Jump to content



Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

преди 4 минути, Hurricane каза:

Унижение е да се мазниш на всеки новоизлюпен за дует само за да се отъркаш в неговата слава! 

Е да де, точно. Дано Прес е избрала поне добра песен. :clap:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък намирам Паула за супер сладка малка бонбонка. Много ми е забавна, майка и като я пусне на лайв - голям бонбон и супер диване. Да им е жива и здрава.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Danger. каза:

Е да де, точно. Дано Прес е избрала поне добра песен. :clap:

Точно ти ли говориш за дуети като Галена не се спира да се лепи за силните на деня айде айде кога един път ще си признаете ,че е така.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Danger. каза:

Е да де, точно. Дано Прес е избрала поне добра песен. :clap:

Айде за лека нощ да почетеш малко суперлативи за музикално импотентната ти любимка :) 

https://www.facebook.com/207281665852/posts/10159169307135853/

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Hurricane каза:

Айде за лека нощ да почетеш малко суперлативи за музикално импотентната ти любимка :) 

https://www.facebook.com/207281665852/posts/10159169307135853/

И аз какво да направя, че я плюят някКви нечалгари и 40-50 годишни лелки?

И Преслава я правят на гъз в коментарите където и да гостува от лято 2019 насам. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, asylum каза:

Според мен дори не знае коя е Рени. 

Правилно. И коя от двете в ефира се казвала Рени? 

А сега специално за Ванчето и забравих му името и от кой затвор беше, гърмеж! 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

И аз какво да направя, че я плюят някКви нечалгари и 40-50 годишни лелки?

И Преслава я правят на гъз в коментарите където и да гостува от лято 2019 насам. 

Нечалгари, ама всички знаят откъде е тръгнала. Нали се беше забравило за белия съд?! Нали тук се обясняваше как Галена със скъпите си проекти заличи срамното минало?! Е, да, ама не! Никъде никой не пише за Преслава, че е тъпа на г*з. Това, че хората в България са комплексирани и не могат да се “обърнат на запад”, не прави Преслава резил.

ПП: Пусни си последното интервю на Преслава и го съпостави с тези на Галена. Разликата е от земята до небето. И докато едната се опитва да се прави на нещо, което не е, търсейки някакви по-интересни фрази, които всъщност са супер заучени и клиширани, то другата е 100% себе си, използвайки своя набор от езиков капацитет. Затова Преслава, въпреки всичко, ще продължава да бъде по-голямата любимка на народа. А и този нос до 2 години ще е “минал и заминал”, защото с физическата промяна се свиква, докато интелектуалната импотентност могат да търпят само хора, които страдат от същото!

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, BobiTo каза:

Галена наистина беше мъчение за ушите, 1 изречение като хората не можа да направи, дори Анелия е по-добре. Ето защо рядко дава интервюта.

Абсолютно е така! Анелия и Мария пасти да ядат. Ама то това е и причината 5 години да не е приемала поканата, това е и причината да не иска да участва в други риалити формати, защото хората ще видят, че зад тази скъпа опаковка седи една безкрайно евтина жена! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Hurricane каза:

Абсолютно е така! Анелия и Мария пасти да ядат. Ама то това е и причината 5 години да не е приемала поканата, това е и причината да не иска да участва в други риалити формати, защото хората ще видят, че зад тази скъпа опаковка седи една безкрайно евтина жена! 

Поне ще вземе хонорар за това. За разлика от примерно разни рекламиращи памперси самоповярвали си инфлуенцърки които безкрайно се излагат напълно безплатно в инцтаграм ;) 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не че нещо, но това да се кефиш на такива злобни коментари говори доста за теб. Не знам дали видях и 1-2 критично конструирани коментари защо не трябва да е ментор, а всичко е злоба, завист и избиване на собственото си нещастие по много по-успешни хора от тях. Tези ли трябва да са ми фактор? Аз не бих искам да имам нищо общо с такива хора, нито да ме свързват с тях.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:Не че нещо, но това да се кефиш на такива злобни коментари говори доста за теб. Не знам дали видях и 1-2 критично конструирани коментари защо не трябва да е ментор, а всичко е злоба, завист и избиване на собственото си нещастие по много по-успешни хора от тях. Tези ли трябва да са ми фактор? Аз не бих искам да имам нищо общо с такива хора, нито да ме свързват с тях.

Ама се смееше на тези на Преслава. Като изключим това, че той си плюе Галена нон стоп, има много истина в поста му. Виж как говори Преслава, как мисли. Галена е като аутист, тя наистина няма дар слово. Ще й трябва подготовка за гласът. Това Е Галена без екипа и парите и то не е много.

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Не че нещо, но това да се кефиш на такива злобни коментари говори доста за теб. Не знам дали видях и 1-2 критично конструирани коментари защо не трябва да е ментор, а всичко е злоба, завист и избиване на собственото си нещастие по много по-успешни хора от тях. Tези ли трябва да са ми фактор? Аз не бих искам да имам нищо общо с такива хора, нито да ме свързват с тях.

Вие сякаш не се кефихте на коментарите за Майкъл Джексън и какво ли не и кое там място беше, май 17-то, в класацията на ютюб за последното парче на Прилепа ;) Присмял се хърбел на щърбел. Ужасни агитки. Една е 

 

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Не че нещо, но това да се кефиш на такива злобни коментари говори доста за теб. Не знам дали видях и 1-2 критично конструирани коментари защо не трябва да е ментор, а всичко е злоба, завист и избиване на собственото си нещастие по много по-успешни хора от тях. Tези ли трябва да са ми фактор? Аз не бих искам да имам нищо общо с такива хора, нито да ме свързват с тях.

Абсолютно си прав, но тук постоянно се споделяха такива коментари относно новата визия на Преслава, която за мен е нещо по-приемливо от това да си жена на 35 и да не можеш да вържеш две изречения. Нямаше да го репликирам с този линк, ако той не беше отговорил по толкова детски начин на коментара ми от предната страница, правейки се на интересен.

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Ама се смееше на тези на Преслава. Като изключим това, че той си плюе Галена нон стоп, има много истина в поста му. Виж как говори Преслава, как мисли. Галена е като аутист, тя наистина няма дар слово. Ще й трябва подготовка за гласът. Това Е Галена без екипа и парите и то не е много.

Още лято 2019 бях от малкото в форума, които казаха че с тялото си може да прави каквото поиска, не се изказвай неподготвена, мила. ;)

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Още лято 2019 бях от малкото в форума, които казаха че с тялото си може да прави каквото поиска, не се изказвай неподготвена, мила. ;)

Говорих за коментарите като наскоро я оплюха. За това е факт, което казваш. Но сам виждаш, че Галена се излага, не че е толкова тъпа, но няма интеелкт и дар слово. Преслава го има от край време, Камелия също, всъщност всички без Галена и Глория донякъде се оправят с говоренето на ниво 2 ри клас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Вие сякаш не се кефихте на коментарите за Майкъл Джексън и какво ли не и кое там място беше, май 17-то, в класацията на ютюб за последното парче на Прилепа ;) Присмял се хърбел на щърбел. Ужасни агитки. Една е 

 

В това да коментираме кариерните им постижения или на отделни песни няма злоба!
Чу ли Гъзарка на сръбски?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

В това да коментираме кариерните им постижения или на отделни песни няма злоба!
Чу ли Гъзарка на сръбски?

Естествено, че има злоба и то доста извратена и притеснителна. 

Не съм я чул. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Говорих за коментарите като наскоро я оплюха. За това е факт, което казваш. Но сам виждаш, че Галена се излага, не че е толкова тъпа, но няма интеелкт и дар слово. Преслава го има от край време, Камелия също, всъщност всички без Галена и Глория донякъде се оправят с говоренето на ниво 2 ри клас.

То дори и да не говори добре за нея, това че не е могла да се изкаже, видиш ли коментарите от сорта ""курво", "простачке" итн... топката на излагация не е вече у нея!

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

То дори и да не говори добре за нея, това че не е могла да се изкаже, видиш ли коментарите от сорта ""курво", "простачке" итн... топката на излагация не е вече у нея!

Не чета коментарите на хората. Макар да има за какво да не ги обичат, не мога да се тровя с глупости.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, GSA каза:

Джина пяла тук на живо. Дано пусне нова песен скоро.

 

Да не пуска нищо, няма смисъл мина й времето, сега и да пуска, кой ще си пусне нейна песен?

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Hurricane каза:

Нечалгари, ама всички знаят откъде е тръгнала. Нали се беше забравило за белия съд?! Нали тук се обясняваше как Галена със скъпите си проекти заличи срамното минало?! Е, да, ама не! Никъде никой не пише за Преслава, че е тъпа на г*з. Това, че хората в България са комплексирани и не могат да се “обърнат на запад”, не прави Преслава резил.

ПП: Пусни си последното интервю на Преслава и го съпостави с тези на Галена. Разликата е от земята до небето. И докато едната се опитва да се прави на нещо, което не е, търсейки някакви по-интересни фрази, които всъщност са супер заучени и клиширани, то другата е 100% себе си, използвайки своя набор от езиков капацитет. Затова Преслава, въпреки всичко, ще продължава да бъде по-голямата любимка на народа. А и този нос до 2 години ще е “минал и заминал”, защото с физическата промяна се свиква, докато интелектуалната импотентност могат да търпят само хора, които страдат от същото!

 

Ти сериозно ли? Аз на това интервю на Преслава получих мозъчен дефицит. Говори като функционално неграмотна. Инфантилно и простодушно поведение. Разказва някакви незначителни неща. Там по темата за коронавируса е гола вода. Никаква социална ангажираност, никакви интереси. Една книга дали е прочела в живота си тая? Това, че я хванала логореята, не е показател за интелектуална състоятелност. Не съм фен нито на едната, нито на другата, но на Галена й се прощава накъсаната реч и мисъл, защото не е ехидна и нагла като Преслава, която се прави на божа кравичка, а реално си умира да се подиграва на всичко живо. И моля ви се, чуйте интервюта с наистина умни хора, за да разберете, че е безумно да ги слагате в една графа с фолкпевица. Вероника беше пример за певица с интелект, но понеже беше и с морал, се отказа. Щото то просто в това гнездо на оси трудно се оцелява. Та на Преслава животът й допреди пандемията беше участия, пари, риалитита, награди, участия, пари, награди, побоища, наркотици,, плейбеци, ринопластики. Добре, че роди и се кротна. Мъжът й е най-красноречив признак що за интелект е самата тя. Пристрастията ви минават всякакви граници. 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...