Jump to content

Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

преди 3 минути, FikLena каза:

горката Лиди :( пак трябва да ходи чак до Истанбул за Вторична ринопластика (ревизия)

носа е леко паднал надолу и придава малко по-особен вид на лицето. :( :(

image.png.8c91bd8b8c382f0fae472275ea7d5ea4.png

Да не си играе на дребно, а направо да пита Таня ни Боева откъде да си вземе изцяло нова глава! 

  • Like 2
  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Да не си играе на дребно, а направо да пита Таня ни Боева откъде да си вземе изцяло нова глава! 

Загуба на време. Да си татуира Ванчето на задната част на главата и да се научи да ходи наобратно! Хем ще мине метър и ще почне да пее гърмежи на участия! 

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Телефони, криеш чатовете триеш..Ти гориш за мен, аз горя за теб..идваш ли със мене да се изядем.. Заради децата ли, заедно стоите си, нещастни заспивате, докога се питате?

Всичките сте хубави, но защо сте женени, аз семейства не развалям, но ти започна да ме сваляш.. Всичките сте хубави, но защо сте женени, готини нацепени, правим ги разведени..

А дуета на Лидия с Преслава е толкова слаб и евтин. Очаквах нещо ударно, а то- нищо особено. Язък. 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, PHILIPP PLEIN каза:

Хора това нещо ме зариби ужасно много!

Та-та тарикат и ма ма мама ми каза .. не ми излиза от главата🎶

 

 

Супер е! Толкова зарибява, че чак понасям кривогледата мастия. 

  • Haha 1
  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Ivan_Kozarev каза:

Как може да е толкова грозна бе дейба

такова хубаво момиче беше ПРЕВЪРНА СЕ В ИЗРОД

 

Без име7.jpg

За съжаление е така. Не е останало нищо от хубавата Преслава, която познаваме от самото начало и харесвахме. .

Като гледам в канала й как хвалят пак Преслава и песента и се чудя феновете й нормални ли са изобщо. Те не харесват песента, харесват Преслава. Ако ще най-големият  боклук да изкара пак ще кажат, че е шедьовър, защото не мислят трезвено и не й правят никак услуга така.

  • Like 3
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

И тази Лидия е същия прилеп. Тия новите хич ги не различавам. Навъдиха се сто имена на куп. Еднакви са ми. Еднакво безлични.

Преслава няма ли малко самочувствие да си знае мястото? Прави дуети със знайни и незнайни. Не са ѝ на нивото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Ivan_Kozarev каза:

И тази Лидия е същия прилеп. Тия новите хич ги не различавам. Навъдиха се сто имена на куп. Еднакви са ми. Еднакво безлични.

Преслава няма ли малко самочувствие да си знае мястото? Прави дуети със знайни и незнайни. Не са ѝ на нивото.

По-добре кривогледи уроди, но разпознаваеми! Слушай истинска музика!

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

По-добре кривогледи уроди, но разпознаваеми! Слушай истинска музика!

 

Този дует ми е на едно ниво с дуета на Преслава и Лидия - боклук!

Слушам истински хитове. Времена които никога няма да се върнат.

 

  • Love 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, zai4eto82 каза:

За съжаление е така. Не е останало нищо от хубавата Преслава, която познаваме от самото начало и харесвахме. .

Като гледам в канала й как хвалят пак Преслава и песента и се чудя феновете й нормални ли са изобщо. Те не харесват песента, харесват Преслава. Ако ще най-големият  боклук да изкара пак ще кажат, че е шедьовър, защото не мислят трезвено и не й правят никак услуга така.

Точно ти ли я беше харесвала, айде бе

image.png.0363aae9c115526b0e26c6b50d677f6a.png

И ще е с повече гледания на премиерния ден от много от набедените за хитовете на сезона

  • Like 1
  • Haha 1
  • Dislike 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Kriminal каза:

Точно ти ли я беше харесвала, айде бе

image.png.0363aae9c115526b0e26c6b50d677f6a.png

И ще е с повече гледания на премиерния ден от много от набедените за хитовете на сезона

Айде, недей приказва като не знаеш. Преслава съм я слушала много от самото начало и до ден днешен имам нейни любими песни. Хубавите песни не могат да се отрекат, но в последно време нищо хубаво не предлага, да не говорим, че се развали. 

Заслепените фенове сте вие, че за всяка нейна песен казвате,че е нещо уау, а то не е. И Преслава си мисли,че е най-великата с най-яките песни, а то не е така. Заблуда голяма,. Направена е песента колкото да угоди на Галин и Лидия да се радва,че има песен с идола си. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе не е грозна Преслава. Нито Лидия! Лидия е по добре от преди, Преслава не. Но пак не са грозни, напротив страшно яки мадами са. Като човек слуша форума ще си рече, че не излизате навън. Да ви снимам нормалните слонове и бизони на морето? 

  • Like 5
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Ivan_Kozarev каза:

Този дует ми е на едно ниво с дуета на Преслава и Лидия - боклук!

Слушам истински хитове. Времена които никога няма да се върнат.

 

Любимата ми песен на Анелия и изобщо една от най-добрите в поп-фолка. Обожавам я! ❤️ Тези песни наистина остават във времето и аз я слушам и до днес, без да ми писне.

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава и да пусне запис как пърди, ще уцели точните тонове и ще е хит, а другите уцелват тона единствено като пръднат.

  • Like 1
  • Haha 8
  • Dislike 3

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Горчиви истини ще е с по-малко за ден от В твоето легло. Фактът че няма да има й ден в който ще е с повече слушания от песента на Е, ми ли я?, ме притеснява.

  • Like 1
  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това може би е първата песен на Преслава, която е въртяна от мен около 5-6 пъти в рамките на първите 24 часа от премиерата. Куплетите са много яки въпреки че на места текстът не става, но припевът, припевът на тази песен е неслушаем! Ушите ми кървят... Този Деян Асенов да се преориентира към нещо друго! В чалгата няма да го бъде! Некадърник! А Преса да спре да прави дуети! Не вижда ли, че е правена да бъде соло изпълнител?! Глупачка!

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Hurricane каза:

Това може би е първата песен на Преслава, която е въртяна от мен около 5-6 пъти в рамките на първите 24 часа от премиерата. Куплетите са много яки въпреки че на места текстът не става, но припевът, припевът на тази песен е неслушаем! Ушите ми кървят... Този Деян Асенов да се преориентира към нещо друго! В чалгата няма да го бъде! Некадърник! А Преса да спре да прави дуети! Не вижда ли, че е правена да бъде соло изпълнител?! Глупачка!

 

От Асенов нямах очаквания, ама Виктор направо се изгаврил с тях за клипа. Сцените от къщата са потрес.

  • Like 1
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле колко хейт се е излял тука… Хора излезте малко от този форум и вложете тая енергия в нещо полезно. После феновете на Преслава сме били злобни. 😀😀😀

  • Dislike 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...