Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Ох, правя едни неща напоследък (няма да обсъждам какви) и ми е станало някво много спокойно, твърде спокойно. Лежерно. На моменти много отпуснато. Бие ме на доброта и смисъл, не ми се кълне, не ми се правят мръсни историики. Кво ми стана бе?

Урочасах Преслава само първия ден, като издивях как гепи идеи от антифеновете си за своя продукция. 255К има за втория ден, днес май ще са към 205К-215К. Хит е, ама не такъв какъвто всички очакваха.

И мисля, че бързо ще омръзне, на такъв тип песен ми прилича.

До сряда можем ли да я докараме на 110К за Пресинка, след това уикенда малко повечеко и другата седмица да е твърдо под 100К?

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , THE IIconic каза:

Мо то и постовете само с една емотикона са забранени, ама вчера видях и никой нищо не направи! 

Нямаше ги за час хД 

Иначе @plambata имаш опция "report", ако нещо ти пречи и модераторите ще преценят какво да правят. Не може да ходим след всеки пост и да гледаме дали отговаря на правилата. 😃

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Willy каза:

Нямаше ги за час хД 

Иначе @plambata имаш опция "report", ако нещо ти пречи и модераторите ще преценят какво да правят. Не може да ходим след всеки пост и да гледаме дали отговаря на правилата. 😃

Ама мило ти виснеш в скандалите 24/7! Едва ли не си видял. 

Христос Воскресе! 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, FikLena каза:

Става ми жал за Анелия..не заслужаваше това.. Отива директно в 10-та глуха!

 

И кво сега? От старата генерация останаха само Преса,Галена, и Емануела

 

 

Screenshot_20210502-111710_YouTube.jpg

Screenshot_20210502-111741_YouTube.jpg

Коя е Емануела? 

  • Like 4
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, THE IIconic каза:

Ама мило ти виснеш в скандалите 24/7! Едва ли не си видял. 

Христос Воскресе! 

Ехе минал ми е мандата отдавна, действам само на reports до нови мандати. 

Воистина воскресе!

преди 3 минути, FikLena каза:

още си е топ Емануела ! за разлика от йосмата Алисия !

 

Емануела е бита карта, много моля!

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела отдавна вече я няма в топа , не виждате ли как се мъчи в последните си проекти и не и се получава , ама тя си го заслужава всичко това , което и се случва - флоп след флоп! 

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Willy каза:

Нямаше ги за час хД 

Иначе @plambata имаш опция "report", ако нещо ти пречи и модераторите ще преценят какво да правят. Не може да ходим след всеки пост и да гледаме дали отговаря на правилата. 😃

Благодаря за полезната информация, често ще се възползвам от тази опция. Явно с новите правила има шанс форумът да се очисти от някои досадни практики.

 

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Stela каза:

Ох, правя едни неща напоследък (няма да обсъждам какви) и ми е станало някво много спокойно, твърде спокойно. Лежерно. На моменти много отпуснато. Бие ме на доброта и смисъл, не ми се кълне, не ми се правят мръсни историики. Кво ми стана бе?

Урочасах Преслава само първия ден, като издивях как гепи идеи от антифеновете си за своя продукция. 255К има за втория ден, днес май ще са към 205К-215К. Хит е, ама не такъв какъвто всички очакваха.

И мисля, че бързо ще омръзне, на такъв тип песен ми прилича.

До сряда можем ли да я докараме на 110К за Пресинка, след това уикенда малко повечеко и другата седмица да е твърдо под 100К?

Не мисля, че има нужда много да се стараем с уроки и хейт. Самите преславови се отказаха да обясняват колко велик хит ще е песента и вече чакат следващата по Коледа евентуално. Чакаме и псевдогаленовите да се осъзнаят и можем да продължаваме напред към истинската топ премиера на 6-7 май. 

Междувременно поздрав с 58-мата най-слушана песен в България в очакване на Великден. 5 години след издаването ѝ бай да уей.

 

  • Like 1
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, plambata каза:

Не мисля, че има нужда много да се стараем с уроки и хейт. Самите преславови се отказаха да обясняват колко велик хит ще е песента и вече чакат следващата по Коледа евентуално. Чакаме и псевдогаленовите да се осъзнаят и можем да продължаваме напред към истинската топ премиера на 6-7 май. 

Междувременно поздрав с 58-мата най-слушана песен в България в очакване на Великден. 5 години след издаването ѝ бай да уей.

 

И В твоите очи вече почти месец е в топ 100! 💖

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 34 минути, Danger. каза:

“Пей, сърце” с това темпо до две години ще е минала 40 млн, просто няма никакви съмнения, че се нареди до златните хитове на Пайнер!

И Очите, Феноменален, Кой...

Screenshot-20210502-121419-Instagram.jpg

  • Haha 5
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, plambata каза:

Не мисля, че има нужда много да се стараем с уроки и хейт. Самите преславови се отказаха да обясняват колко велик хит ще е песента и вече чакат следващата по Коледа евентуално. Чакаме и псевдогаленовите да се осъзнаят и можем да продължаваме напред към истинската топ премиера на 6-7 май. 

Междувременно поздрав с 58-мата най-слушана песен в България в очакване на Великден. 5 години след издаването ѝ бай да уей.

 

Пламба, остави хората да си харесват това, което сърцето им подсказва отвътре. Прекалено ми се струва да виним фен на Галена, че харесвал песен на Преслава. Ами то е ясно, че жанрът се крепи основно на тези две имена и правят най-зарибените песни.

Твърде много се проточи тази война между теб и 80% от форума, няма ли да спира скоро. Хората не могат да вникнат колко готин човек си. Онази развали-къща се опитва, правейки ти се на враг, паралелно и да флиртува с теб, но вчера го гръмна един бан в сурата.

Пей сърце, жегата пак дойде, лятото Варна на море ли е положението? Вече имам покана за Св. Влас, от Варна не са ме канили още. :whistling1: :1000(29):

Пламба, само да не се окажеш женен. Знаеш, аз съм Стелата добра, къща не бих посмяла да разваля.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, zai4eto82 каза:

Глория по-готина от дъщеря си:

 

Миксът е топ!
Симона наскоро роди - нормално е да не е във форма ;) А и тя и Гло си носят този ген и малко да се отпуснат и стават пухкавки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Just_Me каза:

Миксът е топ!
Симона наскоро роди - нормално е да не е във форма ;) А и тя и Гло си носят този ген и малко да се отпуснат и стават пухкавки.

Симона никога не е била готина и зорлян се разваля сама. А Глория винаги е била готина дори и по-млада. Пеенето на Глория е къде къде. Симона никога няма да бъде като майка си колкото и да й се иска. 

  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Галена е извикала Ваня Великова на сцената и е пяла Близалка. Две кралици! 💖

https://www.instagram.com/tv/COXjw9tAyC9/?igshid=wm4m0v59tvt5

Боже какви кралици, дано Галена да е взела пари за това. Срам и позор.

Виж какви снимки си качва това нещо:

image.png.11870a5d89660c9d2b6a9dc5a5c71f57.png

  • Love 2
  • Confused 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Боже какви кралици, дано Галена да е взела пари за това. Срам и позор.

Виж какви снимки си качва това нещо:

image.png.11870a5d89660c9d2b6a9dc5a5c71f57.png

Жестока е. Свежа, дива, луда...в пъти по-интересна от бета мюзик и другите скучни дебюти.

  • Haha 1
  • Love 5
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Боже какви кралици, дано Галена да е взела пари за това. Срам и позор.

Виж какви снимки си качва това нещо:

image.png.11870a5d89660c9d2b6a9dc5a5c71f57.png

Тя е за психото. Не следвам такива. 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Dislike 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...