Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември, 2021)


Препоръчани коментари

преди 7 минути, Just_Me каза:

Ауу, преди няколко месеца племеничката на Пеевска се е явила на детската версия на "Гласът на Испания" и е избрала отбора на Давид Бисбал.

Цура я е придружавала и май е била с охрана като гледам 😄

Screenshot_20211102-145812_YouTube.jpg

20211102_150930.jpg

PhotoGrid_Plus_1635858143138.jpg

Аз съм само дупка, сър!

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 34 минути, Kriminal каза:

Абсолютен флоп, но предполагам Преслава е допринесла много за развитието му

По-якото трио от 2010, да си дойдем на думата. Iconic отвсякъде, unlike narco boss

 

  • Like 2
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

По-якото трио от 2010, да си дойдем на думата. Iconic отвсякъде, unlike narco boss

 

Галена, Малина и жена от народа. 🥰

  • Haha 3
  • Love 1
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, WindWalkerMonk каза:

Бедни не. Малина и две метреси. 

Този път реши да не използва услугите на Гала, а директно набра номера на фолк дивата Малина. С нея се бе запознал покрай нейно участие в „О’Азис“, когато бе пяла на именния му ден. Ловешката перла, която години наред живееше в Стара Загора, паркира сребристата си S класа, подарък от някакъв провинциален любовник, на паркинга на Халите. Пехливанов явно бе решил днес да се прави на Дон Жуан и с галантен жест й отвори вратата. Певицата бе нахлузила камуфлажни дрехи и кубинки. Напуши ме смях.

— Жориии — изписка тя и го целуна по врата, оставяйки следи от кървавото си червило.

Пехливанов мразеше да го наричат с умалителни имена и видях как с усилие стисна зъби и й се усмихна. Отдавна се опитваше да закове Малина и явно бе решил твърдо да го направи. Имаше я за висока топка и този път реши да се покаже с нея, дори с риск жена му да разбере. Отправихме се към топ гъзарското заведение „Ъпстеърс“, където се събираха всички клюкари. В последно време доста често минавахме оттам, не за друго, а за да се изфукаме с новата си охрана. И ако на повечето места, където ходехме, не им давахме много да се напъват, тук си имахме определен сценарий. Затапваха входа с джиповете, след което правеха кордон, по който минавахме. Случваше се дори да спират минаващия по „Витошка“ трамвай, докато се качим в джипа. Самото заведение имаше тераса с прекрасна панорамна гледка към булеварда и докато траеше цялата процедура, клюкарите ни наблюдаваха и със сигурност събираха материал.

Пехливанов се усамоти с Малина в едно сепаре в ъгъла. По негова молба пратих Тупана да резервира апартамент и маса в ресторанта на хотел „Атлантик“ в Симеоново. Час по-късно, след като разиграхме етюда с качването, потеглихме към хотела.

Жоро се опитваше по всякакъв начин да й направи впечатление, макар да виждаше пилотния джип, който не се отлепяше от нас, постоянно включваше радиостанцията и ги питаше чуваме ли се. Малина не се трогна от цялата история и по целия път тя си въртеше нейните теми — нови джанти и зимни гуми за S класата, сякаш очакваше от Пехливанов да й отвори вратите на автокъща и да изсипе богат набор от зимни аксесоари. Той й обеща. Някъде по средата на потока от думи се сети, че „Жорито“ е приятел и на Румен Вълка, и веднага поиска да говори. Бе разбрала, че е близък приятел на вдовицата на покойния Аркан и известна сръбска фолкпевица Цеца Величкович. Новата молба на Малина беше да й издейства от Цеца една песен подарък, за да може да си направи български кавър. Без да се замисли, Пехливанов отново й подари поредното „обещание“.

Наближавахме вече „любовното гнездо“, когато тя се присети, че Жоро и брат му строят кооперация, в която смятаха да живеят заедно със семействата си. Попита дали не е останал някой свободен апартамент за нея.

— …И, естествено, се надявам на големи отстъпки. Ти сам каза, че съм ти най-голямата приятелка, Жориии — натърти тя.

Целият този ден с разни чалгарки вече ми дойде твърде много. Хванах едно от момчетата да ме закара вкъщи, а оставих Пехливанов да се оправя сам с нахалната певица. На другия ден Тупана не пропусна да ме осведоми как е протекла вечерта.

След като вечеряла близо два часа и разигравала сервитьорите с постоянните си прищевки, Малина обяснила на Пехливанов, че в никакъв случай не може да остане да спи в този хотел, защото вече си била наела друга стая, в съседен хотел, и нямало как да се оправдава пред своите приятели, които я чакали. След дълги увещания се съгласила да остане, но се извинила, че трябва да оправи грима си в тоалетната. През това време Тупана услужливо донесъл ключа от хотелската стая на Пехливанов и дискретно го подал. След това се оттеглил на поста си до тоалетните. Десетина минути й трябвали на Малина да се пооправи, след което се появила на вратата. Загледала се в мускулестото тяло на Тупана и очите й светнали. Малина открай време си падаше по хубавите мъжки тела на културисти.

— Има и благородни лъжи в този живот, моето момче — казала тя, като му показала дамски тампон, който държала в ръката. — Тази вечер ще трябва да излъжа шефа ти — и се врътнала. — Жориии, току-що ми дойде… Нямаш късмет, моето момче — изпискала разлигавено към Пехливанов.

Жоро сдържал гнева си, качили се в джипа и я върнал до паркинга на Халите, където бил мерцедесът й.

— Нали няма да забравиш за джантите и гумите, за песента на Цеца и за апартаментчето ми? — казала на изпроводяк Малина.

Жоро беше упорит, що се отнасяше до жени. На всяка цена бе решил тази вечер да не остане на сухо. Обадил се на друга певица — циганката Бони, която на същия имен ден бе пяла заедно с Малина в дискотеката.

Тупана не присъствал на разговора им в джипа, но ги следвал отново до хотела в Симеоново. Успял да чуе, докато се качвали в наетата стая за Малина, как поредната чалга звезда прошепнала в ухото му:

— Нали няма да забравиш за онези десет хиляди лева, за които те помолих, миличък?

https://chitanka.info/text/7154-ljuben-gotsev-istinskijat-krystnik/18

  • Haha 4
  • Wow 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докато обикаляхме на следващия ден по кафенетата, успях да подочуя откъслечни фрази от момчетата, които се възмущаваха от Пехливанов, как е могъл да преспи с „циганката, която смърдяла на пот“.

Пехливанов пред мен си мълчеше като партизанин на разпит. Смяташе, че никой от неговите момчета не би го издал. Но денят му се превърна в кошмар, когато Малина не спря да звъни, да пита какво става с нейните гуми и джанти. Пехливанов изпрати хора да проверят, но ентусиазмът му се охлади, като разбра, че цената им е около 2000 евро. Въпреки това я успокои, че е поръчал, но щели да ги доставят след около седмица.

Малина обаче явно беше от стара коза яре и такива не й минаваха. Предния ден бе научила от него, че преди време бе купил бус „Мерцедес“, с който смяташе да вози охранителите.

— Ми като не можа да ми намериш зимни гуми, аз как да ходя до провинцията? — чух я как се лигави в телефона. — Дай ми пилотния си джип. Нали ми каза, че имаш и бус.

На Жоро това му се стори добра идея. Трябваше ми около час да го разубедя да не прави глупост и да не си дава джипа на някаква малоумница. Изтъкнах му факта, че ще се изложим пред всички.

— Не ми пука! — отговори ми той.

— Като нищо, докато тая се мотае с джипа ти, могат да ти сложат подслушвателни устройства или, не дай си, Боже, бомба.

Това като че ли го отрезви и охлади мераците му да се прави на джентълмен. Още повече че вече се бе ядосал, защото за два дни го беше направила за смях, и реши да й отмъсти. Открай време Малина криеше годините си. Накарах Пехливанов привидно да й обещае джипа, но да й поска данните, за да й направи пълномощно.

— За какво ми е пълномощно бе, Жории? Мен цяла България ме познава — усъмни се Малина.

— По-добре е да го имаш. Не знаеш кой ще те спре на улицата. И без това куките не ме обичат. Ще ти правят справки и ще ти създават проблеми.

След близо два часа размисъл най-накрая Малина прати SMS с ЕГН-то и данните от личната си карта. Оказа се, че е 67-и набор. Малко след това Пехливанов й написа дълъг SMS, в който й обясняваше, че е меркантилна и комерсиална, че се е опитвала да го използва и нямала никакви чувства към него. Не че тя някога се бе опитвала да доказва нещо подобно.

Отговорът на Малина беше кратък и въпросителен: „Нали няма да разгласяваш кой набор съм?“.

Едва приключихме сагата с Малина, и телефонът на Пехливанов загря от обажданията на другата.

— Фолкпевицата Бонка от Сливен — обясни ми с неудобство той. — Иска ми десет хиляди лева назаем. Нали се сещаш, че никога няма да ми ги върне. Сигурно си мисли, че имам десет милиона долара и няма никога да си ги поискам… Че на мен десет хиляди ми излиза цялата охрана на месец — ядоса се Жоро и изключи телефона си.

  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, asylum каза:

Докато обикаляхме на следващия ден по кафенетата, успях да подочуя откъслечни фрази от момчетата, които се възмущаваха от Пехливанов, как е могъл да преспи с „циганката, която смърдяла на пот“.

Пехливанов пред мен си мълчеше като партизанин на разпит. Смяташе, че никой от неговите момчета не би го издал. Но денят му се превърна в кошмар, когато Малина не спря да звъни, да пита какво става с нейните гуми и джанти. Пехливанов изпрати хора да проверят, но ентусиазмът му се охлади, като разбра, че цената им е около 2000 евро. Въпреки това я успокои, че е поръчал, но щели да ги доставят след около седмица.

Малина обаче явно беше от стара коза яре и такива не й минаваха. Предния ден бе научила от него, че преди време бе купил бус „Мерцедес“, с който смяташе да вози охранителите.

— Ми като не можа да ми намериш зимни гуми, аз как да ходя до провинцията? — чух я как се лигави в телефона. — Дай ми пилотния си джип. Нали ми каза, че имаш и бус.

На Жоро това му се стори добра идея. Трябваше ми около час да го разубедя да не прави глупост и да не си дава джипа на някаква малоумница. Изтъкнах му факта, че ще се изложим пред всички.

— Не ми пука! — отговори ми той.

— Като нищо, докато тая се мотае с джипа ти, могат да ти сложат подслушвателни устройства или, не дай си, Боже, бомба.

Това като че ли го отрезви и охлади мераците му да се прави на джентълмен. Още повече че вече се бе ядосал, защото за два дни го беше направила за смях, и реши да й отмъсти. Открай време Малина криеше годините си. Накарах Пехливанов привидно да й обещае джипа, но да й поска данните, за да й направи пълномощно.

— За какво ми е пълномощно бе, Жории? Мен цяла България ме познава — усъмни се Малина.

— По-добре е да го имаш. Не знаеш кой ще те спре на улицата. И без това куките не ме обичат. Ще ти правят справки и ще ти създават проблеми.

След близо два часа размисъл най-накрая Малина прати SMS с ЕГН-то и данните от личната си карта. Оказа се, че е 67-и набор. Малко след това Пехливанов й написа дълъг SMS, в който й обясняваше, че е меркантилна и комерсиална, че се е опитвала да го използва и нямала никакви чувства към него. Не че тя някога се бе опитвала да доказва нещо подобно.

Отговорът на Малина беше кратък и въпросителен: „Нали няма да разгласяваш кой набор съм?“.

Едва приключихме сагата с Малина, и телефонът на Пехливанов загря от обажданията на другата.

— Фолкпевицата Бонка от Сливен — обясни ми с неудобство той. — Иска ми десет хиляди лева назаем. Нали се сещаш, че никога няма да ми ги върне. Сигурно си мисли, че имам десет милиона долара и няма никога да си ги поискам… Че на мен десет хиляди ми излиза цялата охрана на месец — ядоса се Жоро и изключи телефона си.

:roll1:
Икона.
Но годините изобщо не й личат.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, WindWalkerMonk каза:

Бедни не. Малина и две метреси.   Три метреси, едната може да пее, другата - да танцува, а третата само да харчи.

Поправено. 😵

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Грам не ѝ ходи на Цеца, ама важното е да си играе, да не ѝ е скучно, че нещо за нова музика не мисли много....

Жалко, че на Глори не ѝ се получи последната любов, щеше да ни огрее и нас, чрез музика и проекти.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pacho каза:

Грам не ѝ ходи на Цеца, ама важното е да си играе, да не ѝ е скучно, че нещо за нова музика не мисли много....

Жалко, че на Глори не ѝ се получи последната любов, щеше да ни огрее и нас, чрез музика и проекти.

нови и по-чести снимки от плажовете в Гърция. :) 

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, AndreaForever каза:

Помним ли този иконичен пърформънс,дами? Същият, който беляза всички 12-годишни гейове по това време.

 

Демек мен, щото бях на 12 по това време ли?

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Демек мен, щото бях на 12 по това време ли?

 

Ох, "Не съм такава" е лек флоп за изискана персона като мен... Теда преди Кости има много сериозни попадения, "Не съм такава" обаче - не е сред тях. 

 

  • Love 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия пусна кратък лайф в Инстаграм.

Каза че не е била на погребението на Денис, тъй като имала травма от малка - баща й починал когато тя била на 15 и не била и на неговото погребение.

Каза че не е ок да се спекулира и да се обвиняват други хора за смъртта на Денис и че според нея човек сам решава да предприеме такова действие (самоубийство) и никой не може да го накара. Нещо от сорта 🤦‍♀️

Планира концерт за 20г на сцена.

Каза че не иска дуети или featuring с българи. Спомена, че може с чуждестранни изпълнители.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Just_Me каза:

Анелия пусна кратък лайф в Инстаграм.

Каза че не е била на погребението на Денис, тъй като имала травма от малка - баща й починал когато тя била на 15 и не била и на неговото погребение.

Каза че не е ок да се спекулира и да се обвиняват други хора за смъртта на Денис и че според нея човек сам решава да предприеме такова действие (самоубийство) и никой не може да го накара. Нещо от сорта 🤦‍♀️

Планира концерт за 20г на сцена.

Каза че не иска дуети или featuring с българи. Спомена, че може с чуждестранни изпълнители.

Никой не се интересува от тая, Ани Принцес е новата кралица.

  • Like 2
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Just_Me каза:

Анелия пусна кратък лайф в Инстаграм.

Каза че не е била на погребението на Денис, тъй като имала травма от малка - баща й починал когато тя била на 15 и не била и на неговото погребение.

Каза че не е ок да се спекулира и да се обвиняват други хора за смъртта на Денис и че според нея човек сам решава да предприеме такова действие (самоубийство) и никой не може да го накара. Нещо от сорта 🤦‍♀️

Планира концерт за 20г на сцена.

Каза че не иска дуети или featuring с българи. Спомена, че може с чуждестранни изпълнители.

Качествената мисловна дейност и смислена аргументация никога не са били присъщи за изпълнителката на хита "Все едно ми е". Иначе бих отишъл на 20г. концерта й , Анелия има хубави песни и е певица с бележити вокални възможности, но преди това ми се ще да публикуват кои песни ще пее - Анелия от 2017-досега нищо не ми допада.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, AndreaForever каза:

Качествената мисловна дейност и смислена аргументация никога не са били присъщи за изпълнителката на хита "Все едно ми е". Иначе бих отишъл на 20г. концерта й , Анелия има хубави песни и е певица с бележити вокални възможности, но преди това ми се ще да публикуват кои песни ще пее - Анелия от 2017-досега нищо не ми допада.

"Все едно ми е" е една ужасна цигания.
-Аз.

  • Like 1
  • Haha 2
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще пречистя сетивата си с този монументален хит от близкото минало,който продължава да радва меломаните из кърджалийските кръчми.

 

  • Love 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pacho каза:

Гласът й към днешна дата е ужас, не знам кой би рискувал да плати, за да я слуша....

Гласът в момента е кошмар също на Галена,Преслава и десетки други, даже Анелия чисто вокално си е много добре в сравнение с двете госпожици, родом от Смядово и Добрич.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гласът ѝ все още е много запазен. Преди малко беше пуснала лайф в Инстаграм и пя на живо съвсем импровизирано - без да се разпее, без нищо, а звучеше наистина уникално. Смятам, че много малко певици в бранша с 20-годишна кариера могат да се похвалят с това. Въпросът е, че напоследък се смахна по отношение на песните, които реализира (с изключение на баладата от 2020 - "Двама"). Дано случи скоро на хит.

Редактирано от Alessa
  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...