Jump to content

Поп фолк скандали (Септември, 2021)


Препоръчани коментари

Някой да се обади на тия в поздравите на ФЕН ТВ и да ги пита няма ли да дадат съболезнования за бившият им кадър който започна кариерата си точно при тях! Тая водещата пак с нейното маниакално състояние започва с Евала песента на ония мангали.

И Хит Микс ТВ и те спят.

Пардон, май беше запомнал от Съни, но все пак хитовете му бяха в Ара.

  • Like 4

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , чушка. каза:

Само простият Бай Ганьо, жулил цял живот ракия, ял кренвирши с лютеница за закуска, иска някой да му направи нещо. На вас и без да ви иска някой да ви направи нещо, вие сами го правите на себе си, на околните и на всички останали. Някой си, искал да го следи, друг пък, това е била конспирация. На никого нито му пука за вас, нито за България. Последна дупка на кавала сме, във всякакви отнешения, вече и във ваксинацията. Всички развити страни като Гермаия, Австрия, Нидерландия, Англия, с развити икономоми, интелигентни хора, се ваксинираха, правителството, политиците, настояват, за да се случи, само тук сме скептични.

Българската култура според метода за измерване на Хеерт Хофстеде
 

Цитат

Избягване на несигурността

България по него има 85, което е много високо предпочитание на избягване на несигурност. Страни с висок показател Избягване на несигурност поддържат твърди правила на вярванията и поведението и са нетолерантни към извън общоприетите поведение и идеи. В тези култури има емоционална нужда от правила (дори ако тези правила изглежда, че никога не са работещи), времето е пари, хората имат вътрешна нужда да бъдат заети и да работят усилено, прецизността и пунктуалността са норма, иновациите може да срещат съпротива, сигурността е важен елемент за инвидуалната мотивация.

 

Цитат

Индивидуализъм

Резултатът 30 за България означава, че българското общество е колективистично. Това е проявление на близка дългосрочна обвързаност с групата, към която принадлежи индивида, било то към близки роднини, към рода или по-обширни връзки. Лоялността в колективистичните култури е най-важна и държи върховенство над всички други социални правила и регулации. Обществото отглежда силни връзки, в които всеки поема отговорност за другия член на групата си. При колективистичните общества оскърблението води към срам и загуба на престиж, отношенията работодател/работник се разглеждат от морален аспект (като семейна връзка), решенията за наемане и повишение в службата се разглеждат в групата на работника, управлението е управление на групи.


Мисля че това в основата на проблема. Груповото мислене преобладава. Огромна част от населението са внушили един на друг, че ще им пораснат опашки едва ли не след втората доза, понеже ваксините са нови. А ако някого има такива хора сред близките си роднини и приятели, вероятността да се ваксинира намалява драстично. И от там идват ниските проценти

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DrAkO каза:

Дебюта му беше в Пайнер, в един от циганските дискове на орк. Кристал, под името Анжел. Беше супер хейтен. 

https://vbox7.com/play:7da8a44161

Баси яката песен не я знаех!

  • Like 1
  • Love 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, DrAkO каза:

Дебюта му беше в Пайнер, в един от циганските дискове на орк. Кристал, под името Анжел. Беше супер хейтен. 

https://vbox7.com/play:7da8a44161

И Джоанна тръгна така!

преди 4 минути, FolkEmpire каза:

Баси яката песен не я знаех!

И аз одеве я споделих! Какъв пропуск само! 

 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Willy каза:

Галче продължава да прибира най-много и най-интересни участници. Доста по-добра от Ками, браво!

Ма нали се сещаш, че накрая трябва да ги разкара и да останат 14! Каква лъжкиня на всички казва, че заслужават да са гласът, а накрая им бие шута. Още повече ми падна в очите! Миндил. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, THE IIconic каза:

Ма нали се сещаш, че накрая трябва да ги разкара и да останат 14! Каква лъжкиня на всички казва, че заслужават да са гласът, а накрая им бие шута. Още повече ми падна в очите! Миндил. 

Да, ама те всички ги искат, но кандидатите избират Галена!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

тия стъпки в Гласът ми звучат много фейк все едно пускат стъпки на запис, по някой път даже нямат синхронизация със стъпванията на участника :D

  • Like 3
  • Haha 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, FolkEmpire каза:

тия стъпки в Гласът ми звучат много фейк все едно пускат стъпки на запис, по някой път даже нямат синхронизация със стъпванията на участника :D

Като в турски сериал. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Willy каза:

Да, ама те всички ги искат, но кандидатите избират Галена!

Хаха друг път! Там им казват при кой да отидат или, че няма да продължат. Нали не мислиш, че ще дадат победата на Галош със сините венци! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Willy каза:

Галче продължава да прибира най-много и най-интересни участници. Доста по-добра от Ками, браво!

По-интересно ще е качеството на напътствията които ще им дава в следващите етапи, имайки се на предвид че се самоопределя като "реалистка" и гледа на музиката като нищо повече от работа. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Fast каза:

По-интересно ще е качеството на напътствията които ще им дава в следващите етапи, имайки се на предвид че се самоопределя като "реалистка" и гледа на музиката като нищо повече от работа. 

Как пък стигна до това заключение? Точно пък за нея най-малко може да се каже,че гледа на музиката само като “работа”. 

  • Like 2
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, petya1 каза:

Как пък стигна до това заключение? Точно пък за нея най-малко може да се каже,че гледа на музиката само като “работа”. 

Ми тя го повтаря във всички интервюта. Повечето от кандидатите в Гласът са поп ориентирани, а това не е толкова клубен жанр, и креативната идентичност има по-голямо значение от работохолизма. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , FolkEmpire каза:

Деса при Рачков мале мале... Още по шишкава :D

Може да кандидатства за новия Мис Плюс Сайз :D

TWXcfL.png

vlcsnap-2021-09-26-21h05m18s139.png

е кво ѝ има, де? супер си е. на близкия изток щеше да е секс-икона 

  • Like 1
  • Haha 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, petya1 каза:

Как пък стигна до това заключение? Точно пък за нея най-малко може да се каже,че гледа на музиката само като “работа”. 

Музиката е терапия на дълбоките ѝ комплекси, защото ѝ дава повод да си покаже парцалите.

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, FolkEmpire каза:

тия стъпки в Гласът ми звучат много фейк все едно пускат стъпки на запис, по някой път даже нямат синхронизация със стъпванията на участника :D

Не само стъпките, а и аплодисментите са фейк. Широкоизползван похват навсякъде.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , FolkEmpire каза:

Някой да се обади на тия в поздравите на ФЕН ТВ и да ги пита няма ли да дадат съболезнования за бившият им кадър който започна кариерата си точно при тях! Тая водещата пак с нейното маниакално състояние започва с Евала песента на ония мангали.

И Хит Микс ТВ и те спят.

Пардон, май беше запомнал от Съни, но все пак хитовете му бяха в Ара.

Някой чалгаджия писал ли е нещо в социалните мрежи?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, Fast каза:

По-интересно ще е качеството на напътствията които ще им дава в следващите етапи, имайки се на предвид че се самоопределя като "реалистка" и гледа на музиката като нищо повече от работа. 

“Върти френска у ваната и в Цариград се стига!” 

  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Някой чалгаджия писал ли е нещо в социалните мрежи?

Предимно сторита, тук-таме публикации - Емануела, Юнона, Анджелина, Джамайката, Кристиана, Пепа, Кристиан (на Джулия), Ива Давидова и май толкова видях. Очаквах поне от Дамян или Алисия..

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Just_Me каза:

Предимно сторита, тук-таме публикации - Емануела, Юнона, Анджелина, Джамайката, Кристиана, Пепа, Кристиан (на Джулия), Ива Давидова и май толкова видях. Очаквах поне от Дамян или Алисия..

Целият ми фейс е в статии само за Ангел от различни фейс страници и изпълнители. В шок съм ,когато научих новината на работа от магазиниерката, която ми е приятелка и ми каза видя ли кой е починал. Пък аз от часове не си бях поглеждала телефона щото бях на работа. Сигурно лекарите са го убили. 

Лияна също е написала за Ангел. 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, DarkChild каза:

Музиката е терапия на дълбоките ѝ комплекси, защото ѝ дава повод да си покаже парцалите.

Със сигурност. 🤦‍♀️😂

Това да не ви е Янева или Мария. Едно е да не ви кефи, но някои прекалявате с фантазията. 
 

  • Like 5
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...