Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Да си измием ушите след новата песен на Галин, аз чух само малка част в инстаграм ама ми е достатъчно.

  • Love 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Гальо каза:

Най-накрая Галин е в свои води и сред свои хора ❤️
2-AA43781-6-F60-4682-A1-BA-8-D72105-D9-E

Как е успял да намери по-дребни травестити от него самия!? Тия на токове са колкото него, а той е кинта и дваЕсе... 

  • Like 1
  • Haha 5

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Гальо каза:

Най-накрая Галин е в свои води и сред свои хора ❤️
2-AA43781-6-F60-4682-A1-BA-8-D72105-D9-E

Галин е мен, а трите траверса отляво надясно самоличностите ми като: 

1. Коментирам в на Галена инстаграма

2. Коментирам в на Доника инстата

3. Коментирам в на Диона инстата

  • Haha 5

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Willy каза:

- Песента със сигурност ще се превърне в хит, точно както беше в случая с песента "Luda po tebe", която спечели симпатиите на публиката - заключи Аврамович.

Утешителна награда 🙄

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Willy каза:

- Галена ще изпее една от песните, които ще бъдат във филма. Не бих искал да разкривам дали ще има второстепенна роля, нека остане изненада за зрителите - каза режисьорът Милош Аврамович за "Мондо". Песента й в "Южен вятър" ще стане популярна.

- Песента със сигурност ще се превърне в хит, точно както беше в случая с песента "Luda po tebe", която спечели симпатиите на публиката - заключи Аврамович.

Ей това е да се развиваш!

Тези неща стават случайно. Насила хубост не става.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 2.05.2021 г. от 17:19, Willy каза:

  Има топки в Глория. 😃 

Сам признаваш че вече над 15 години новата й продукция не е интересна на публиката, та не виждам с какво може да им върне вниманието обратно. 

Глория сякаш сама не ще да предизвиква интерес - лесно може да скокне при Ганев и не знам защо не го прави - сигурен съм, че за нея ще се постарае доста и няма да й напише  поредната еднотипка - Глория е една от първите, които му гласуваха доверие, половината албум "Влюбен в живота" е негов - по ирония именно албума, с който Глория тръгна рязко надолу. Та общо взето й е длъжник. 

Screenshot_20210503_204327.jpg

  • Like 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, presi_fen! каза:

Харесвам го Галин , но бахти тъпата песен е пуснал , а и не е спрял да купува гледания , никъде не го виждам по сторита само при Алфа тийм 🤣

Срамни гледания. 1 час - 40К, за другите 5 - 40К. Те гледанията му паднаха още след първия час. Няма нужда даже да залагаме кога ще падне под 100К, защото едва ли ще ги задържи повече от ден

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , FikLena каза:

този луд ли е ? бил е готин пич!

tFiCSD.gif

Странно нещо е животът. ТОй май има връзка със Стамбини, а Стамбини забелязах е снимал мушамата на Таня Маринова.

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, meleto каза:

Странно нещо е животът. ТОй май има връзка със Стамбини, а Стамбини забелязах е снимал мушамата на Таня Маринова.

Със Стамбини са се разделили! 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Stela каза:

Галена ще пее за титлата на Лудогорец. Ще има концерт на стадиона на 8 май. 

Концерт в чест на победителя и закриване на първа лига, участие в най-успешният сръбски филм за последните 20 години, проект който й докара доста признания и още предстоящи такива. 

Развитието и израстването като артист вървят напред с бясна скорост и през тази година. За пореден път ще си позволя да кажа, че само нереален или забит в 2007 човек като Кити може да каже че тази жена няма място сред най-големите като цяло.

  • Like 2
  • Love 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо Пресикс е дала торба пари да купи песента и да ѝ я аранжира авторът на песента, а след това я е оставила без клип? Епична песен е, една от най-любимите ми нейни.

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, BaGaBoNtIn каза:

Всички са се побъркали по новата песен на Прес! Такава истерия по песен скоро не съм виждал - всяко втори стори е от нея. ❤️

Именно, двете песни които се откроиха тази година така са “Къде беше ти” и “В твоето легло”. И после идва някой да убеждава, че имало други лидерки освен тия двете. 

  • Like 4
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...