Jump to content

Поп фолк скандали (Септември, 2021)


Препоръчани коментари

преди 8 минути, DarkChild каза:

Къде?

А Глория за колко пее?

имаше снимки. бях в потрес като ги видях. Иначе Глория не знам за колко пее, но не вярвам да е повече от 3/4 хилки. Отделно е толкова ленива, че ... трябва да стане като Малина и Нелина - 2/2500 и да кърти с участия. Една певица трябва да е сред хората. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, WindWalkerMonk каза:

имаше снимки. бях в потрес като ги видях. Иначе Глория не знам за колко пее, но не вярвам да е повече от 3/4 хилки. Отделно е толкова ленива, че ... трябва да стане като Малина и Нелина - 2/2500 и да кърти с участия. Една певица трябва да е сред хората. 

Рени да си отвори Onlyfans, би имала добри приходи.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DarkChild каза:

Рени да си отвори Onlyfans, би имала добри приходи.

Ми тя те чете, гледам я допълзяла е. Само следи дали нейното име/виме ще се спомене и веднага идва. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз наричам забравен изпълнител този, на който никой не си пуска негова песен. В последните години гледанията на златните хитове на Рени се покачиха. Дори с нови песни като дуета с Крмак и Боклука успя да чукне съответно около 3М и 1М. Но трябва да сме честни, че макар и със около 600К “Губиш ти” не може да се сравнява с нюанси и стрелци. А с онлайн концертите, които тя въведе спечели много и будеха доволен интерес.
 

Но нека сравним нивото на продуктивността - Глория пуска много повече предложения и поддържа интерес малко или много, а и Рени се върна след 4 години пауза, която я върна в първи клас, докато Глория не е прекъсвала. Все пак от 3 години няма фолк песен, като дори с последната надхвърли 400К и влезе в тримесечната класация на Сигнал. Но съм срещал саундове в Тик Ток с доста клипове на Боклука и Карай ме, а Глория не съм чувал там. Напоследък участва в много програми и и нас и в извън, а ТВ изявите и сигурно са 100 от завръщането и. Отделно Брадъра, Смени жената, Черешката, сръбските реалитита и концерта на Брена. Пък и съм присъствал на дискотеки, пускали нейна стара песен, дори Дамян я пускаше в онлайн партитата, а Глория не.
 

Няма как да ги сложим на везна, защото всяка си има предимства и черти, от които си пати. Но и на двете времето е изтекло и вече трудно будят интерес, така че кой е по, няма значение - на един хал са. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, WindWalkerMonk каза:

имаше снимки. бях в потрес като ги видях. Иначе Глория не знам за колко пее, но не вярвам да е повече от 3/4 хилки. Отделно е толкова ленива, че ... трябва да стане като Малина и Нелина - 2/2500 и да кърти с участия. Една певица трябва да е сред хората. 

Тя Глория май винаги си е била мързелива за участия. Обича да записва песни и да прави клипове, тип Янева малко, но й се налага и да изкарва по някой лев чат-пат. И на 2000 няма да е толкова канена, а преди и да е била - по-скоро е отказвала с изкуствено напомпан хонорар, за да редуцира пътуванията. Мара от нея се е учила. Тя и Деса беше ленива дълги години, но се разработи на дъртини, че взе да отчува голяма челяд. Но си научи урока. Гюра все по-крива става.

А Луна бие Гюра и на ретро, и на ново.

Рена каквато ще да е, ходи при хората, прави купон и има златни хитове. Дъни се по интервюта, но там почти всяка се дъни. Официално и двете имат 3 големи концерта в НДК, не знам дали Гюра не направи и 4-ти по-късно. Но за претенциите й трябва да е направила 26, ако Рена има 3. 

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Runevski каза:

Няма как да ги сложим на везна, защото всяка си има предимства и черти, от които си пати. Но и на двете времето е изтекло и вече трудно будят интерес, така че кой е по, няма значение - на един хал са. 

Точно, но Рена е една идея по-добре. Глория все още тежи повече като име, но Рена е по-ангажирана певица. 

Що се отнася до паузите - да, ти, мила Рени, направи пауза и то официална, докато колежката ти от Две могили е в неофициална пенсия от 7-8. 

  • Like 1
  • Haha 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Точно, но Рена е една идея по-добре. Глория все още тежи повече като име, но Рена е по-ангажирана певица. 

Що се отнася до паузите - да, ти, мила Рени, направи пауза и то официална, докато колежката ти от Две могили е в неофициална пенсия от 7-8. 

Гюра се готвеше са чужбина, за нейния "израелски" период, но кондома на Мони имаше други планове.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Ивета искала да предложи дует на Галена, но от пайнер й казали да изчака. xD

 

Божке / тоз новата Емилия Стоянова и Марга Лозанова ли трябва да е?

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , DarkChild каза:

Къде?

А Глория за колко пее?

Глория не сме я чували да е заето по участия или другаде, така че реално пее за нула пари. 

Което говори още по-зле за нея - хем е свалила хонорара до нулата, хем пак никой не я ще за участие. 

Рени и за 100 лв да пее, пак ще е с поне две цомби пред баба ни. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени, ако не заради друго, най-малкото заради Брадъра е сред по-популярните звезди от 90-те през последните години. Макар и не само с позитивно, но за нея разбраха и деца, и тийнове. Малко като случая с Луна, но при нея беше планувано.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Kriminal каза:

Качествена нетенеикена песен от анонимни от хит микс??????

ХИТСКИ ХИТОВ ХИТ!

Няма ли я най-накрая с хубаво качество тая песен? 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

Анелия сериозно ли ще ги продава тия глупости?! ^_^

image.png.d45bbe17d869fa1b89a16f9c8efd3a0f.png

Ако беше Галош, досега да си изкупил целия склад.

По-добре да продава анцузи, отколкото задника си.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 часа , WindWalkerMonk каза:

Ми тя те чете, гледам я допълзяла е. Само следи дали нейното име/виме ще се спомене и веднага идва. 

Може да прави там "Концерти на голо".

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, DarkChild каза:

Ако беше Галош, досега да си изкупил целия склад.

По-добре да продава анцузи, отколкото задника си.

Да, всеки сезон си пазарувам от Beyond!

  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 20.09.2021 г. от 12:09, WindWalkerMonk каза:

Ми тя те чете, гледам я допълзяла е. Само следи дали нейното име/виме ще се спомене и веднага идва. 

Прекалено грамотни са постовете, за да е тя.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

https://open.spotify.com/playlist/1Yd979djC5drLwjJ6DTWdl Някой може ли да сваля от spotify? Тук е качена "Трудна за убиване" на Enna. Много странно как още няма линк към тази песен. Оказа се доста по-добра от очакваното за дебютна песен.

  • Dislike 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, DevilWish каза:

https://open.spotify.com/playlist/1Yd979djC5drLwjJ6DTWdl Някой може ли да сваля от spotify? Тук е качена "Трудна за убиване" на Enna. Много странно как още няма линк към тази песен. Оказа се доста по-добра от очакваното за дебютна песен.

Защо просто не си купуваш Premium???

4 лв на месец

Пиеш кафе в Старбакс за 10 лв но нямаш пари за спотифай

Screenshot_20210921-224003_Chrome.jpg

  • Like 1
  • Haha 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...