Jump to content



Поп фолк скандали (Юли, 2021)


Препоръчани коментари

Току що, BaGaBoNtIn каза:

Не бяха ли 230к? Проблема на Скандал беше,че правеше над 300к на втората третата седмица от излизането си, а реално не предизвика такъв фурор, а си е обикновена скучна песничка с хубав клип. Предполагам че заради Мехмед са я гледали по малцинствата,но тези почти 10 млн за два месеца ми се струват нереални.

Явно не си гледал клипчетата от участия, ако си мислиш че не е предизвикала интерес.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малката и Робов - 8M+

Азис - 8М

Теди и Илиян - 7М

Дори и ВТЛ, която се забрави още след първият месец има 6М+, та дуетът между Меди и Галени, които са лидерите в жанра за последните години, ли няма да има 10М?!

  • Like 1
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Дори и ВТЛ, която се забрави още след първият месец има 6М+, та дуетът между Меди и Галени, които са лидерите в жанра за последните години, ли няма да има 10М?!

То и Лидия е “тийн-идолка” и Преслава е някаква “кралица в жанра” ама ще се мъчат да направят 2 милиона за месец. :1000(29):

  • Like 2
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

То и Лидия е “тийн-идолка” и Преслава е някаква “кралица в жанра” ама ще се мъчат да направят 2 милиона за месец. :1000(29):

Тази песен дори и Крисия Ди нямаше да я вземе, не знам с какъв акъл я направиха. Май само на теб от форума те кефи?!

  • Like 1
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Danger. каза:

“Скандал” отдавна се е доказала като мегахит. Излишни са тези теми отново. 

Мегахит са турболенция и проблем. Автомата, Скандал, ВТЛ, Аномалия, Момиче лед и другите са просто големи хитове. Скандал не се доближава до избухването на Турбото и Проблем изобщо, не знам за какво се говори тук. 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама защо ми намесвате пак Преслава?! Флопа им с Лидия не променя факта,че Скандал е тъпа и скучна песен. 😀 Трябва се научите да приемате чуждо мнение. Тука не се дава една лоша дума да се каже за смядовката,то едно защитаване,минуси - да не би да ви плаща? 😀 Аз съм приел,че Преси е боклук (Галя и всички в тоя жанр са същите), важното е песните да ме кефят.За съжаление в последно време всички се изложиха с тъпи песни. Емили е единствената дето се открои това лято и може да се каже,че песента й е мегахит.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Willy каза:

На Скандал 270к на ден бяха много, а това с 400к на ден не е проблем?😃

Чакай малко! Тук гледанията са в първия ден на премиерата, докато тези на “Скандал” се вдигнаха драстично едва 3-4 дни след премиерата. Също така там нямаше никакъв фурор, докато за “Вендета” си се шуми. Сори, ама това, че е песен, в която участва Галин, не трябва да ни прави “манипулатори”!

  • Haha 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Youtube charts се обновява с 2 дена закъснение. Нормално е песен, която е излязла в неделя да я няма още.

А това за малцинствата и Меди, повечето от малциствата едва ли са и чували за него, отделно в чартс може да се проследи дали гледанията се правят от областните градове или от по-малките градове и села, както следяхме Татуировка.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Danger. каза:

И една дискотека трябва да е цял фактор ли? :1000(29):

Моля за клип на “Турбуленция”, където всички да избухват и пеят. 

Допреди ти я буташе. Ще ти кача и от театро малко по - късно. Тогава двете топ дискотеки на Варна не са фактор. Нямам клип на Турбото и Проблем, но имам на Пиян и от двете. За да си ги сравниш добре :D 

Жалко, че не записах мегахита "Рана" който приспа всички. Но не се усетих, че е този мегахит докато не погледнах екрана. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

“Турбуленция” въпреки че няма топ приеми (поне още не съм видял), за мен е хита на лятото. То си се усеща, не е само до гледанията. Вече няма човек, който да не я е чувал. Но плътно след нея са Галена и Меди и не мисля, че трябва да се отрича. Там пък сме качвали сумати приеми миналия месец, дори няма да се занимавам отново. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

“Турбуленция” въпреки че няма топ приеми (поне още не съм видял), за мен е хита на лятото. То си се усеща, не е само до гледанията. Вече няма човек, който да не я е чувал. Но плътно след нея са Галена и Меди и не мисля, че трябва да се отрича. Там пък сме качвали сумати приеми миналия месец, дори няма да се занимавам отново. :D 

Това са ти от онзи ден. И приема на една песен, поне за мен е показателен, когато изпълнителите не са там. Иначе на Азис песента се прие на ниво Емануела. Общо взето мощно се избухна само на Проблем и Турболенция. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Турболенция е над всичко, излизало напоследък, ако не и за цялата година. Просто формулата на Кости за пореден път е повече от успешна, видяхме го и преди около десетилетие, когато Андреа работеше с него.

В гледанията на Скандал за мен винаги ще има нещо странно, за което бих обвинил по-скоро Меди ако пак подкарваме този разговор, но не може да се отрече, че парчето наистина се наложи и засега също е претендент за един от хитовете на годината. Ама главния конкурент е твърде силен.

ПП: Тъкмо го пиша това и отстрани мина кола и гърмеше Турболенция, за какво си говорим въобще.:1000(29):

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, WindWalkerMonk каза:

Добре, за да не си говорим празни приказки ето Скандал от петък вечер 1 часа:

Мегахит:

Флоп:

 

Ама какви приеми очакваш в 11 часа, когато тъкмо са отворили дискотеката? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

 

ПП: Тъкмо го пиша това и отстрани мина кола и гърмеше Турболенция, за какво си говорим въобще.:1000(29):

Аз снощи чух това и Погледни ме в очите от две коли и съм напълно сериозен. Първата гърмеше на макс...

 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, GSA каза:

Ама какви приеми очакваш в 11 часа, когато тъкмо са отворили дискотеката? 

Понякога когато човек се опита да е остроумен, но неинформиран става за смях. До 1 часа се пуска чужда музика... скъпа, недей като Райна, ставаш за смях...

Иначе Скандал е голям хит, но не е нещо повече от Автомата или Аномалия, които също са много големи хитове. Няма го ефекта на Стара Каравана, Пей Сърце, Хавана. Тогава наистина навсякъде се избухваше. И не се търсеха оправдания. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

И? Твоето клипче от 5 секунди нулира всички клипчета с тотални приеми които сме споделили? Грешна си и Грешници гонят 11-тия си милион, Изкушение 15, Азис 9, не ги оспорвам, но никакви приеми не сме чули, ама Скандал ви е трън в очите. Явно има защо. Истинският хит си личи!

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

И? Твоето клипче от 5 секунди нулира всички клипчета с тотални приеми които сме споделили? Грешна си и Грешници гонят 11-тия си милион, Изкушение 15, Азис 9, не ги оспорвам, но никакви приеми не сме чули, ама Скандал ви е трън в очите. Явно има защо. Истинският хит си личи!

За мен да, моите три клипчета са достатъчни да видя като Галена и Меди ги няма какъв реални хит е песента. Веднъж не я чух на морето Скандал, нямах такива проблеми с Турболенция. Защо винаги на Галчуна Чума феновете се дерат да изкарват нейните песни мегахитове и се омаловажават концерти, приеми, награди само защото Галчуна е въздух под налягане. 

Дискотеките виновни, 11 часа било, мега приеми се пускат докато тя е там, същото беше и с турнето - куп клипчета каква лидерка била, къф хит била Хаваната, пак феновете на Галчуна обясняваха как била насрала с хитовете си всички и накрая единствената насрана която видях беше тя. 

22 секунди ти я снимах тая повърня и дискотеката беше пълна. Сега ще видя какво ще кажете и за другата. То в хората сигурно е проблема. 

  • Like 7
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Скандал ви е трън в очите. Явно има защо. Истинският хит си личи!

Галена и Меди правеха по ~280К - били купени гледанията.

Симона и Галин дънят ~350-400К - били сензация и фурор.

Как да не се смееш на половината форумци после. :1000(29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

Галена и Меди правеха по ~280К - били купени гледанията.

Симона и Галин дънят ~350-400К - били сензация и фурор.

Как да не се смееш на половината форумци после. :1000(29):

Ти малоумен ли си или на такъв се правиш? Едната ги правеше една седмица след премиерата, а другата в премиерния ден. Престанете да омаловажавате чуждите успехи само за да издигнете смядовската чума, която всъщност по нищо не се различава от останалите, освен с комплекси, скъпи клипове и беден речник! 

  • Like 3
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Hurricane каза:

Ти малоумен ли си или на такъв се правиш? Едната ги правеше една седмица след премиерата, а другата в премиерния ден. Престанете да омаловажавате чуждите успехи само за да издигнете смядовската чума, която всъщност по нищо не се различава от останалите, освен с комплекси, скъпи клипове и беден речник! 

По-горе защо ми игнорира поста в който написах как Емилия стартира триото с около 200К за ден, а онзи ден (две седмици след премиерата) беше направила 400К?

От обиди не се засягам аз. Ама виждам, че ви е много тъпо как сте с флопа на годината в момента и се занимавате с чужди успехи. :D 

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...