Jump to content



Поп фолк скандали (Юли, 2021)


Препоръчани коментари

преди 13 часа , чушка. каза:

Мария си е сменила био-то в Инста с 22:22 и пръстен. Качила е снимка от новото си Ферари. Ами какво да ви кажа, все повече се убежадвам, че не трябваше да си развалям приятелството си с нея.

Може да те вземе да ѝ готвиш отзад с още четирима.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, ice_hot_sm каза:

Любимата ми Мариина песен. ❤️

Сега ако някоя изпее подобен текст, к'во, няма да се чувстват толкова "модерни" ли? 

 

То и такива мелодии са немислимо днес.

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ретро вълната нещо ме е хванала, хах. 

Това е ебати песента - става яко за пиене. 😀

Нá ви, малко да се образовате на тема истински поп-фолк! Че като гледам днешния чалга фен, за него едва ли не всичко започва от Преслава и Галена, а няква си дрисла като Теди Ал. била терминаторката на жанра, нищо че е бледо копие на Камелия. 

Между другото, как вървят билетите за концертите на Глория и Ивана? Ще пълнят ли летните театри? 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , ice_hot_sm каза:

Любимата ми Мариина песен. ❤️

Сега ако някоя изпее подобен текст, к'во, няма да се чувстват толкова "модерни" ли? 

 

 

топ си е. няма вече такива песни.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , ice_hot_sm каза:

 

Между другото, как вървят билетите за концертите на Глория и Ивана? Ще пълнят ли летните театри? 

 

Освен ако за 2 седмици не стане някое чудо - не. 

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , ice_hot_sm каза:

Любимата ми Мариина песен. ❤️

Сега ако някоя изпее подобен текст, к'во, няма да се чувстват толкова "модерни" ли? 

 

Мара е най-провалената певица евър. От топ име се превърна в смешка и нарицателно за скъпоплатена мутреса. От един момент нататък кариерата й е пълна чорба - всякакви стилове, 10 вида начин на пеене, бълване на еднодневки. А вместо това можеше да си налага старите хитове, да си ги обнови ако иска, да си направи един канал с всички клипове...Тя сигурно вече няма права на едно 80% от всичко, което някога е пяла. Ето човека си възроди неговата и сега пак ще го въртят навсякъде, и не е само той така

 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, DrAkO каза:

Мара е най-провалената певица евър. От топ име се превърна в смешка и нарицателно за скъпоплатена мутреса. От един момент нататък кариерата й е пълна чорба - всякакви стилове, 10 вида начин на пеене, бълване на еднодневки. А вместо това можеше да си налага старите хитове, да си ги обнови ако иска, да си направи един канал с всички клипове...Тя сигурно вече няма права на едно 80% от всичко, което някога е пяла. Ето човека си възроди неговата и сега пак ще го въртят навсякъде, и не е само той така

 

Тя загуби и единствения си златен хит, повечето вече знаят “Спомен” главно в изпълнение на Преслава. ❤️ Машъп кралица - 13М

 

  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, SG каза:

Галин и Симона имат 400k гледания първия ден и 350k втория. 😮 

И не влизат в топ 20 седмично с първият си ден. 20-то място има 260к от бг. Значи поне 35% не са от бг. 

Вчера писах на Галин за купените гледания и той не го отрече, само писа "Как точно ще се докаже", след което му писах че има сайт YouTube charts и последно Деса беше хваната и ме блокира.

Не искам да съм на вашето място, ако сериозно си мислите, че тази боза може да предизвика такъв интерес и то с толкова малко лайкове, при изпълнителят който мачкаше в тази категория.

  • Like 3
  • Haha 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Willy каза:

И не влизат в топ 20 седмично с първият си ден. 20-то място има 260к от бг. Значи поне 35% не са от бг. 

Вчера писах на Галин за купените гледания и той не го отрече, само писа "Как точно ще се докаже", след което му писах че има сайт YouTube charts и последно Деса беше хваната и ме блокира.

Не искам да съм на вашето място, ако сериозно си мислите, че тази боза може да предизвика такъв интерес и то с толкова малко лайкове, при изпълнителят който мачкаше в тази категория.

За мен би било тъпо и тук да се е купувало, защото песента наистина предизвиква интерес. Но ако Гальо действително е ходил на пазар ще ми е много интересно да видя от кои държави има най-много съмнителни гледания. Също ми се иска да видя дали и техния клип ще забие като Токсичен- от край време се чудя защо с някои клипове това се случва, а други с очевидно съмнителни цифри през годините са продължавали да си трупат милионите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едва ли има купени гледания... Галин е платил за реклама в YouTube преди всяка чалга песен, както направиха Меди и Цура Янева на последните си песни. Според мен това е причината за повишената гледаемост.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Hurricane каза:

Едва ли има купени гледания... Галин е платил за реклама в YouTube преди всяка чалга песен, както направиха Меди и Цура Янева на последните си песни. Според мен това е причината за повишената гледаемост.

На Скандал 270к на ден бяха много, а това с 400к на ден не е проблем?😃

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

На Скандал 270к на ден бяха много, а това с 400к на ден не е проблем?😃

Не бяха ли 230к? Проблема на Скандал беше,че правеше над 300к на втората третата седмица от излизането си, а реално не предизвика такъв фурор, а си е обикновена скучна песничка с хубав клип. Предполагам че заради Мехмед са я гледали по малцинствата,но тези почти 10 млн за два месеца ми се струват нереални.

  • Like 6
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...