Jump to content



Поп фолк скандали (Август, 2021)


Препоръчани коментари

преди 6 часа , Gerganafen каза:

Докато Тодорка беше активна: "грозна, кавърджийка, любовница на шефа правеща мръсно на колежките" (всичко е вярно :D

Сега изведнъж я изкарваш втората Ивана със супер смислените песни. Нейното "стойностно" не е по-различно от "стойностното" на Лидия. Не помня да е пяла на някаква дълбока, социална тематика. Стандартни любовни песни.

Нищо де, споменаването на Тройницата с повод и без е добър признак. Така е с лидерките. ❤️ 

Откъде съм можел да предположа до какво положение ще стигнем? Тошка имаше хубави балади. Безносата лидерка кога?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DarkChild каза:

Къде?

Ами тука при нас. Бяхме се събрали на едно място да пием и до нас паркира една кола от която гърмеше това. После смениха на сръбско. От 2017 май не бях чувал бг песни тука, а това лято чух сърце, аномалия, някаква боза на Илиян и други...

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Ами тука при нас. Бяхме се събрали на едно място да пием и до нас паркира една кола от която гърмеше това. После смениха на сръбско. От 2017 май не бях чувал бг песни тука, а това лято чух сърце, аномалия, някаква боза на Илиян и други...

Международен хит!!!!!! 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Willy каза:

Ами тука при нас. Бяхме се събрали на едно място да пием и до нас паркира една кола от която гърмеше това. После смениха на сръбско. От 2017 май не бях чувал бг песни тука, а това лято чух сърце, аномалия, някаква боза на Илиян и други...

Ти не беше ли в Германия?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BobiTo каза:

След този хит няма да плюя Галя до следващия дует с Меди!

Меди сега нали щял да пуска с Янева. Ще ни оставят на мира, поне до другата година хд

  • Haha 1
  • Wow 2
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Меди сега нали щял да пуска с Янева. Ще ни оставят на мира, поне до другата година хд

Каква е тази скандална информация, искаш да ми докараш инфаркт? 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Blueberry каза:

Какви мръсотии беше правила, имаше някаксви митове и легенди? :D 

Не помня конкретен слух, но всички певачки бяха пропищели от нея, неслучайно беше останала сама в Диапазон накрая. :D 

преди 1 час, DarkChild каза:

Откъде съм можел да предположа до какво положение ще стигнем? Тошка имаше хубави балади. Безносата лидерка кога?

На Лидка повечето песни в последно време са меланхолични, не ми се изреждат пак. Не залага главно на бесни кючеци/комерси каквито Теда имаше доста. А на Тодорка къде са й авторските хитове, защото на Лидия са такива? Касъмова просто преслушваше какво ново са пуснали гърците и си избираше като от каталог.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, Gerganafen каза:

На Лидка повечето песни в последно време са меланхолични, не ми се изреждат пак. Не залага главно на бесни кючеци/комерси каквито Теда имаше доста. А на Тодорка къде са й авторските хитове, защото на Лидия са такива? Касъмова просто преслушваше какво ново са пуснали гърците и си избираше като от каталог.

С такива авторски песни, по-добре да се ориентира към друго поприще. За бостанско плашило, например.

  • Like 2
  • Love 2
  • Angry 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, DarkChild каза:

Сега ще си пусна дуета на Кристиян и Галина-Ричард. Ще си дам мнението след малко.

Гледах го. Анелия това го направи преди десетилетие.

Ако бяхме 2012, Ефбет щеше да спонсорират "Да ти викна ли такси", единствената песен на кралицата от Боцко. ❤️ 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен само тези две песни на Тодорка Диапазонска ми харесват, ако е имало и още нещо, съм забравила. Прецъках й дискографията сега и ми стана лошо от неадекватно поведение пред камера и гадно пеене.

(каква изненада, че песен на Пашев ми харесва, но не знаех, че е негова допреди 5 минути :Д)
 
Тая е от Оцко

 

Диапазон и Фен защо имат два канала, нещо караници ли е имало? :1eye:

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

На мен само тези две песни на Тодорка Диапазонска ми харесват, ако е имало и още нещо, съм забравила. Прецъках й дискографията сега и ми стана лошо от неадекватно поведение пред камера и гадно пеене.

Какво неуважение за истинската кралица от Бургас. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...