Jump to content

Online: Галин - Viva la noche/ Катакомба


Препоръчани коментари

Аз мислех че няма как да се изложи повече, но ето че го направи. Всичко е толкова cringe че ми беше чак неудобно да го слушам и гледам. Ужас, пълен провал ще е, много незапеваема!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изгубил е нюха си за хитове и вече е наистина очевидно. След Няма да ми мине с Лидка има ли хит? Май не. А самостоятелно не знам от кога.

Какафония трябваше да се казва това, даже не успях да чуя повече от половината. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Неслучайно се мазни на Фики за дует. Дано хиттерминаторът Фикрет никога не го удостои с такваз чест! Изгърмял е всички други патрони.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, THE IIconic каза:

А някой знае ли, защо песента е качена в канала на Планета?

Щот е жаден за гледания... Да си я пусна ли или не?

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, THE IIconic каза:

А някой знае ли, защо песента е качена в канала на Планета?

Галин се води изпълнител на Пайнер и неговите песни се качват в Планета, освен ако не е някоя песен с Алфичка. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, BobiTo каза:

Галин се води изпълнител на Пайнер и неговите песни се качват в Планета, освен ако не е някоя песен с Алфичка. 

Не съм те питал!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой е казал на анаболните фитнес баДки, че могат да танцуват :lol: Единственото интересно нещо в този проект е участието на софийските травеститки, другото Емануела вече го каза - направо в коша!

П.С. Дъртата скумрия как позволява в текста да фигурира "заебал". Дъъъ фак :blink:

Дааай му батко :1000(10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не си е предвидил добре ходовете, това парче е чудесно за пускане месец след гърмежен чалга хит, за да му удължи живота, но не е подходящ да му изнесе най-силния сезон. Нещо хич не му се занимава с личната му кариера. Иначе песента не е никак никак лоша, малко като грозната сестра на Ме густа ми идва. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина песента не е чак толкова лоша. Трябваше да я направят малко по-кратка и ударна и щеше да е един от хитовете на лятото. Тук Галин се плюе по дифолт,а от някои хора и за реакции. А и щом работят с млад автор,сигурно още няма опит момчето,не бива да съдим. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

7/10

За първи път от много време Галин не изглежда потресаващо зле във свое видео. Песента е приятна, на мен ми прилича малко на "Джале, джале" но не мисля че има кой знае какъв потенцял.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...