Jump to content

Чат мания (Юни/Юли/Август, 2021)


Препоръчани коментари

преди 43 минути, Willy каза:

Как да не ги обичаш после?!

 

И аз съм им фенка вече, много са яки. 

С риск отново да бъда обвинена в женомразие, Виктория ме дразни, прилича ми на въшла, но Дамяно и Томас са топ. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , zai4eto82 каза:

И мъжът на Химена Дуке- Джей Адкинс има днес рожден ден. Много е готин с двете си дъшери. Късметлийка е Химена с такъв мъж ❤️

 

218355231_361567978669848_39180217173634943_n.jpg

Късметлийка е, че не си ти наоколо.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Kriminal каза:

И Златка Райкова е с фалшив ролекс

Естествено, с Благой нон-стоп получават дърва в Еконта в Лозенец - анцузи, часовници, якета, чепици... Всичко им е менте. Одумват ги. 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Lelqtian каза:

То има ли на теб песен която не е чичо Рики или дядо Коце, и да ти е харесала ... 

Има. Даже почти всички песни, които ги въртят от чуждите ги имам. и си ги слушам. ;)

Всичко имам аз, недей си мисли,че слушам само попфолк или само Рики, или Коце. 

 

Много хубава тема разискват в новото женско предаване 4 плюс по 7/8 ТВ в момента- за корекциите на жените, за филтрите, за какво си слагат филтри и си правят корекции и че като те видят на живо и няма да те познаят.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, zai4eto82 каза:

Има. Даже почти всички песни, които ги въртят от чуждите ги имам. и си ги слушам. ;)

Всичко имам аз, недей си мисли,че слушам само попфолк или само Рики, или Коце. 

 

Много хубава тема разискват в новото женско предаване 4 плюс по 7/8 ТВ в момента- за корекциите на жените, за филтрите, за какво си слагат филтри и си правят корекции и че като те видят на живо и няма да те познаят.

 

Като знаем как дебнеш и гледаш поне 2-3 канала едновременно, ми е ясно че слушаш и друго, казах да ти е харесало ;) 

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Lelqtian каза:

Като знаем как дебнеш и гледаш поне 2-3 канала едновременно, ми е ясно че слушаш и друго, казах да ти е харесало ;) 

 

Даже Коце ми е казвал много пъти,че съм жестока, и уникална, и как знам всичко. 

Но днес е изключение. Заредила съм предимно само музика на Коце заради рождения му ден, че после тръгвам на работа. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:

Даже Коце ми е казвал много пъти,че съм жестока, и уникална, и как знам всичко. 

Но днес е изключение. Заредила съм предимно само музика на Коце заради рождения му ден, че после тръгвам на работа. 

Разбрах колко и жестока, и уникална си, но не и кви песни харасваш извън чичаците. Ма карай. 

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

@Just_Me помислих, че Лара е идвала в Пазарджик, но се оказа, че и в Турция си имат такъв град. :D 

 

Тъкмо щях да кажа че ДПС са си купонясвали като за последно из цяла БГ 😂

Чудех се да направим ли тема "Всичко за турската музика" в раздел "Турция" (не намерих подобна)? Или няма смисъл 😃

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи имаше много интересен чат на английски в Туитър между феновете на Рики, където съм и аз. Но аз само четох, не се включих. Феновете обсъждаха новата песен на Рики и други изпълнители като новата песен на Енрике Иглесиас и Шакира. Феновете на Рики там от чужбина коментираха,че новата песен на Рики не се справя добре в класациите, в стрийминга и коментираха,че е така, защото Рики от 2005 насам не записва на английски след като албумът му Life флопна макар,че от него излязоха доста известни песни като I don't care , Drop it on me, It's alright, които много се въртяха у нас. Но те казаха,че не харесват този албум, други пък коментираха,че им е любим албум. На мен линчо ми харесва албумa макар и различен- има страхотна балада Stop time tonight. Други казаха,че Европа не върти Рики, защото бил гей, трети коментираха, че лейбълът на Рики не го промотира. На Рики не му пукало за цифрите, класациите, а само да прави хубава и различна музика не това, което е актуално и единтвено го интересувало наградите Грами, те са му важни, както и семейството му. . Докато за Енрике Иглесиас  феновете на Рики казаха,че Енрике Иглесиас е по-слушан, защото той продължи да записва и на английски, продължи да прави регетон песни, като от години регетона е най-слушан и феновете на Енрике Иглесиас са по-настоятелни и повече стриймват. Феновете на Рики харесват Енрике Ифглесиас и Шакира, но казаха,че в някава група на Шакира пак чат, феновете й са изненадани как новата й песен не се справя добре, както и коментираха новата песен на Джей Ло, че също флопна, макар че на Шакира е едва от дни, казват,че всеки изпълнител от поколението на Рики го очаква същата съдба- не може да имаш постоянно хитове и Рики, и Шакира, и Енрике Иглесиас и Джей Ло с новите им песни не се справят никак добре и тогава го казват и феновете на Рики и феновете на Шакира. Пускат песни просто ей така, не гонят вече класации изобщо. Каквото са постигнали за всичките тези години са го направили. Но феновете иначе харесват песните и на тримата и се радват,че те пускат нова музика макар и да не са номер 1 вече както преди,. 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Just_Me каза:

Тъкмо щях да кажа че ДПС са си купонясвали като за последно из цяла БГ 😂

Чудех се да направим ли тема "Всичко за турската музика" в раздел "Турция" (не намерих подобна)? Или няма смисъл 😃

Hayde 😻Xaude 😂

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даже феновете на Рики се надяват новата му песен да дръпне малко нагоре след като ще я пее за първи път на живо с Палома на наградите Premios Juventud на 22 юли. 

Аз като гледам Сити и The Voice TV нещо я спряха изведнъж. Не я засичам толкова като преди месец. Сега въртят новите на Енрике Иглесиас, Шакира и Дара новите. Да видим след месец дали още ще ги въртят. 

А една фенка вика,че харесвала албумите на Рики след 2005 и че за нея life 2005 и A Quien Quiera Eschuchar 2015 са албуми, които може да слуша завинаги. И някои фенове се изненадаха как е възможно да не харесва най-силните му албуми Vuelve 1998, Ricky Martin 1999 и Almas Del Silencio 2003 дето два от албумите имат и Грами и са му едни от най-успешните албуми, а Ricky Martin 1999 e един от най-продаваните му албуми за всички времена,. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, zai4eto82 каза:

Даже феновете на Рики се надяват новата му песен да дръпне малко нагоре след като ще я пее за първи път на живо с Палома на наградите Premios Juventud на 22 юли. 

Аз като гледам Сити и The Voice TV нещо я спряха изведнъж. Не я засичам толкова като преди месец. Сега въртят новите на Енрике Иглесиас, Шакира и Дара новите. Да видим след месец дали още ще ги въртят. 

А една фенка вика,че харесвала албумите на Рики след 2005 и че за нея life 2005 и A Quien Quiera Eschuchar 2015 са албуми, които може да слуша завинаги. И някои фенове се изненадаха как е възможно да не харесва най-силните му албуми Vuelve 1998, Ricky Martin 1999 и Almas Del Silencio 2003 дето два от албумите имат и Грами и са му едни от най-успешните албуми, а Ricky Martin 1999 e един от най-продаваните му албуми за всички времена,. 

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

@WindWalkerMonk също феновете на Рики казаха,че и Рики, и Шакира, и Енрике Иглесиас, и Джей Ло винаги ще си имат своите фенове, публика и ще са обичани, но няма как да са номер 1 както преди. Е на това му се вика реално мислещи фенове, не като при нас.

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено флопнаха новите песни на Шакира, Джей Ло и Енрике Иглесиас- Джей ло прави едва 773, 538 гледания на ден.а Енрике Иглесиас гледанията му са едва 407, 142 гледания на ден, единствено Шакира прави 1,422,226 гледания на ден ама като гледам и тя ще флопне. 

На Енрике Иглесиас даже скоро ще е извън 100-те най-гледани клипове, вече е номер 99 и минус 14 надолу:

https://kworb.net/youtube/realtime_hispano.html

На Рики песента я отписваме вече. Прави едва 80 000 гледания на ден вече. 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unlocked and locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...