Jump to content



Поп-фолк скандали (октомври, 2021)


Препоръчани коментари

Хубуу, Пашев и компания са злетаци, които са експлоатирали наивен младеж и са се възползвали да го обвържат (евентуално) със неизгоден договор. 

Дори да е баш така, а може и да не е точно тъй, нали, Грахич и други се изнесоха от Даймънд без очевидни проблеми, малко след дъжд качулка да се разхвърлят обвинения че точно това е причината за тоя нелеп край. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 11 минути, Blueberry каза:

Кога е било това? Ако е след август, значи е имал здравословен проблем само покрай Денис, хм.

13 август .

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Blueberry каза:

Естествено, че четеш Патриция Кирилова, която тръби, че като се ваксинираш си продаваш душата на дявола.

Това е работа на полицията, а не на псевдожурналистките. 

Тая, милата, не очаквах, че е жива все още. Прати ми покана в Линкедин и се сетих за нея. Профилът й е изключително непрофесионално и неграмотно написан, не знае английски, а и попаднах на неин некадърен в блог, в който спами с невежество, включително на тема ваксини и коронавирус - нивото й е по-ниско от това, което четем в нашия форум. 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, pacho каза:

Даже не я знам тая коя е, какво ме сочиш? :weird: Полудяхте с тия ваксини. Това е от днес.бг

Още по-лошо, че не я знаеш,  я цитираш, сякаш е някакъв капацитет. Не си проверяваш източниците и сееш дезинформация. 

  • Like 4
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Тая, милата, не очаквах, че е жива все още. Прати ми покана в Линкедин и се сетих за нея. Профилът й е изключително непрофесионално и неграмотно написан, не знае английски, а и попаднах на неин некадърен в блог, в който спами с невежество, включително на тема ваксини и коронавирус - нивото й е по-ниско от това, което четем в нашия форум. 

И аз се изненадах. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Lelqtian каза:

И аз се изненадах. 

Мислех, че се е пенсионирала след спирането на Нощен труд, но явно е намерила начин да се препитава с драсканици за ахмаци. 

 

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, asylum каза:

Още по-лошо, че не я знаеш,  я цитираш, сякаш е някакъв капацитет. Не си проверяваш източниците и сееш дезинформация. 

Вие до вчера тука увъртате, че било от антидепресанти, сега вече обърнахте плочата....

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

Аз спирам да чета неща в социалните мрежи, това ми дойде в повече.

 

Комплексари има навсякъде, не им се впрягай много.

На предната страница бяхте споделили "Само мене нямаш", вчера слушах този КРИСТАЛЕН лайв. Перфектна. Песента е уникална, постоянно се връщам към нея. 20 години не писва.

 

 

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Danger. каза:

Аз спирам да чета неща в социалните мрежи, това ми дойде в повече.

51E276AB-6F75-4A4F-A385-F701E3A93190.jpeg

Такива хора са смачкани от живота. Надявам се че останалите са го направили на гъз.

  • Like 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Danger. каза:

Аз спирам да чета неща в социалните мрежи, това ми дойде в повече.

51E276AB-6F75-4A4F-A385-F701E3A93190.jpeg

Ако това се случи с неговият син или племенник дали ще се изказва по същия начин?

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, pacho каза:

Вие до вчера тука увъртате, че било от антидепресанти, сега вече обърнахте плочата....

Защо ми говориш на Вие? Нищо не съм увъртал, нито твърдял по тази тема. 

  • Like 1
  • Haha 6

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, asylum каза:

Защо ми говориш на Вие? Нищо не съм увъртал, нито твърдял по тази тема. 

Вчера се изказваше гнусно по повод смъртта на Денис, днес хвърли топката към нас, всички останали. 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Andrew Cunanan. каза:

Едвали, щом Галена беше споделила, че дори сама се е гримирала за този клип.
Даже Хаваната не вярвам дори да е един от най-скъпите й клипове, просто е ефектен. Едвали и в Куба е плащала на тези статисти.

Платила е с по едно червило на жените и пяна за бръснене на мъжете с бонус сапун и тоалетна хартия.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DarkChild каза:

Платила е с по едно червило на жените и пяна за бръснене на мъжете с бонус сапун и тоалетна хартия.

Кралица на социалната политика, направо трябва да бъде назначена за министър именно в тази сфера в Куба!

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, pacho каза:

Комплексари има навсякъде, не им се впрягай много.

На предната страница бяхте споделили "Само мене нямаш", вчера слушах този КРИСТАЛЕН лайв. Перфектна. Песента е уникална, постоянно се връщам към нея. 20 години не писва.

 

 

Качественото и стилното си е вечно!😊😍🥰❤️

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Като говорим за Анелия - си пуснете този таймлесс к*рвенски хит, който без малко да затрие форума. Анелия, първата жена, на която правят орална любов в музикален клип и инспирация за Яница да постави лампион в центъра на междукрачието си:

 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, xroflx9 каза:

Такива хора са смачкани от живота. Надявам се че останалите са го направили на гъз.

Не знам дали е смачкан, но е изрод със сигурност. Не казвам, че трябва да му пука или да плаче, дори да не го мисли, щом му е толко акъла. Поне обаче да не сере през устата, но това е проблема на интернет: онлайн сокол, в живота сопол. 

  • Like 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Наскоро стигнах до извода, че винаги мнозинството от българите са били такива, просто сме били защитавани от обикалящата ни среда, защото сме учили в училища с хора горе-долу на нашето равнище, после сме работили на места на хора с горе-долу същият манталитет. Но социалните мрежи и огромното му разпространение, ни водят до подобни културни шокове. 

Преди близо 70 години е избита интелигенцията на България. Той материалът е "лош". Но като ни го казваха политиците се ядосвахме. 

Вижте му профила на тоя Ганьо и нещата, които поства. Все друг му е виновен, все някой иска него да прецака. Срам ме е.

Пак ще попитам - в коя страница го е писал това, за да го репортна?

 

Ако я намериш, сподели, да го рипортнем и ние. 

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Blueberry каза:

Наскоро стигнах до извода, че винаги мнозинството от българите са били такива, просто сме били защитавани от обикалящата ни среда, защото сме учили в училища с хора горе-долу на нашето равнище, после сме работили на места на хора с горе-долу същият манталитет. Но социалните мрежи и огромното му разпространение, ни водят до подобни културни шокове. 

Преди близо 70 години е избита интелигенцията на България. Той материалът е "лош". Но като ни го казваха политиците се ядосвахме. 

Вижте му профила на тоя Ганьо и нещата, които поства. Все друг му е виновен, все някой иска него да прецака. Срам ме е.

Пак ще попитам - в коя страница го е писал това, за да го репортна?

 

Ще общощя поста ти с едно кратко изречение: въпросният е един нискоинтелигентен злободневен простак!

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...