Jump to content



Поп фолк скандали (Юли, 2021)


Препоръчани коментари

преди 2 минути, Hurricane каза:

Ти малоумен ли си или на такъв се правиш? Едната ги правеше една седмица след премиерата, а другата в премиерния ден. Престанете да омаловажавате чуждите успехи само за да издигнете смядовската чума, която всъщност по нищо не се различава от останалите, освен с комплекси, скъпи клипове и беден речник! 

Те са еднакви с Галин. Едната си купи менторско място, другият си купува гостиване в предавания. И както е доказано, че Галин си купува гледания, е доказано, че Галена си слага аплодисменти, скандирания и приеми. С какво едното е по - лошо и долно от другото ? Аз харесвам Галена, но не понасям да се изкарват тя и Меди топ, а другите изроди да ги правим на нищо. 

  • Like 7
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

И както е доказано, че Галин си купува гледания, е доказано, че Галена си слага аплодисменти, скандирания и приеми. С какво едното е по - лошо и долно от другото ?

Сигурно и на участията си слага фалшиви скандирания и приеми на песните, нали така :jump:

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Danger. каза:

Сигурно и на участията си слага фалшиви скандирания и приеми на песните, нали така :jump:

Пред пияндурите не си, но добре знаеш за другото горе. Не каза нищо за написаното, което е факт. Прави ли го ? Прави го... Но ти както винаги пропускаш всичките й издънки, което е нормално. Любимка ти е, и затова я виждаш като някакъв връх, който не съществува вече. Сега се уверих, че на никой не му пука какво се пуска в клуба. Емануела я изкарахте какво ли не дъно, а си звуча с две песни, колкото Галена, Преслава, Анелия. Няма да споря, пуснах ти клипче защото това видях и да видиш, че не си говоря така. 

А като говориш за смях, нека се посмеем и на някои фенове, които цялото им фенство свършва с интернет клипчетата от youtube. 

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Willy каза:

Аз снощи чух това и Погледни ме в очите от две коли и съм напълно сериозен. Първата гърмеше на макс...

 

И аз чат-пат чувам какви ли не такива песни, за които въобще не се говори във форума, доста си се слушат някои. :D

преди 21 минути, Willy каза:

И? Твоето клипче от 5 секунди нулира всички клипчета с тотални приеми които сме споделили? Грешна си и Грешници гонят 11-тия си милион, Изкушение 15, Азис 9, не ги оспорвам, но никакви приеми не сме чули, ама Скандал ви е трън в очите. Явно има защо. Истинският хит си личи!

За другите не мога да говоря, но за Грешници няма как да се твърди, че не сме виждали приеми при положение, че Лидия (може би и Константин) през ден качват клипчета с брутални приеми от всевъзможни клубове. За мен тази песен има такава засилка, че като нищо може да остане като най-големия хит на Лидия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, SG каза:

И аз чат-пат чувам какви ли не такива песни, които въобще не се говори във форума доста си се слушат някои. :D

За другите не мога да говоря, но за Грешници няма как да се твърди, че не сме виждали приеми при положение, че Лидия (може би и Константин) през ден качват клипчета с брутални приеми от всевъзможни клубове. За мен тази песен има такава засилка, че като нищо може да остане като най-големия хит на Лидия.

Може и да има, не знам, и двамата не ги следвам, тук нищо не е било качено. 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Danger. каза:

Тъпото ти клипче не променя факта, че Скандал е истински хит и е втори за годината след песента на Емилия и Флорин. Повече няма да се занимавам.

Истински хит е. Но не е мегахит какъвто е Проблем или Турболенция. И не се занимавай, дето се вика ти си обсебен от Галена и за теб съществува само тя. Аз отидох и се забавлявах, видях и пуснах каквото беше. Тъпи или не бяха пред пълни дискотеки петък и събота.  И за да ти е още по весело:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Истински хит е. Но не е мегахит какъвто е Проблем или Турболенция. И не се занимавай, дето се вика ти си обсебен от Галена и за теб съществува само тя.

Аз ли съм обсебен от Галена? Признал съм куп хитове и успехи във форума, които дори не са на Галена. 

По-скоро някои са обсебени от манията да омаловажават успехите й целодневно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Истински хит е. Но не е мегахит какъвто е Проблем или Турболенция. И не се занимавай, дето се вика ти си обсебен от Галена и за теб съществува само тя. Аз отидох и се забавлявах, видях и пуснах каквото беше. Тъпи или не бяха пред пълни дискотеки петък и събота. 

Правилно ли разбирам, че Скандал не е мегахит, защото в твоята дискотека е нямала прием, а в същото време Емилия всеки ден споделя клипчета от дискотеки, на които няма никакъв прием и има само 3-3.5М от бг, ама е мегахит? 

Не ние сме обсебени, в случая си ти и прекалено много си личи.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

Правилно ли разбирам, че Скандал не е мегахит, защото в твоята дискотека е нямала прием, а в същото време Емилия всеки ден споделя клипчета от дискотеки, на които няма никакъв прием и има само 3-3.5М от бг, ама е мегахит? 

Не ние сме обсебени, в случая си ти и прекалено много си личи.

Твоето мнение не ме интересува. Ти говориш за нещата без да ги виждая. Дискотеките не са мои, аз дори не умирах от желание да ходя. Пуснах каквото видях. Моля те, не ме цитирай, нямам какво да си кажа с теб. както и написах, да споря и да се аргументирам пред човек който дори не ги е виждал защото е от република Северна Македония. Аз със Скандал не се занимавам особено драги (а) (о). Просто си споделих мнението и си приложих тъп/умен/остър материал. За Емилия няма да коментирам, щото просто не си струва. Аз бях на нашето море сега, аз видях в не моите дискотеки и отново си казвам каквото е. По - смешното е, че секи знае, че не понасям Ема Бокса изобщо. Но не мога да кажа на черното бяло.  

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , xroflx9 каза:

Легендата гласи,че който слуша този ПРОЕКТ получава по-дълги крака,по-големи цици

 

 

  • Haha 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам за актуалното положение ама се чудя как е възможно дори и мен Преслава чат-пат да ме зарибява даже и с посредствените песни. Определено е успяла да влезе в лигата на най-големите евър и няма такова нещо като истински залез за нея.

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Не знам за актуалното положение ама се чудя как е възможно дори и мен Преслава чат-пат да ме зарибява даже и с посредствените песни. Определено е успяла да влезе в лигата на най-големите евър и няма такова нещо като истински залез за нея.

 

Зависи какво разбираш под най - големите евър ? Защото в някои отношения си е баш най - голямата ЕВЪР ако говорим за жени. Тя е любимката на дж-ите и това е доказано милион пъти, но дуета с Лидка не се завъртя докато бях аз. Петък ше ходя тук в Софето и ше вида в Мегамито как ше е. Лидия не се върти вече и с Грешници, щото сигурно няма място от толко нови песновки. 

  • Like 1
  • Wow 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Зависи какво разбираш под най - големите евър ? Защото в някои отношения си е баш най - голямата ЕВЪР ако говорим за жени. 

За мен в крайна сметка ще е трудно в чалгата да има такова нещо като най-голяма евър, разбирай като Лили Иванова. Никоя не е до такава степен отдадена на това творчеството й да остане в дългосрочен план, всички мислят най-вече за моментния успех и правят продукция, от която 95% няма да се помни след години. Затова дори и инак признати звезди като Преслава, Десислава, Анелия и т.н. стигат до моменти, в които се изчерпват тотално. Нали, говорим за тази Дес от последните години, иначе преди това беше най-различната от всичките, което някой ден ще й се отплати поне.

Но ако не поставяме категорично някой на върха евър, несъмнено има някои изпълнители, за които се забелязва, че си остават във времето независимо дали имат и слаби периоди и колко слаби са им тези периоди. Казвал съм кои са според мен, но сега няма да ги повтарям, за да не се налага да споря с някой. :D Но Преслава определено е една от тях стабилно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, WindWalkerMonk каза:

glasatBG.jpg

Koгато имаш две колежки, но дупето на момчето от екипа ти е по интересно. Иначе Дара изглежда по - яко от всички. Тук за първи път прилича на секси жена. 

Галош си мисли, че е се снима в Мулен Руж. Безвкусната селянка си остава такава в каквато и ситуация да попадне.

Sexy Moulin Rouge Costume

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, BobiTo каза:

Доста зле изглежда Галена в тези снимки, в лице няква пълничка, зле си е. 

Тя не е хубава изобщо. Нали я видяхме в Преди обед. Без гримната маска и тоновете филтри е една смачкана и отпусната жаба. Ако имаше някакъв плам в очите и харизма - как да е. Но тя е с празно изражение и глава и не може да компенсира.

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...