Jump to content



Поп-фолк скандали (октомври, 2021)


Препоръчани коментари

преди 32 минути, Гальо каза:

Странното е, че Цв Янева, Яница, Алисия, Малката, Робов като че ли са на страната на Пашев, лайквайки поста му в инстаграм. 
Съболезнования, още ми е трудно да повярвам, че е възможно толкова млад да се е чувствал толкова зле.
Грозно е, че половината му колеги се хванаха на вълната на безплания ПР, който тази трагедия им предостави. А за клипът съм потресен, че някой изобщо виждайки труп се сеща да вземе телефон, да снима. Горкото момче, никой не знае какво му е било в главата. 

Явно си гонят интереса и стоят на сигурно и не искат да си провалят бъдещите планове за песни с него. Ще вземе да им предяви искове за правата на песните им от него :D

 

2:51 "С песен на нашият изпълнител Ангел". Как ще е ваш бре траверс? Като преди да почине беше самопродуциращ се?!? И се сетихте за него че е ваш чак след като почина... И говориш все едно е жив.

  • Like 3

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 часа , Гальо каза:

Странното е, че Цв Янева, Яница, Алисия, Малката, Робов като че ли са на страната на Пашев, лайквайки поста му в инстаграм. 
Съболезнования, още ми е трудно да повярвам, че е възможно толкова млад да се е чувствал толкова зле.
Грозно е, че половината му колеги се хванаха на вълната на безплания ПР, който тази трагедия им предостави. А за клипът съм потресен, че някой изобщо виждайки труп се сеща да вземе телефон, да снима. Горкото момче, никой не знае какво му е било в главата. 

Къде е тоз пост? Не му намирам профила.

 

А Грахич е писала в прав текст във фейса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , FolkEmpire каза:

Мда и аз се замислих и започнах да си съчинявам сценарии какви са им срещите/разговорите и си викам тя сигурно доминира и той не й се прави на тежкар :D Вероятно при тях има някъква сделка може би.
 

Той не ѝ е продуцент. Има голяма разлика в ролите. На тежкар може да се прави само пред децата.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DarkChild каза:

Той не ѝ е продуцент. Има голяма разлика в ролите. На тежкар може да се прави само пред децата.

Напълно съм наясно че тя сама си движи всичко, и да на подчинените си може да се прави на дзвер.

  • Like 2

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Гальо каза:

Странното е, че Цв Янева, Яница, Алисия, Малката, Робов като че ли са на страната на Пашев, лайквайки поста му в инстаграм. 
 

Кое му е странното? Малката и Робов са загубени без Пашев, Алисия и Пеевска просто им трябва някой да им прави песнички от време на време. Пашев е по-евтин от Ганев. 

  • Like 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева при всички положения и през оная кой работи евтино или скъпо предвид, че последните хитове и без това са на Ганев, а той далеч не е евтин. Алисия по-може, ама тя преди бачкаше с Кишев, сега е с оная ламарина...

Аз пък се чудя на Атешкан ... да кажеш, че не е неопитен, музиканстско семейство, известно, врял и кипан... защо е позволил да се подписват такива договори и е позволил това?

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, alisali1234 каза:

Янева при всички положения и през оная кой работи евтино или скъпо предвид, че последните хитове и без това са на Ганев, а той далеч не е евтин. Алисия по-може, ама тя преди бачкаше с Кишев, сега е с оная ламарина...

Аз пък се чудя на Атешкан ... да кажеш, че не е неопитен, музиканстско семейство, известно, врял и кипан... защо е позволил да се подписват такива договори и е позволил това?

Защото едва ли е толкова грамотен, за да може да дешифрира договора без допълнителен юридически съвет. Отделен фактор в случая е и доверието... Вероятно Атешкан е работил с Пашев и не е подозирал какъв мръсен селяндурски боклук е. 

  • Like 2

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страшно ми опротивяха всички от Даймънд след тази трагедия.

Вместо "продуцента" му да фокусира върху негова успешна самостоятелна кариера  го използваше да вдига рейтинга на всякакви лелички с всевъзможни дуети и фийтове. Но това не е нещо ново. Фики ,Меди бяха по същият начин...появи ли се ново и интересно лице поувехтелите пайнерки се вкопчват като пиявици в него, защото не могат да греят със собствена светлина и да бъдат интересни за най-малките фенове.

 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

В една статия на 24 часа бяха заключили, че Теофиков бил самокритичен в БГ търси талант. Ако е така, представете си - прави песен с 10М гледания и следващата едва стига милион. С приятелката му били на приливи и отливи. Продуцентът го притиска. НЕ пуска нови песни. 

Според мен факторите са много да се стигне дотук и са се трупали дълго.

 

https://popnable.com/bulgaria/charts/top-100-songs/2021-10-26

Боже, боже... вторият ден след новината за смъртта му... окупира топ 100 още по-силно. 

Като за последно с най-силния си резултат от премиерата си.

  • Like 1
  • Wow 1
  • Sad 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пиарката на Емрах, Илиян качва доста скандални неща. Някакво момиче, което било написало “Аномалия”, накрая я изпяли Малката и Робов 😵💫
22593483-2-BA8-49-C2-B3-E0-78-BE19-DF714

0-F8-D6-A8-D-51-C0-4-AD8-9-CF1-ABB56-F2-
4729271-F-4-AC0-4-B18-B834-C4-B56-D45728
91-CEC9-D2-2-D1-B-41-E3-A6-DB-809-CF67-C

  • Wow 4
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Lelqtian каза:

Хубуу, Пашев и компания са злетаци, които са експлоатирали наивен младеж и са се възползвали да го обвържат (евентуално) със неизгоден договор. 

Дори да е баш така, а може и да не е точно тъй, нали, Грахич и други се изнесоха от Даймънд без очевидни проблеми, малко след дъжд качулка да се разхвърлят обвинения че точно това е причината за тоя нелеп край. 

Денис беше златната кокошка на Даймънд, а Грахич, дори в дуета си с него - фон.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Денис беше златната кокошка на Даймънд, а Грахич, дори в дуета си с него - фон.

Всъщност, старите договори могат да са с по-неизгодни условия и по-дълги.

Въпросът е защо чак сега всички ореваха света? Уплашиха се и те да не стигнат дотам ли, какво? Или яхват вълната... и се възползват да трупат слава!? Учудвам се, че Емануела още не се е включила както трябва.

 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , GSA каза:

Ми Кама никаква я няма да го защити уж все с него работи и са близки приятели ли какви бяха там. 

От "Минута живот" насам:
* Дразни ме, Куклите и Искам да се напиеш са по негова музика, а Името ти, Хотел на греха, Иди си и Не те забравям - по негов аранжимент. Аз не смятам, че и ходенето на участия във формация на по нисък хонорар с половин програма златни хитове на колеги е ок за бизнеса и не подяжда участията именно на тези колеги, стопявайки разликата между група Б на фолка и тези без никакви участия за годината. 

Но Камелия говори само за неща, касаещи колеги, които са ѝ неудобни на нея самата повече, отколкото на целия жанр.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , FolkEmpire каза:



Б*си представяте ли си това каква малка част би била като тиня в жанра. И колко още мръсотия като тази има в жанра. И всичко само за тъпите кинти.

 

Във всяка сфера, в която са намесени пари, в България се случват горе описаните неща.

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Гальо каза:

Странното е, че Цв Янева, Яница, Алисия, Малката, Робов като че ли са на страната на Пашев, лайквайки поста му в инстаграм. 
Съболезнования, още ми е трудно да повярвам, че е възможно толкова млад да се е чувствал толкова зле.
Грозно е, че половината му колеги се хванаха на вълната на безплания ПР, който тази трагедия им предостави. А за клипът съм потресен, че някой изобщо виждайки труп се сеща да вземе телефон, да снима. Горкото момче, никой не знае какво му е било в главата. 

На Янева 100% й е през... Пашев, ако й скръцне със зъби, за една нощ тя ще го заличи от лицето на земята все едно никога не е съществувал. Силно се съмнявам, че тя лично поддържа инстаграма и фейсбук страницата си. Отделно с Пашев са в добри отношения щом използва именно нея да пласира новите си имена, благодарение на нея кариерата на Теофики и Робов започна с летящ старт.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пашев изглежда е пълен комплексар, обзалагам се, че само със своите се държи като робовладелец. Представяте ли си да каже нещо на Камелия примерно? Ще му се стъжни живота на секундата.

  • Like 6
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, FikLena каза:

....

Изключително гнусно репортерско видео, докладвайте моля.
И нека @omline, @pechenko, @meleto го свалят от темата, защото съдържа част от онзи клип с Денис.
 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Andrew Cunanan. каза:

Изключително гнусно репортерско видео, докладвайте моля.
И нека @omline, @pechenko, @meleto го свалят от темата, защото съдържа част от онзи клип с Денис.
 

То въобще е безумно да преследват хората и да ги разпитват.... 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Кого са преследвали тия гнусари, че цял ден съм в срещи и не мога да следя?

Някакъв неук и прохождащ репортер беше пред сградата, където се е случил инцидента с Дени, чукаше по вратата и искаше да разпита живущите за случилото се, на следващия кадър беше бордюрът от онзи ужасен клип вчера, целият в свещи и карамфили, и на следващия кадър беше Дени, лежащ на този бордюр - кадър от вчерашното видео. Наистина много гнусен похват за привличане на внимание.

  • Like 5
  • Sad 1
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , FolkEmpire каза:

Много хубаво френско ХРР има :D

По-скоро е американско, аз Х не чувам като пее. А самия факт, че не можем да се съгласим дали Р-то ѝ е фхенско̀ или амеррикенскоу доказва, че АНИ ПРИНЦЕСС е монденски изпълнител и шоумен на световно ниво! 

 

  • Love 3

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...