Jump to content

Поп фолк скандали (Август, 2021)


Препоръчани коментари

преди 52 минути, Danger. каза:

Говоря за песен и клип, където вниманието е насочено главно върху рекламата. 

 

преди 21 минути, Blueberry каза:

Какво трябва да стане, че тази песен изведнъж да стане хит 3 месеца след излизането си, обожавам я, искам да гърми отвсякъде, разбирате ли :da:

 

Дует с Клеопатра!

https://www.youtube.com/watch?v=zuhxhIisLAw

 

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, WindWalkerMonk каза:

Скъпа, обожаваш него, не песента. И проблемите са ти по - големи, ние хит ше я направим, даже песен на годината, столетието, но твоят основен проблем е свързан с полови предпочитания. Айде и ти като Таня, невъзможна любов гониш.

Коте, зеро сексуалност не виждам в този субект, даже бих казала, че ми е антисексуален, ако има такъв термин. Кефи ме по най-платоничния начин, който може да си представиш, не ми вменявай хищничество към всяко чалгарче, което харесвам! Аз в музиката ги харесвам почти всички +във всякакви сериали, филми, риалитита и т.н. също фаворити са ми мъже. Не и в реалния живот unfortunately.:Vishenka_14:

  • Like 1
  • Haha 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , asylum каза:

Южните софийски квартали временно замениха Тоти с 

Току-що профуча кола, надула хита! Не очаквах толкова бързо да го открият. Тук все още гърмят А ти си марка, Моето момче, Джанъм, джанъм и други класики. 

 

Южните софийски квартали заменихме всичко с желанието за 

 

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Южните софийски квартали заменихме всичко с желанието за 

 

А, при мен вода си има! Но днес мирише на изгоряло, май от Македония чак иде!? 

 

  • Haha 1
  • Love 1
  • Angry 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

А, при мен вода си има! Но днес мирише на изгоряло, май от Македония чак иде!? 

 

Е значи не си в никакъв южен квартал :1000(15): Аз съм в източен, де, но според логиката на Топлофикация се води южен

Има някакви пожари в околията и се разнася във въздуха :( 


Помните ли, когато тази красива мелодична песен, в която се пее за това как въпросната жена е божествена тресеше държавата и ТЕОДОРА я направи евтина курвенска песен? :staro:

  • Like 1
  • Haha 5
  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Blueberry каза:

Е значи не си в никакъв южен квартал :1000(15): Аз съм в източен, де, но според логиката на Топлофикация се води южен

Има някакви пожари в околията и се разнася във въздуха :( 


Помните ли, когато тази красива мелодична песен, в която се пее за това как въпросната жена е божествена тресеше държавата и ТЕОДОРА я направи евтина курвенска песен? :staro:

Теодорините хитове пасти да ядат в днешно време! В моя южен квартал май сме към Земляне, който по-клони към Запада. 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Коте, зеро сексуалност не виждам в този субект, даже бих казала, че ми е антисексуален, ако има такъв термин. Кефи ме по най-платоничния начин, който може да си представиш, не ми вменявай хищничество към всяко чалгарче, което харесвам! Аз в музиката ги харесвам почти всички +във всякакви сериали, филми, риалитита и т.н. също фаворити са ми мъже. Не и в реалния живот unfortunately.:Vishenka_14:

У него не виждаш сексуалност, но у червея Теофиков виждаш. Имаш нужда от лечение!

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Е значи не си в никакъв южен квартал :1000(15): Аз съм в източен, де, но според логиката на Топлофикация се води южен

Има някакви пожари в околията и се разнася във въздуха :( 


Помните ли, когато тази красива мелодична песен, в която се пее за това как въпросната жена е божествена тресеше държавата и ТЕОДОРА я направи евтина курвенска песен? :staro:

Да не намекваш как Теодорка е правила песни, различни от автобиографичните като споменатия кавър? Скандализираш!

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей, не се закачайте с Тодорка. Може да е имала курвенски песни, но също и стойностни неща, за разлика от разни тройници, безносници и вдлъбнатолики.

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, DarkChild каза:

Ей, не се закачайте с Тодорка. Може да е имала курвенски песни, но също и стойностни неща, за разлика от разни тройници, безносници и вдлъбнатолики.

Примата на Диапазон!

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , DarkChild каза:

У него не виждаш сексуалност, но у червея Теофиков виждаш. Имаш нужда от лечение!

Не всеки има фетиш да секси пластмасови изделия. Червея поне мърда ;) 

 

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , DarkChild каза:

Ей, не се закачайте с Тодорка. Може да е имала курвенски песни, но също и стойностни неща, за разлика от разни тройници, безносници и вдлъбнатолики.

Докато Тодорка беше активна: "грозна, кавърджийка, любовница на шефа правеща мръсно на колежките" (всичко е вярно :D

Сега изведнъж я изкарваш втората Ивана със супер смислените песни. Нейното "стойностно" не е по-различно от "стойностното" на Лидия. Не помня да е пяла на някаква дълбока, социална тематика. Стандартни любовни песни.

Нищо де, споменаването на Тройницата с повод и без е добър признак. Така е с лидерките. ❤️ 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ариа може да няма глас, но пръска с участия- цели 22 има за август. Радко Петков и Ивета каква файда,че могат да пеят като нямат хитове и клубовете не ги канят. Никога няма да имат участия. Да се отказват докато е време,. 

В Бургас ще има Планета Пайнер Оникс и Планета Пайнер Шиша § Music от октомври

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Gerganafen каза:

Докато Тодорка беше активна: "грозна, кавърджийка, любовница на шефа правеща мръсно на колежките" (всичко е вярно :D

Сега изведнъж я изкарваш втората Ивана със супер смислените песни. Нейното "стойностно" не е по-различно от "стойностното" на Лидия. Не помня да е пяла на някаква дълбока, социална тематика. Стандартни любовни песни.

Нищо де, споменаването на Тройницата с повод и без е добър признак. Така е с лидерките. ❤️ 

И на мен ми е интересно кои са тия смислени песни на Тодорка, ма карай. Може би тая? 

Има готени песни със закачливи текстове, то тва е единствения принос, нали, щото тя творчество, различно от гръцки кавъри няма. 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, zai4eto82 каза:

Ариа може да няма глас, но пръска с участия- цели 22 има за август. Радко Петков и Ивета каква файда,че могат да пеят като нямат хитове и клубовете не ги канят. Никога няма да имат участия. Да се отказват докато е време,. 

В Бургас ще има Планета Пайнер Оникс и Планета Пайнер Шиша § Music от октомври

Очакваме Планета Пица § ДюнерШишКебаб някъде след това, тъкмо Коце може да те уреди там да миеш тави, ще имат нужда от персонал!  

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Айви се присъединява към Малката и Александър Робов
  • Купонът се мести от Елхово и Бар Рио към Хисаря! 
ZVEZDIPLANETA.jpg

Айви се присъединява към Малката и Александър Робов

Малката и Александър Робов все по-често радват публиката заедно. След големия успех на хита “Аномалия”, очаквано идват и съвместните им изяви на клубната сцена.

Двамата неведнъж са показвали, че умеят да се веселят и увличат в партито и своите фенове. В събота вечер обаче градусите скачат тройно, защото към двамата изпълнители се присъединява и Айви. Мястото на срещата е в Хисаря – един от най-популярните балнеоложки курорти в България.

Какво ще се случи в съботната вечер в Хисаря и какви спомени ще се родят от това парти, скоро ще стане ясно. Но едно е сигурно – с Малката, Александър Робов и Айви настроение ще има, хитове ще се пеят и всички ще празнуват.

  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , DarkChild каза:

У него не виждаш сексуалност, но у червея Теофиков виждаш. Имаш нужда от лечение!

В моята любовна биография има и други примери, които сочат за нуждата от лечение, но просто имам ексцентрични вкусове на моменти, чат-пат се появява някоя аномалия!

 

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Gerganafen каза:

Докато Тодорка беше активна: "грозна, кавърджийка, любовница на шефа правеща мръсно на колежките" (всичко е вярно :D

Сега изведнъж я изкарваш втората Ивана със супер смислените песни. Нейното "стойностно" не е по-различно от "стойностното" на Лидия. Не помня да е пяла на някаква дълбока, социална тематика. Стандартни любовни песни.

Нищо де, споменаването на Тройницата с повод и без е добър признак. Така е с лидерките. ❤️ 

Какви мръсотии беше правила, имаше някаксви митове и легенди? :D 

 

преди 36 минути, asylum каза:
  • Айви се присъединява към Малката и Александър Робов
  • Купонът се мести от Елхово и Бар Рио към Хисаря! 
ZVEZDIPLANETA.jpg

Айви се присъединява към Малката и Александър Робов

Малката и Александър Робов все по-често радват публиката заедно. След големия успех на хита “Аномалия”, очаквано идват и съвместните им изяви на клубната сцена.

Двамата неведнъж са показвали, че умеят да се веселят и увличат в партито и своите фенове. В събота вечер обаче градусите скачат тройно, защото към двамата изпълнители се присъединява и Айви. Мястото на срещата е в Хисаря – един от най-популярните балнеоложки курорти в България.

Какво ще се случи в съботната вечер в Хисаря и какви спомени ще се родят от това парти, скоро ще стане ясно. Но едно е сигурно – с Малката, Александър Робов и Айви настроение ще има, хитове ще се пеят и всички ще празнуват.

Не бях видяла, че си писал за тях и постнах и аз "Аномалия"! Така е с хитовете! 

А от статията настръхнах, но поне е просто участие, явно в балнеоложките програми вече е включено "Звукова терапия с хит" и "Шокова терапия от Айви". 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , zai4eto82 каза:

Ариа може да няма глас, но пръска с участия- цели 22 има за август. Радко Петков и Ивета каква файда,че могат да пеят като нямат хитове и клубовете не ги канят. Никога няма да имат участия. Да се отказват докато е време,. 

В Бургас ще има Планета Пайнер Оникс и Планета Пайнер Шиша § Music от октомври

Айде честито! Най-сетне ще имате нормална дискотека

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Какви мръсотии беше правила, имаше някаксви митове и легенди? :D 

 

Не бях видяла, че си писал за тях и постнах и аз "Аномалия"! Така е с хитовете! 

А от статията настръхнах, но поне е просто участие, явно в балнеоложките програми вече е включено "Звукова терапия с хит" и "Шокова терапия от Айви". 

Нормално да поканят Ийварията, толкова много премиерни  песни в рамките на едно участие ;) 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...