иска дуети или featuring с българи. Спомена, че може с чуждестранни изпълнители.

Жив Комикс откога е чуждестранен изпълнител? Или просто Аня е забравила за съществуването и на изпълнителя, и на готовия им дует...

  • Like 1
  • Haha 5
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Just_Me каза:

Анелия пусна кратък лайф в Инстаграм.

Каза че не е била на погребението на Денис, тъй като имала травма от малка - баща й починал когато тя била на 15 и не била и на неговото погребение.

Каза че не е ок да се спекулира и да се обвиняват други хора за смъртта на Денис и че според нея човек сам решава да предприеме такова действие (самоубийство) и никой не може да го накара. Нещо от сорта 🤦‍♀️

Планира концерт за 20г на сцена.

Каза че не иска дуети или featuring с българи. Спомена, че може с чуждестранни изпълнители.

Ох, много е зле. Да, законно може да няма виновник за самоубийството, но за да стигне до там все нещо или някой е действал.

Последното не заслужава коментар, то с кой ли не направи колаборации.

  • Like 6
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

Ох, много е зле. Да, законно може да няма виновник за самоубийството, но за да стигне до там все нещо или някой е действал.

Последното не заслужава коментар, то с кой ли не направи колаборации.

Аз като цяло не разбирам защо си позволяват да коментират в публичното пространство, че смъртта на Денис е самоубийство. Все още тече разследване, няма много яснота...

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия пак нямат пари за човешки глас, че и се чува как са го записвали с микрофон от телефон, тъпа работа ей... Само трупат гледания на гърба на смъртта на момчето. Както още стотици идиоти.

 

Аргирките и те доживяха да се видят по Планета

vlcsnap-2021-11-02-22h06m12s164.png.90486ac9e83b0bcb787efaee8c4ae3f2.png

  • Like 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

"Срещу бл. 503"....

Това някакъв ресторант от бъдещето, май. Поканили са робот на участие.

Бил съм там преди 10 години - пълна дупка е. В Надежда или Обеля беше (e)

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DarkChild каза:

"Срещу бл. 503"....

Това някакъв ресторант от бъдещето, май. Поканили са робот на участие.

Ха! Славка Калчева пее песен на Таня Боева.

  • Haha 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако Анелия смята да прави концерт и да ми пее онези нафталини "Погледни ме между краката и кажи, че съм космата" и онази другата, чието заглавие ми се губи, на които толкова държи, че не може да се бръкне да им плати правата, няма да ѝ стъпи никой. :mf_surrender:

Да пее само хитовете, разбира се начело с "Влез, влез", "Гъзарка", "Котка", "Колеги", "Шампион", "В моя ум", "Заради теб", "Избери цвета", "Подлудяваш ме", "Тук ли си", "На Маями", "Моят мъж" и "За патрона". С "Предадох те" може да закрие. 

Остатъка от програмата контекстуално може да запълни с хитовете на Ваня Великова, Клеа, Адриана, Ани Принцес, Мая Нури и Роксана, ако те нямат против тази женица да им изпълнява песните.

  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, asylum каза:

Бил съм там преди 10 години - пълна дупка е. В Надежда или Обеля беше (e)

Младост 1 каза. Което е 1-2 идеи по-"елитен" квартал.

преди 11 минути, FolkEmpire каза:

Ха! Славка Калчева пее песен на Таня Боева.

Славка изглежда прекрасно. Не ми се мисли на нейните години какво ще е останало от Таня.

  • Thanks 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Andrew Cunanan. каза:

Остатъка от програмата контекстуално може да запълни с хитовете на Ваня Великова, Клеа, Адриана, Ани Принцес, Мая Нури и Роксана, ако те нямат против тази женица да им изпълнява песните.

Ето идея за концерт - "Анелия изпълнява златните хитове на България" и програмата са шлагери на гореспоменатите певици.

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Славка изглежда прекрасно. Не ми се мисли на нейните години какво ще е останало от Таня.

Какво ще е останало ли? Една част от нея ще е в гърлото на някоя морска костенурка, друга част от нея ще е преработена във формата на кутии Tupperware.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Ето идея за концерт - "Анелия изпълнява златните хитове на България" и програмата са шлагери на гореспоменатите певици.

Колко ли ѝ е било тъпо да пее в зала с капацитет 20 човека?

 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DarkChild каза:

Ето идея за концерт - "Анелия изпълнява златните хитове на България" и програмата са шлагери на гореспоменатите певици.

Всички ще се съгласим, че тази песен >>>>>>>>>>>>> кариерата на Анелия;

 

  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория 2025 на малката Галина: Баба има много концерти зад гърба си, през 2021 направих 2, на единия даже Лепа Брена ми беше гост.

Галина: Ама бабо, ти си я подгрявала само...

Глория:

Глория : ти забия 1 шамар - Сигнално Жълто Смях - Vbox7

  • Haha 6
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Глория 2025 на малката Галина: Баба има много концерти зад гърба си, през 2021 2 направих, на единия даже Лепа Брена ми беше гост.

Галина: Ама бабо, ти си я подгрявала само...

Глория:

Глория : ти забия 1 шамар - Сигнално Жълто Смях - Vbox7

И баба се превърна в забил изкуствен интелект на рипийт: "Ако ти забия един шамар, ако ти забия един шамар, ако ти забия един шамар...."

  • Haha 4

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

 

Анелия с този за 20 годишнината ще я изравни по брой самостоятелни концерти. Единственото нещо, в което Гло беше първа и с което можеха феновете й да пъчат гърди тук, и то ще й бъде отнето.
images?q=tbn:ANd9GcRAU2vIB_uqAvJrdOn3Rz1

  • Love 1
  • Sad 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, FolkEmpire каза:

И баба се превърна в забил изкуствен интелект на рипийт: "Ако ти забия един шамар, ако ти забия един шамар, ако ти забия един шамар...."

Ако ѝ забиеш един шЪмар, остеопорозата няма да ти мине, ако това ти е въпроса 😘 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

Анелия с този за 20 годишнината ще я изравни по брой самостоятелни концерти. Единственото нещо, в което Гло беше първа и с което можеха феновете й да пъчат гърди тук, и то ще й бъде отнето.
images?q=tbn:ANd9GcRAU2vIB_uqAvJrdOn3Rz1

Мислях да постна змия, понеже между зъбките все едно й липсва змийския език, ама понеже пее "Искаш да съм кооооткааа" и поствам това:

Смешна котка съска :d - Vbox7

  • Haha 3

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...