Jump to content



Поп фолк скандали (Август, 2021)


Препоръчани коментари

преди 2 часа , Lelqtian каза:

Така като гледам снимката от плаката ... объркали са заглавията и на Майчето Нури, и на пропялата инфлуенцърка. ;) 

 

Мая Нури не се изявява по някакви разбити селкски стадиончета.

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Willy каза:

Амиии...терминатор!

Remini20210807031953093.jpg

7/11 са издадени в рамките на година, нормално да са в топа все още. То няма друг издал толкова, че да е конкурентия за приза “терминатор” 😃 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Гальо каза:

7/11 са издадени в рамките на година, нормално да са в топа все още. То няма друг издал толкова, че да е конкурентия за приза “терминатор” 😃 

Ами да има, бе. Никой не е виновен, че другите парцалани са мързеливи, неспособни да  имат подобна продукция като нейната. Галена е връх и никоя няма не може да я достигне.

  • Like 6
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, чушка. каза:

Ами да има, бе. Никой не е виновен, че другите парцалани са мързеливи, неспособни да  имат подобна продукция като нейната. Галена е връх и никоя няма не може да я достигне.

Вярно е, не всяка е способна да създаде 10 колаборации за една година ❤️ 

  • Like 3
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Майка ми много доволна от концерта на Ивана снощи. Ивана запоннала да пее в 21:30 до 00:30 часа, даже я викали и на бис, хората са се качили и на сцената при Ивана и играли хоро. Ивана между всяка песен е говорила за живота. Дъщеря  й е режисьор на концерта. Ивана посвещава концерта си на баща си, който й казал като имаш глас, пей. Поканила е Радко Петков, защото искала да му подаде ръка и да покаже на всички,че той не е изпълнител за дискотеки, а за концертни сцени и че иска да го види на концертната сцена скоро и да му помогне. Майка ми много го харесала, вика така пее, изглеждал като Галин ми каза. Аз й отвърнах,че той може да пее, но не го канят никъде за участия. А пък майка ми го защитаваше. Много хора имало и Ивана казала: ако поне малко съм ви напълнила душата, ще се радвам. А майка ми вика даже им препълнила душата. Толкова доволни били всички. Радко пял и сръбско, и гръцко, Стояна не спирала да свири. Всичко на живо се пеело. Майка ми вика Ивана много народен човек е. Накрая Ивана казала: Накрая ще се полеем с шампанското и изпяла Шампанско и сълзи. Почти в последния момент приятелката на майка ми е купила билети, защото майка ми е нямало как, тя е била на работа тогава, че затова билетите са били малко по-скъпи. И даже нямало и таксита, автобуси. Такситата всички заети. Майка ми се прибрала с пеша с приятелката си ,че и дъжд валеше, прибра се към 1:00 часа. 

Във вторник пък с баща ми пак щяла да ходи на концерт в Летния театър ама на много изпълнители, но от естрадните. 

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:

Майка ми много доволна от концерта на Ивана снощи. Ивана запоннала да пее в 21:30 до 00:30 часа, даже я викали и на бис, хората са се качили и на сцената при Ивана и играли хоро. Ивана между всяка песен е говорила за живота. Дъщеря  й е режисьор на концерта. Ивана посвещава концерта си на баща си, който й казал като имаш глас, пей. Поканила е Радко Петков, защото искала да му подаде ръка и да покаже на всички,че той не е изпълнител за дискотеки, а за концертни сцени и че иска да го види на концертната сцена скоро и да му помогне. Майка ми много го харесала, вика така пее, изглеждал като Галин ми каза. Аз й отвърнах,че той може да пее, но не го канят никъде за участия. А пък майка ми го защитаваше. Много хора имало и Ивана казала: ако поне малко съм ви напълнила душата, ще се радвам. А майка ми вика даже им препълнила душата. Толкова доволни били всички. Радко пял и сръбско, и гръцко, Стояна не спирала да свири. Всичко на живо се пеело. Майка ми вика Ивана много народен човек е. Накрая Ивана казала: Накрая ще се полеем с шампанското и изпяла Шампанско и сълзи. Почти в последния момент приятелката на майка ми е купила билети, защото майка ми е нямало как, тя е била на работа тогава, че затова билетите са били малко по-скъпи. И даже нямало и таксита, автобуси. Такситата всички заети. Майка ми се прибрала с пеша с приятелката си ,че и дъжд валеше, прибра се към 1:00 часа. 

Във вторник пък с баща ми пак щяла да ходи на концерт в Летния театър ама на много изпълнители, но от естрадните. 

Ша кажеш че няма зет бакшиш да я прибере, ми тряя да бъхти в дъжда ... 

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Нарочно. Проверява(ме) дали следиш канала, за да ни информираш! 

Изобщо не го следя вече. Чиста случайност просто пуснах и видях,че следва той. Досега гледах новото предаване на 7/8 ТВ 4 плюс с Нели Петкова. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Изобщо не го следя вече. Чиста случайност просто пуснах и видях,че следва той. Досега гледах новото предаване на 7/8 ТВ 4 плюс с Нели Петкова. 

Имам предвид новинарските ти емисии по принцип. Чакаш Рикчи, получаваш Медведя - същинско нещастие! 

  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Имам предвид новинарските ти емисии по принцип. Чакаш Рикчи, получаваш Медведя - същинско нещастие! 

Нищо не чакам. Не следя Сити Тв Вече.

Дано Коце след тоя маратон от участия тези дни един след друг оцелее. Вчера в Слънчев браг, днес в Приморско, утре на сватба. В 4:42 си е легнал. 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, zai4eto82 каза:

Нищо не чакам. Не следя Сити Тв Вече.

Дано Коце след тоя маратон от участия тези дни един след друг оцелее. Вчера в Слънчев браг, днес в Приморско, утре на сватба. В 4:42 си е легнал. 

Няма ли да ни разкажеш за последното му участие? Не се ли наспа оттогава :(

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Няма ли да ни разкажеш за последното му участие? Не се ли наспа оттогава :(

Не, няма какво да се разказва. Каквото съм го казала на Коце съм го казала после, 

Повече Слънчев бряг не бих повторила. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, zai4eto82 каза:

А, Ники кара извънградско само. 

Един път можеше да направи изключение за тъщата ... 

преди 4 минути, zai4eto82 каза:

Нищо не чакам. Не следя Сити Тв Вече.

Лошо. Няма да видиш като почнат да въртят новата номер ено, Ани Принцес. 

Или им спря кранчето щото прайда свърши и вече не пускат чичо? 

 

  • Love 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, zai4eto82 каза:

Не, няма какво да се разказва. Каквото съм го казала на Коце съм го казала после, 

Повече Слънчев бряг не бих повторила. 

Коце е мъртъв за нас оттук насетне, да знаеш. Щом не желаеш да правиш реклама на участията му, няма да ги посетим. Лоша услуга му направи. 

  • Haha 1
  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, asylum каза:

Може да е спряла да пиарства на Коцака, но благодарение на ТУ-цето научих за новата лидерка! Хитов хит!

 

Кой сега е номер едно, друго си е да дебютираш на форумното опело за Наркобосс! 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Гальо каза:

7/11 са издадени в рамките на година, нормално да са в топа все още. То няма друг издал толкова, че да е конкурентия за приза “терминатор” 😃 

Е да, ама виж и позициите, примерно, 100 живота е на 27-мо място, 15 месеца след излизането й. Аз не се сещам за друга песен с подобен резултат от последните години, дори и Проблем, Пиян и Феноменален не издържаха толкова. За сравнение, над двете песни на Пепи от 2021 е.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само като прочетох величествения псевдоним Ани Принцес разбрах, че това е новият хит, дори преди да съм го чул! Благодарности на @zai4eto82 че ни запозна с Принцесата!

#СамоИстинскитеХитове

#РипНаркотин

 

  • Love 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...