Jump to content

Поп фолк скандали (Август, 2021)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Willy каза:

Както и да е, липсва ми нещо подобно на пазара!

 

Много й ходят такива леко правлачени песни на Галена. А това й е от топовете. Общо взето е супер песен дето може да изпее навсякъде и да е на ниво. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, чушка. каза:

Ти ме искаше наведена, но за теб съм ледена. :ae:

Топ проект! "Дано да ти омекне"! Яница не е била по-яка в клип! 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, omline каза:

Що да ти липсва  - това не ти ли е достатъчно....

 

Вчера ме захапа за това, че губя трейнинг. Ама ти си набрал инерция да го тролиш. :D Смея се с глас. Тва е идея на Криско. не знам що Галена се е съгласила, но е било зле. Другата й песен я задуши до дупка. 

 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

На мен ми липсва някой певец като актьора от 365 дни в България. Аман от някакви палячовци тип Адам, Гъбин и разни други педерастчета.

Мен Адам почна да ми харесва, ама не колкото Маджуна. Какво става с него? Иначе топа ми е Добри на Галена, ама е много счупен. Леле, направо такава разлика между снимки и на живо като жестикулация...

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Мен Адам почна да ми харесва, ама не колкото Маджуна. Какво става с него? Иначе топа ми е Добри на Галена, ама е много счупен. Леле, направо такава разлика между снимки и на живо като жестикулация...

Нямаш вкус за мъже, мила. Маджуна стана зидар в Хамбург, гастролира там. 

  • Haha 4
  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Мен Адам почна да ми харесва, ама не колкото Маджуна. Какво става с него? Иначе топа ми е Добри на Галена, ама е много счупен. Леле, направо такава разлика между снимки и на живо като жестикулация...

Казва се АдЪм! На мен ми е леко симпатичен с тъпотата и празния си поглед. Клетият - Гъбарко вероятно го върти на пръста си. Как да не ти е жално и милно за него. 

  • Love 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

Нямаш вкус за мъже, мила. Маджуна стана зидар в Хамбург, гастролира там. 

Ми аз ще скоча да го видя бе душа. Той е тук до мене. Трябва му пиша, аз ще платя кафето. 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Ми аз ще скоча да го видя бе душа. Той е тук до мене. Трябва му пиша, аз ще платя кафето. 

Тамън щях да напиша да му оставиш бакшиш до възглавницата сабалем, а ти вече си казала за кафето. Не може и двете. Избери една от двете помощи! 

 

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Тамън щях да напиша да му оставиш бакшиш до възглавницата сабалем, а ти вече си казала за кафето. Не може и двете. Избери една от двете помощи! 

 

Може и да го прибера при мен. Ама какво ще каже приятеля ми. 

преди 2 минути, SG каза:

Всички знаем, че Адам е българския Микеле Мороне.

 

Тук специално изглежда добре, ама на живо е доста по различен. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, WindWalkerMonk каза:

Може и да го прибера при мен. Ама какво ще каже приятеля ми. 

Тук специално изглежда добре, ама на живо е доста по различен. 

Не съм го виждал на живо него (май само него от Алфа клана). Но още от дебюта с Новата Кралица забелязвам потенциал в него и това се потвърждава с всеки следващ проект. Момчето е с външен вид на западна тийн звезда и приятен глас, подходящ не само за чалга. Всичко дуетно му се радва на малък до голям успех, а единствената самостоятелна песен го направи поредния, който с лекота издухва някогашни динозаври като Глория и Ивана. Просто Галин трябва да спре да се опитва да го прави свое копие.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, omline каза:

Що да ти липсва  - това не ти ли е достатъчно....

 

Не ми е, но и без да я слушам тя си се наложи повече от достатъчно и по-добре от 90% от песните на конкуренцията. ;)

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...