Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември, 2021)


Препоръчани коментари

преди 27 минути, DenFevgo каза:

Посредствена певица и посредствена танцьорка, която имаше достатъчно амбиция, късмет и хитове, за да се забележи. Като добавим ниските критерии на българина, които превърнаха дори бездарница като Кати в звезда, нещата са съвсем обясними. 

Изобщо не съм съгласна. Да, Андреа не може да се мери по глас с Преслава, Анелия или Емилия, но това далеч не означава, че е посредствена певица. Тя никога не е била в клуба на треторазрядните певАчки от типа на Кристиана, Дебора, Палома и т.н. Има глас и си пее, макар да не е най-добрата певица. Работеше дълги години неуморно, самата тя е признавала, че когато беше на върха (2008-2012) е имала дни, в които изобщо не е спала. Тя е една от малкото, която беше моногамна по отношение на връзките си и въпреки че беше прекалено скандална в клиповете си, в реалния живот тя беше 13 години с един и същи човек, което говори доста за морала и ценностите ѝ. Масово чужденците, когато споменем за България, се сещат за Андреа и Азис, защото е факт, че назад във времето те правиха мегахитовете, каквито днес прави Галена. Ерата на Андреа и Кости е незабравима - тя беше първата певица, която направи големи хитове с него и след нея тръгнаха всички останали. Андреа внесе Оцко като композитор в Пайнер. Андреа първа започна да прави песни на английски език в румънски компании. И всичко това без да е най-добра певица. Просто е изключително артистична натура, в кръвта ѝ е да прави шоу, да внася настроение. Но кариерата ѝ отиде по дяволите заради спънки, за които неведнъж е намеквала. Да, тя никога не е спечелила награда за певица на годината или за песен на годината, но не защото не го е заслужавала, а защото просто такива са били фирмените политики за лансиране на определени изпълнители за сметка на други. Яд ме е, защото тази жена определено има възможност да бъде сред най-добрите, ако не най-добрата. Песента им с Галена "Блясък на кристали" беше изключителен фурор, защото двете певици с най-добри клипове и най-голяма доза артистичност се събраха за дует. Ако имаха още дуети, щяха пак да са безапелационни хитове.

И не съм съгласна с това за ниските критерии на българина по отношение харесването на Андреа. Точно обратното - много от българите не харесаха Андреа, защото тя не оправда очакванията им за поредното глуповато русо момиче без морални ценности и задръжки. Напротив - зад скандалната визия и кубиците силикон стои човек с голямо сърце и душа. Андреа, както и Камелия, бяха неудобни, защото казваха истината, не търпяха несправедливостите и в крайна сметка затова напуснаха и компанията. Да, не може всички да харесват даден изпълнител, но поне не пречи да се оценяват успехите му. Фактите са си факти. Сега тя е извън всички класации просто защото не предлага продукция, но ако продължаваше да работи с такъв хъс, с какъвто работеше преди, пак щеше да е сред топ имената. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 4 минути, Alessa каза:

Изобщо не съм съгласна. Да, Андреа не може да се мери по глас с Преслава, Анелия или Емилия, но това далеч не означава, че е посредствена певица. Тя никога не е била в клуба на треторазрядните певАчки от типа на Кристиана, Дебора, Палома и т.н. Има глас и си пее, макар да не е най-добрата певица. Работеше дълги години неуморно, самата тя е признавала, че когато беше на върха (2008-2012) е имала дни, в които изобщо не е спала. Тя е една от малкото, която беше моногамна по отношение на връзките си и въпреки че беше прекалено скандална в клиповете си, в реалния живот тя беше 13 години с един и същи човек, което говори доста за морала и ценностите ѝ. Масово чужденците, когато споменем за България, се сещат за Андреа и Азис, защото е факт, че назад във времето те правиха мегахитовете, каквито днес прави Галена. Ерата на Андреа и Кости е незабравима - тя беше първата певица, която направи големи хитове с него и след нея тръгнаха всички останали. Андреа внесе Оцко като композитор в Пайнер. Андреа първа започна да прави песни на английски език в румънски компании. И всичко това без да е най-добра певица. Просто е изключително артистична натура, в кръвта ѝ е да прави шоу, да внася настроение. Но кариерата ѝ отиде по дяволите заради спънки, за които неведнъж е намеквала. Да, тя никога не е спечелила награда за певица на годината или за песен на годината, но не защото не го е заслужавала, а защото просто такива са били фирмените политики за лансиране на определени изпълнители за сметка на други. Яд ме е, защото тази жена определено има възможност да бъде сред най-добрите, ако не най-добрата. Песента им с Галена "Блясък на кристали" беше изключителен фурор, защото двете певици с най-добри клипове и най-голяма доза артистичност се събраха за дует. Ако имаха още дуети, щяха пак да са безапелационни хитове.

И не съм съгласна с това за ниските критерии на българина по отношение харесването на Андреа. Точно обратното - много от българите не харесаха Андреа, защото тя не оправда очакванията им за поредното глуповато русо момиче без морални ценности и задръжки. Напротив - зад скандалната визия и кубиците силикон стои човек с голямо сърце и душа. Андреа, както и Камелия, бяха неудобни, защото казваха истината, не търпяха несправедливостите и в крайна сметка затова напуснаха и компанията. Да, не може всички да харесват даден изпълнител, но поне не пречи да се оценяват успехите му. Фактите са си факти. Сега тя е извън всички класации просто защото не предлага продукция, но ако продължаваше да работи с такъв хъс, с какъвто работеше преди, пак щеше да е сред топ имената. 

image.png.7c44b55495a1dbdd635312e9d2482483.png

Права си за много неща, освен това че Андреа е била на върха 08-12, ама просто не издържах!🤧

  • Haha 5
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, песента на Симона е добра, но липсва нещо и това е орнаментиката и трилерите, с които се раждаш. Много равно пеене, много наблягане на пискливия ефект в гласа на Симона, но няма емоция, тя идва от украшенията във фразирането.

  • Like 4

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Willy каза:

image.png.7c44b55495a1dbdd635312e9d2482483.png

Права си за много неща, освен това че Андреа е била на върха 08-12, ама просто не издържах!🤧

Може и да греша, но според мен в този период Андреа беше най-разпознаваемото лице на попфолка. Буквално беше навсякъде - тогава излязоха мегахитовете ѝ от Кости ("Хайде, опа", "Неблагодарен", "Употребена", "Излъжи ме"). Тогава излезе дуетът ѝ с Галена "Блясък на кристали". Тогава излезе и най-големият хит в кариерата ѝ - "Докрай". Категорично лидерки бяха и Преслава, и Галена, но сякаш Андреа изпъкваше най-много от трите точно през тези четири години. Пак казвам - не ангажирам никого с мнението си, може да е субективно и пристрастно, но съм питала и други хора, които вече не слушат попфолк, но са слушали през гореспоменатите години - също твърдят, че Андреа е била най-актуалната певица през тези години. А не е като да им е любима певица, както на мен. Спомням си, че през 2008-2009 година песента ѝ "Дай ми всичко" звучеше буквално отвсякъде, както това лято звучеше "Турбуленция". Определено тези години ѝ бяха силни в кариерата. И тя като цяло внесе модерно звучене в попфолка, измъкна го от мазните кръчмарски ритми, добави диско звучене, запази до известна степен ориенталското, но не толкова агресивното. През този период тя не се спираше да ходи по участия, по интервюта, реклами, инициативи, определено разпознаваемостта ѝ беше достигнала връх. Затова смятам, че беше лидерка - защото освен хитове, беше и разпознаваемо лице извън музиката. След този пик на Андреа Галена абсолютно затвърди позициите си на лидерка, а Преслава беше плътно зад нея. Пикът на Преслава за мен беше от 2005 до 2008 - тогава най-интензивно я налагаха и успя да стане мегазвезда. След това Андреа се издигна от 2008 до 2012, а после - Галена (и Преслава също, но най-вече Галена). Не искам да ме разберете погрешно - в никакъв случай не подценявам успехите на Преслава, защото тя има уникален глас и уникални хитове през годините. Просто никога не е имала хъса и прецизността на Галена. Самата Преслава неведнъж е признавала, че не обича да снима клипове, че ѝ е по-приятно да пее, отколкото да снима клип. Докато при Галена всичко е изпипано до съвършенство - клиповете ѝ се доближават до стандартите за световна продукция. 

Истината е, че всеки си има мнение, когато се заговори за лидерите и тенденциите в попфолка, но пък затова сме тук - за да четем различни мнения и да се съгласяваме или да не се съгласяваме с тях. 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Никаква лидерка не е била Галош 2008-2012, като последната мога да определя като годината, когато почна да изпъква напред. Преди това правеше дуети с Малина и разни турски лелки с бакенбарди. Разликата в проектите ѝ с тези на Андреа беше покъртителна. 

  • Like 3
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, DarkChild каза:

Никаква лидерка не е била Галош 2008-2012, като последната мога да определя като годината, когато почна да изпъква напред. Преди това правеше дуети с Малина и разни турски лелки с бакенбарди. Разликата в проектите ѝ с тези на Андреа беше покъртителна. 

Много ясно, че не е била, но също и Андреа не е била категорична лидерка. Липсват и доста качества за да е #1. 

Никой не е казал че е Галя, крайно време е да спрете да ми слагате думи в устата. Щях да го препиша на Пепа, поне първите 2 години от този период, но, като се замисля, май няма изявена лидерка. Пепа дава малко задна сравнено с 2005-8 и издава по-малко продукция, Галена и Андреа се издигат но нямат още достатъчно сили за да са лидери, Анелия има хитчета, Джена също, Илиян мачка до 2010, а 2011 и 2012 Азис. 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пренаписваме чалга историята лол, Андреа била над Преслава, била измъкнала чалгата от кръчмарските ритми 😂

Чалгата си беше излязла отдавна от мазните ритми, докато не дойде ерата на Илиян и всички не почнаха да използват тромпетите.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Olay каза:

Пренаписваме чалга историята лол, Андреа била над Преслава, била измъкнала чалгата от кръчмарските ритми 😂

 

Дора освен да мяука като котка, друго може ли? 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , DenFevgo каза:

Посредствена певица и посредствена танцьорка, която имаше достатъчно амбиция, късмет и хитове, за да се забележи. Като добавим ниските критерии на българина, които превърнаха дори бездарница като Кати в звезда, нещата са съвсем обясними. 

Мило, сложил съм клип на Андреа, а не на Глория.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Willy каза:

 

2008-ма беше повратна година в чалгата, първата от много време насам, когато наистина качеството рязко спадна, въпреки че Митю се опита да стопира тогавашната лидерка Преслава по отношение на намаляване на продукцията, за да налага Галош и Джена, Преслава продължи лидерството си; "Водка с утеха" и "Не съм ангел" се развиха през въпросната година, албумът ѝ от края на 2007-ма стана златен по продажби, "Последен адрес" стана голям хит, "Новата ти" разтресе държавата, а "От добрите момичета" продължи успешната линия; За първи път от години не нейна песен спечели "Песен на годината", но Елена не показа същата консистентност и хитовост с всеки следващ проект като Преси;

2009-та Андреа вече беше във вихъра си, но Преслава беше най-силното женско име, с най-добрия албум, с най-разнообразната продукция ("Червена точка" - синтезаторен комерс, "Зле разпределени" - румънско манеле, "Феномен" - поп-рок), неслучайно след като тя запя "За да те забравя" по участия - песента се превърна във всенароден хит, просто в тази ера й липсва сигничър хит (към днешна дата за такъв можем да броим "Не ми пречи") и се вижда как малко по-малко се измества звученето ѝ към дискотечно. Най-силни имена след Преслава за годината бяха Елена и Андреа, които децата изяждаха с парцалите;

 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

2010-та - Преслава заложи на смяна на имиджа и звученето, никой не очакваше такъв разчупени клип от нея като "Дишай", песента беше дискотечен хит, но хората бяха разочаровани, че си заряза песните от албума без реализация заради нея. "Пия за тебе" предизвика фурор, "Жените след мен" беше голям летен хит, но на турнето се видя, че започва да омръзва на хората, нито приема, нито истерията от миналите години я имаше по нея. Галена и Андреа вървяха като танкове напред и газеха всичко и всички с поредица от успешни проекти;

"На две големи" беше голям зимен хит, "С теб да бъдем пак" също, но и двете не можеха да се мерят с "Най-добрия" на Мария, песен, която потече от чешмата и абсолютно всичките й колежки я пяха и по този начин ѝ удължиха живота. За мен лично това е най-големия женски хит за годината, но нямаше как да бъде награден, защото излезе Януари и до другия Януари, когато са наградите вече беше дал фира, не беше актуален и никой не се интересуваше от него;

"Неблагодарен" и "Тихо ми пази" властваха лятото с една идея превес на втората, която успя да се съхрани по-дълго време. Общия им дует също беше хит. Тук отчитам като грешка идеята на Андреа да не клипира "Лъжа го с тебе"  Есента и за двете беше тегава, защото очакваха да смажат, но нещо не им достигна. Реално новобранката Янева ги прегази - "Влез" стана огромен хит, "На практика" тресеше дискотеките, а "Давай, разплачи ме" й подписа годината като изключително успешна. От "За пари", "Запали" и "Аларма" само триото имаше подобаващ успех, "Хайде, опа" не стана чак такъв хит в България и "Не ги прави тия работи" набързо я замени в плейлистта на Диджеите, а кражбата от трейлъра на Отчаяни съпруги и излагането й в национален ефир само отдръпна хората от Андреа;

Ако трябва да сме обективни и да обобщим - лидерката Преслава финишира едва 4-та по успех за съответната година, Андреа и Галена бяха по-консистентни и по-успешни, а Янева открадна края на годината. Всяка от последните 3 даваше предпоставка да стане Певица на годината, Янева обаче отказа да я номинират, защото се усещаше твърде млада за тази награда и така отпадна от надпреварата, отделно след дуета с Мария нещата се сгромолясаха при нея. Пайнера не искаше да поеме риска да награди Андреа с най-голямата награда, защото щеше да бъде бичуван и осмиван в национален ефир и репи да я даде на една идея по-малко успешната от нея Галена.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютна грешка на Андреа беше да не клипира трите песни от албума ѝ, които се превърнаха в абсолютни хитове даже без клипове, но щяха да гърмят повече, ако бяха и клипирани - говоря за "Лъжа го с тебе", "Любовник" и "Върху мен". Абсолютни хитове са за мен, слушам ги и до днес - звучат модерно, нищо че са минали вече над 10 години от издаването им. 

Аз нищо лошо не казвам за Преслава, напротив - много я харесвам като изпълнител, има наистина златни хитове, които се слушат вече 15-16 години и се харесват на няколко поколения. Преслава е хамелеон в музиката - може да пее както попфолк, така рок и поп. Но е факт, че в последно време явно творческият импулс я е напуснал - нито е толкова продуктивна, колкото преди, нито сякаш вече ѝ се занимава изобщо с музика. Прави Givaway и Машъпи, но хората я искат такава, каквато беше преди - с готини парчета, със свежа музика. Надявам се това да е само моментно състояние, провокирано от пандемията, но вече втора година тя не реализира достатъчен брой песни, които да я задържат на лидерския пост. От своя страна пък Галена се затвърди като кралица, защото доминира с изпипани до съвършенство проекти - "100 живота", дуетите ѝ с Меди, последната ѝ песен. Това са все проекти, които гърмяха, че и продължават, отвсякъде. Клиповете им са на световно ниво. Общо-взето така се получава, че ако не поддържаш ниво в бранша и нямаш достатъчно на брой, а и хитови песни, отиваш в забвение, колкото и добър изпълнител да си. Примери за това има бол. Затова чакам Преслава отново да си стъпи на краката и да ни зарадва със зимен хит съвсем скоро.

А Цветелина Янева беше наистина актуална с хитовете си "Влез", "Брой ме", "За контакти", "Давай, разплачи ме", но сякаш винаги се е опитвала да върви след Андреа. Няколко примера за това: Андреа първа започна да работи с Кости, Янева я последва след това. Андреа направи песента "Докрай" с Оцко, веднага след това Янева пусна "По-страшно е" пак от Оцко. Даже не разбирам защо го прави това, тъй като според мен чисто вокално превъзхожда Андреа и може да си изгради свой стил на музика, на клипове, няма нужда да подражава. Има всички фактори за една наистина добра и хитова певица.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Alessa каза:

Абсолютна грешка на Андреа беше да не клипира трите песни от албума ѝ, които се превърнаха в абсолютни хитове даже без клипове, но щяха да гърмят повече, ако бяха и клипирани - говоря за "Лъжа го с тебе", "Любовник" и "Върху мен". Абсолютни хитове са за мен, слушам ги и до днес - звучат модерно, нищо че са минали вече над 10 години от издаването им. 

 

 

Клипът на "Хайде, опа" беше сниман за "Върху мен", която смениха по време на поспродукцията. Втората наистина щеше да е по-голям хит в България, но пък първата й донесе титаничен успех в Сърбия, така че е предприела правилния ход в дългосрочен план;


Андреа много бълваше, така много от песните бързо се забравяха или не успяха да се развият цялостнотно. Неслучайно феновете й посочвате 2011-та като една от най-успешните й след като през въпросната година е издала едва 4 сингъла, за сметка на 2008-ма, когато са 7, 2009 - 5, 2010 - 5, а през въпросните години има и по няколко неклипирани и няколко за англоговорящия пазар, въобще мазало е.

Андреа се изтърка, там се скъса нишката на успеха при нея, и музикално, и визуално, и провокационно. "Лоша" се яви повратен момент в кариерата ѝ и началото на края, просто хората в България са много чувствителни на тема религия и Бог, не възприеха клипа като метафора за любовта, като висша проява на изкуство, а буквално, бивайки отблъснати от личността Андреа и музиката ѝ. "Пробвай се" се беше мегахит, но песента като качество е много под песните ѝ изобщо, елементарна, блудкава, с генерик аранжимент, които е леснодостъпен и бързоконсумируем. Няма какво да се лъжем, че песента стана хит заради имената и фразата "как да живея без теб, Андреа?". Клипът е тотален фарс, тя е разтегната до безобразие, няма никаква идея и концепция, грозни кадри, кофти визии.

С "Искам, искам" се завърна откъм качество и идейност, но звученето на песента бе твърде мазно и чалгарско, за да се възприеме от нечалгарите, клипът го бяхме гледали няколко пъти преди от нея и не изненадаваше с нова доза провокация. Самата песен не звучи като тотален хит и само след няколко месеца изсфиряса напълно, "Пак ли" на Галош и "По моята кожа" на Преслава тресяха цяло полугодие бардаците за справка.

А завръщането при Кости беше пълен фарс, "Лош герой" не удовлетвори ничий очаквания, въобще трябваше да заложи на нови композитори и текстописци тогава, защото развитието й като артист беше спряло и тя се бе застояла на едно ниво твърде дълго и беше започнала да омръзва, а хората да се отдръпват. И ако през слабата за чалгата 2008-ма година Андреа се отличаваше, то през ултраслабата 2013-та Андреа беше част от масовката, в безумно търсене на хит и индивидуалност;

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа никога нямаше шанс да стане певица на годината. Имаше турбо хитове, но нямаше подкрепа от хората. Почти от самото й начало на кариерата хората я взимаха на подбив. Отделно кънтяха скандали на кой и как не си е платила, какво е откраднала.

Аз помня три пикови скандала с Андреа:
1. Унижението в Денсинг Старс, където май на третата седмица отпадна, а оценките й бяха 1/2/3 от 10 и поднесени с присмех.
2. Имаше скандал в училище, където беше раздавала учебници.
3. Скандала с Пайнер, където я наказа месеци без участия.

Тя самата е доста кофти човек. Да не кажа психопат и си заслужи всичко което получава. 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Андреа никога нямаше шанс да стане певица на годината. Имаше турбо хитове, но нямаше подкрепа от хората. Почти от самото й начало на кариерата хората я взимаха на подбив. Отделно кънтяха скандали на кой и как не си е платила, какво е откраднала.

Аз помня три пикови скандала с Андреа:
1. Унижението в Денсинг Старс, където май на третата седмица отпадна, а оценките й бяха 1/2/3 от 10 и поднесени с присмех.
2. Имаше скандал в училище, където беше раздавала учебници.
3. Скандала с Пайнер, където я наказа месеци без участия.

Тя самата е доста кофти човек. Да не кажа психопат и си заслужи всичко което получава. 

Тези скандали се случиха след 2010-та, за участията беше през 2011-та, с училището след дуета с Азис и Денсинг старс, където се разпадна мита за танците и пластичността - пролетта на 2013-та.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Фактът,че Андреа направи този блестящ дует с фенка, е достоен за уважение. Снизходителност,красота и чар са черти,характерни за божество като Андреа.

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Скандалът в училището, където Андреа беше раздавала учебници, беше скандал, свързан не с нея, а с попфолка като цяло. Тогава възмутените родители казаха, че нямат нищо против персоната на Андреа извън сценичния ѝ образ, а имат против кариерата ѝ на попфолк певица, защото смятат, че този жанр не е възпитателен, морален и тем подобни мисли в тоя род. Така че която и попфолк певица да беше там, за да раздава учебници, пак щеше да стане скандал. 

За Dancing Stars не мога да кажа нищо, не съм го гледала, не е моят тип предаване, но както и да се е представила там Андреа, тя все пак не е танцьорка, а певица, така че за мен не е определящо. Но по турнета и изяви правеше впечатление отличната хореография при изпълнението на песните ѝ. 

Да, факт е, че хората не подкрепяха Андреа, затова и тя не получи нито една голяма награда от Пайнер, докато беше там. Но това далеч не означава, че не е заслужавала в даден период да получи награда наравно с други изпълнители. Лично аз не я познавам на живо, не ми е приятелка, за да мога да определя каква е по характер, но смятам, че като типичен представител на зодия Водолей е доста екстравагантна личност с отвеян начин на мислене, затова повечето хора не я разбират и им се вижда странна, на моменти даже луда. Според мен е доста скромен човек в личен план, не изглежда да е някаква меркантилна женица, за разлика от други изпълнителки в лекия жанр.

Не смятам, че заслужава всичко това, което ѝ се случи, защото не е била лош човек, не е ощетила никого, не се е месила в чужди кариери, не е отговорна за западането на даден изпълнител, каквито примери има в историята на попфолка. Просто в един момент за мен самата тя си повярва повече, отколкото трябваше, и това ѝ изигра лоша шега. Подцени конкуренцията, отдаде се на бляновете си за покоряване на световната сцена, които се оказаха непостижими. Нека не се лъжем - почти невъзможно е за български изпълнител да покори световната сцена, па макар и със свежи денс парчета в румънски стил и скъпи клипове. Самоувереността ѝ дойде в повече и замъгли трезвата ѝ преценка. А беше тръгнала на прав път с линията ѝ на попфолк хитове с Кости. Нещо някъде обаче се обърка. Освен това не ѝ се даде и достатъчна трибуна за изява от Пайнер. Тя никога не е била продуцентска любимка, може би защото беше прекалено своенравна и си правеше каквото иска, а това не се харесва на продуцента, който иска да дирижира кариери, участия, песни, клипове, въобще - всичко.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Andrew Cunanan. каза:

Тези скандали се случиха след 2010-та, за участията беше през 2011-та, с училището след дуета с Азис и Денсинг старс, където се разпадна мита за танците и пластичността - пролетта на 2013-та.

Щом казваш значи е така. Аз не ги помня в детайли, но ми са останали в съзнанието. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Alessa каза:

 

Да, факт е, че хората не подкрепяха Андреа, затова и тя не получи нито една голяма награда от Пайнер, докато беше там. 

 

Получи Албум на годината за Андреа 2010.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, THE IIconic каза:

А дали беше заслужена наградата е друг въпрос! 

Не беше, както и за дует. Но когато заслужаваше не взе песен да кажем. Неблагодарен или Дай ми всичко заслужаваха, но нещо друго взе.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Денис вече 2 дена е номер 1 с последната си песен "Сърцето ми":
 
 
А "Като за последно" влиза отново в класацията на Сигнал.бг на номер 24. 
Казват,че в София всички таксита гърмели със "Сърцето ми". 
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, THE IIconic каза:

А дали беше заслужена наградата е друг въпрос! 

Ако наградата се присъжда:
1) възоснова на продажби - Камелия я заслужава най-много;
2) възоснова на гласуване - Андреа би спечелила закономерно, защото имаше доста по-отявлена и млада фен база от Камелия;
3) за албум, произвел и събрал най-много хитове за съответната година - Андреа е безапелационен победител;

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...