Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември, 2021)


Препоръчани коментари

преди 3 часа , zai4eto82 каза:

"Сърцето ми" на Денис вече е в Спотифай:

https://open.spotify.com/album/72M2xam6XnbbcXzSnnd4zy

И в Дийзър я има:

https://www.deezer.com/en/album/269917292

от вчера още :D

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час, чушка. каза:

Не знам, но чуйте как  Галин пее в сторитата си, Мило мое и новата на Симона. Просто е нетърпим, ужасно фалшивее, отвратително.

Е как да пее? Като Уди Кълвача, но и визуалната прилика с него е несравнима.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BobiTo каза:

Анелия с пореден концерт, лидерките кога? И не ми излизайте с някви тъпотии, че ще пее пред 100 човека, важното е, че се старае да направи нещо. 

Лидерката Глория има 4 концерта в НДК с капацитет 3 380 места, един в зала "Христо Ботев" в София и един на стадион. А*ус, кога?

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

Лидерката Глория има 4 концерта в НДК с капацитет 3 380 места, един в зала "Христо Ботев" в София и един на стадион. А*ус, кога?

Има време, а дебютни концерти за Галена и Преслава, кога? Едната дори песен не иска да направи, а за другата е важно да покаже нови парцалки.

  • Like 2
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, BobiTo каза:

Има време, а дебютни концерти за Галена и Преслава, кога?

По-добре да нямат концерти, отколкото такъв резил с 15 човека и сцена по-голяма от цялата зала:

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

По-добре да нямат концерти, отколкото такъв резил с 15 човека и сцена по-голяма от цялата зала:

 

Галя и Патя както виждаме нямат топки да направят дори такъв - така че Ана е над тях в това отношение! Опитва се жената, докато другите все киснат в задимените дупки и сега новото оправдание ще е, че нямат концерти заради Ковид като света Глора… Е как Лили, Любо, Графа, Поли Генова направиха концерти преди месец и нещо… 

Затова жанра олеква в очите на българина все повече.. Една Ивана показа, че се правят концерти стига да има желание. 

  • Like 5
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

По-добре да нямат концерти, отколкото такъв резил с 15 човека и сцена по-голяма от цялата зала:

 

Ами не,  изобщо не е по-добре, даже е плачевно. 

  • Like 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно, че макар балада звучи добре и след много превъртания. 45К последователи за седмица. Тита дето пусна чалга песен още няма 13к... с повече от 3 милиона гледания.

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз чакам концерт от примата на модерния фолк:

                                                                                                             Е М И Л И Я

Време е за турболенция, време е за лидерство, време е за Емилия. Истинската гранд дама! 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Аз чакам концерт от примата на модерния фолк:

                                                                                                             Е М И Л И Я

Време е за турболенция, време е за лидерство, време е за Емилия. Истинската гранд дама! 

Докато не отмине Ковид, според мен Емилия не би рискувала, все пак сега отговаря и за бебе. 

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BobiTo каза:

Докато не отмине Ковид, според мен Емилия не би рискувала, все пак сега отговаря и за бебе. 

Ние с тебе ше идем на Анелия. Ще сме топ - а там ❤️ 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, GSA каза:

Галя и Патя както виждаме нямат топки да направят дори такъв - така че Ана е над тях в това отношение! Опитва се жената, докато другите все киснат в задимените дупки и сега новото оправдание ще е, че нямат концерти заради Ковид като света Глора… Е как Лили, Любо, Графа, Поли Генова направиха концерти преди месец и нещо… 

Затова жанра олеква в очите на българина все повече.. Една Ивана показа, че се правят концерти стига да има желание. 

Моля ти се, комерсите й звучат жалко и смешно с тея тенекиени аранжименти от некадърниците на Дани Милев Бенд. Предпочитам да не опитват, отколкото да изглеждат смешно и жалко - на читалищно ниво от средата на СОЦ периода.

Това, че тея, които си изброил, направиха концерти рискувайки живота и здравето на хората, както и своя собствен - не е похвално, а трагично. Браво на Глория, че го отмени!

"Българина" е простак, селяк и глупак, мнението му не е меродавно 😘 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, BobiTo каза:

Ами не,  изобщо не е по-добре, даже е плачевно. 

Съгласен съм, кариерата на Анелия, ако тя изобщо все още има такава, е плачевна и трагична.

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Съгласен съм, кариерата на Анелия, ако тя изобщо все още има такава, е плачевна и трагична.

Поне не снима клиповете си само в мазета и по-легла. 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, BobiTo каза:

Поне не снима клиповете си само в мазета и по-легла. 

"Дреме ми, дреме ми, дреме ми на ...
пука ми, пука ми, пука ми на..."

Да възпяваш невчесаната си путана на фона на кадри, пресъздаващи 1-вата Световна война, е откачено, психопатично и неуважително поне за жертвите, загубили живота и здравето си на нея.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига сте се карали. И Преслава и Анелия са топ. Аз си ги обичам и двете. 

Но да, да жертваш живота си за да се нальокаш на концерт в момента в тъпо. Поне за мен. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Стига сте се карали. И Преслава и Анелия са топ. Аз си ги обичам и двете. 

Пусни си този химн тогаз:

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Пусни си този химн тогаз:

 

Един от топовете ми. Не стана гигахит, но тва не променя НИЩО. Музиката, текста, изпяването ❤️ 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Един от топовете ми. Не стана гигахит, но тва не променя НИЩО. Музиката, текста, изпяването ❤️ 

Щяха да го наградят за Дует на годината, ако Преси не беше треснала с ножа по масата няколко часа преди церемонията, и бяха сменили наградата ѝ с тази за "Песен" в последния момент. ❤️ 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

Щяха да го наградят за Дует на годината, ако Преси не беше треснала с ножа по масата няколко часа преди церемонията, и бяха сменили наградата ѝ с тази за "Песен" в последния момент. ❤️ 

От Таня се е учила. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, meleto каза:

Интересно, че макар балада звучи добре и след много превъртания. 45К последователи за седмица. Тита дето пусна чалга песен още няма 13к... с повече от 3 милиона гледания.


5 милиона имат вече Туци и Джеронимо.

  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...