Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час, Lelqtian каза:

Баба ни Гло в момента има вниманието на публиката покрай внучката ;) Аз предлагам да го капилизира с разходка до Габрово, Ванчето не би и отказала да я включи в някой следващ гърмеж. За всяко нещо си има първи път, било то Марто Джи, Глория или който там е на ред! 

 

Да, но трябва по-малко претенции и повече да слуша по-вървежните в момента!

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Някой засече ли колко гледания направи Преслава? Май около 230? 

Е как, 230 гледания е добра цифра за дебют на рекламиращи памперси "Пуфис" инцтаграмерки. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Willy каза:

Галена е извикала Ваня Великова на сцената и е пяла Близалка. Две кралици! 💖

https://www.instagram.com/tv/COXjw9tAyC9/?igshid=wm4m0v59tvt5

НЕ МОГАААААА ДСНКГНЙКДФХДФЙКГДСКЙГКДФЛЙДйклдсгкдфйксжф

  • Haha 1
  • Love 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ариа с 15 участия за май месец, за сравнение Лидия има 14 - половината от които с Десита, със Симона, Адам, Маджуни и всякакви други Тройници. Поне за другия път ще знаете коя е новата любимка❤️

BEFEA7-FF-64-D7-4-EA2-94-FA-BECEFCE86-F5

  • Like 2
  • Haha 2
  • Wow 1
  • Love 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , GSA каза:

Убийствена е. Да обвявява дата за Арена Армеец вече и да смаже. 

Много хубава идея да презаписва стари песни. Откраднат миг, звучи по-добре от оригинала по мое мнение. Трудно ще се забележат обаче, трябваше по време на пандемията докато нямаше нова музика и хората масово си седяхме в къщи. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Гальо каза:

В твоето легло бях вълшебница, забравих всичко хубаво за седмица. Жесток рефрен ❤️

 

Даа, жалко, че Преси пада под 200К утре и става една от многото песни там за фон.

А такива надежди възлагахме. :(

Поне реши да си признае, че е вещица. И с това ръбато лице е като череп в главата, много й отива. Подкрепям я, съгласна съм с нея.

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Stela каза:

Даа, жалко, че Преси пада под 200К утре и става една от многото песни там за фон.

А такива надежди възлагахме. :(

Поне реши да си признае, че е вещица. И с това ръбато лице е като череп в главата, много й отива. Подкрепям я, съгласна съм с нея.

Охх, що не вземеш да млъкнеш?! Едно и също цял ден повтаряш! Толкова ли ти е разклатена психиката от това, че Преслава отново извади брутална песен, че да пишеш по цял ден какъв провал била...? Млъкни веднъж завинаги, че се превръщаш във втората Зайка!

  • Haha 2
  • Love 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Stela каза:

Даа, жалко, че Преси пада под 200К утре и става една от многото песни там за фон.

А такива надежди възлагахме. :(

Поне реши да си признае, че е вещица. И с това ръбато лице е като череп в главата, много й отива. Подкрепям я, съгласна съм с нея.

Преслава, още от ден 1, откакто песента излезе е с хит. Оттук нататък вече времето ще покаже дали ще е сезонен хит или отново ще е с един от хитовете на годината. 
Беден в сърцето започна с доста по-малко гледания, и в крайна сметка е един от хитовете на 2020(със сигурност не най-големия)

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Hurricane каза:

Охх, що не вземеш да млъкнеш?! Едно и също цял ден повтаряш! Толкова ли ти е разклатена психиката от това, че Преслава отново извади брутална песен, че да пишеш по цял ден какъв провал била...? Млъкни веднъж завинаги, че се превръщаш във втората Зайка!

Коя била изкарала брутална песен викаш? Аз друга освен Ванчето, на която дори Галена вече подглася, не съм виждал да изкарва гърмеж или нещо дори бегло сравнимо. 

 

  • Like 1
  • Love 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е хит

 

МОТОРИСТА Е БЕЗ КАСКАА

ОХ МАЛЕЛЕ

АХ МАЛЕЛЕ

МАЛЕЛЕЛЕЙ

Preslava Galena GIF - Preslava Galena Kovri - Discover & Share GIFs

 

ЧЕРНААА ПЕЧКА БЯЛААА ЗИМА

ПАК САМА Е ХУБАВАТА НИНА

ХАЙДЕ БАТЕ ПРЕЗ КОМИНА

ТЕБЕ ЧАКА ХУБАВАТА НИНА

Christmas Give GIF by PLAYMOBIL - Find & Share on GIPHY

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Гальо каза:

Според мен ще се зареди с яко гледания, понеже навсякъде напоследък го ебават, че няма самостоятелен хит от години, и това яко го жегва. 
Силно започнаха да ме съмняват гледанията и на “Недей ме вини” квартета. Откакто са отворили дискотеките веднъж не съм я чул отнякъде да я пуснат, а такъв хит трябваше да е доста въртян сега. 

Много ясно че има. И на Лидия реалните са 5-6М сигурно. 

На Галин обаче звучи в стил Тексас плейс и 112, така че, май и купените няма да помогнат...

  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ясно, че Галин купува. 

Песента на Джена, която горе-долу се знае от хората с триста зора ще мине по гледания флоп като “Нито ял, нито спал”, а даже може и да не го мине.

  • Like 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...