Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 50 минути, чушка. каза:

Тъкмо идвах да кажа, че Робов ще има дует с Камелия и @pechenko ме е изпреварил. 😂

Галка дали ще ни благослови тези дни? Няма нови хитове, само Прес слушаме по цял ден!

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как може в дискографията си да имаш нещо като този трак и проект като цяло и години по-късно да пишеш роман в фб как новата ти песен Катакомба е нещо много специално и различно.

 

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Willy каза:

Как може в дискографията си да имаш нещо като този трак и проект като цяло и години по-късно да пишеш роман в фб как новата ти песен Катакомба е нещо много специално и различно.

Как ще не е различна? Друга песен карала ли те е да искаш да се заровиш в някоя Катакомба? 

А сега хит от 2016та :) Време е май доминатрица Яни да изкарва резачка. 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Как ще не е различна? Друга песен карала ли те е да искаш да се заровиш в някоя Катакомба? 

А сега хит от 2016та :) Време е май доминатрица Яни да изкарва резачка. 

 

Само да не е триото с Аби Венеди и Живко ремикс, че тотално я отписваме вече!

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Willy каза:

Само да не е триото с Аби Венеди и Живко ремикс, че тотално я отписваме вече!

Тия двамата да си зимат Жоро Рапа или къф му беше там актуалното заглавие и да си правят Тройница. Визуално и без това не ги различавам, освен Живко ремиск, него най-много да го сбъркат с табуретка, поради сходния ръст ;) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , pacho каза:

А какво му е толкова специалното на този Робов, че така говорите и разнасяте клюки за него....

Явно ще го лансират. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, zai4eto82 каза:

Този месец може би няма да спа 2 дена, но ще направя всичко възможно да отида. Трябва да организирам просто всичко. 

Мачкай, Кралице! Обичам в теб това, че си супер отдадена и газиш трупове само да се докопаш до това, което искаш. Вярно, че става въпрос за Коцето, но няма значение!!!

  • Haha 2
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, чушка. каза:

Мачкай, Кралице! Обичам в теб това, че си супер отдадена и газиш трупове само да се докопаш до това, което искаш. Вярно, че става въпрос за Коцето, но няма значение!!!

Трябва да започна сезона подобаващо. След като той не идва тука, аз ще отида при него. kakто миналата година го гоних навсякъде из морските близки градове. A. миналата година и в Бургас огря, ама беше с ТРИО БИК. 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сънувах, че Ариа е станала най-известнета телевизионна водеща в България, и е също така сме се сприятели по време на снимките на неин клип преди това и жълтите медии ни спрягат за двойка . Време е да си налеем от якото!

 

  • Love 5
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, zai4eto82 каза:

Трябва да започна сезона подобаващо. След като той не идва тука, аз ще отида при него. kakто миналата година го гоних навсякъде из морските близки градове. A. миналата година и в Бургас огря, ама беше с ТРИО БИК. 

Въпроса е ти кога ще го огрееш (отново). 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, zai4eto82 каза:

Трябва да започна сезона подобаващо. След като той не идва тука, аз ще отида при него. kakто миналата година го гоних навсякъде из морските близки градове. A. миналата година и в Бургас МЕ огря, ама беше с ТРИО БИК. 

 

  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, penakavalli каза:

 

Ами да, с ТРИО БИК му е последното участие в Бургас и последния път, когато го видях преди да затворят отново. Тогава се снимахме с него, Борето и Кириакос. Значи от 18.09.2020 последно. Оттогава не съм го виждала. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, zai4eto82 каза:

Трябва да започна сезона подобаващо. След като той не идва тука, аз ще отида при него. kakто миналата година го гоних навсякъде из морските близки градове. A. миналата година и в Бургас огря, ама беше с ТРИО БИК. 

Когато Мохамед не отива при планината, планината отива при Мохамед.

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...