Jump to content

Поп фолк скандали (Aприл, 2021)


Препоръчани коментари

Новият бълвоч на Преса се очертава чутовен провал. Няма и 250к за 16+ часа. Нищо неочаквано за претоплена манджа с идиотски текст. Който харесва това подобие на песен от тая рандом плейбек певачица, си заслужава подобни песнички до второто пришествие. А за повечето Галенови, които възхваляват това недоразумение, просто ще си замълча. 

  • Like 3
  • Haha 3
  • Dislike 12
Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже, някои хора злобата ще ги довърши. Хора, пийте по едно двойно за моя сметка и се овладейте, тези нерви не са ви за един ден.

Кой какво харесал, направил..айде, стига! Не сме в 3-ти клас, голямо междучасие да харесвам само неща на определен изпълнител, като коне с капаци.

 

  • Like 7
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Преслава ми е на всяко второ стори от дискотека. Хит ще е. Но предполагам нещо сезонно като “Беден в сърцето” или “Изтрезняваш ли”. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

Боже, някои хора злобата ще ги довърши. Хората, пийте по едно двойно за моя сметка и се овладейте, тези нерви не са ви за един ден.

Кой какво харесал, направил..айде, стига! Не сме в 3-ти клас, голямо междучасие да харесвам само неща на определен изпълнител, като коне с капаци.

 

Да, ако бях в 3ти клас, определено шансовете баш това да ми хареса, щяха да са по-добри. 

Пък и вече си имаме Гърмеж, претоплени манджи нещем! Искаме сармички. 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Да, ако бях в 3ти клас, определено шансовете баш това да ми хареса, щяха да са по-добри. 

Пък и вече си имаме Гърмеж, претоплени манджи нещем! Искаме сармички. 

 

Ако живеех в Бусманци, шансът да ми хареса това, щеше да бъде по - голям.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, чушка. каза:

Боже, някои хора злобата ще ги довърши. Хора, пийте по едно двойно за моя сметка и се овладейте, тези нерви не са ви за един ден.

Кой какво харесал, направил..айде, стига! Не сме в 3-ти клас, голямо междучасие да харесвам само неща на определен изпълнител, като коне с капаци.

 

Откакто публично призна, че ще гласуваш за герП, твоето мнение сещаш ли се през кое ми е? Галена няма нужда от псевдо-фенове като някои чушкопеци.  

  • Like 1
  • Dislike 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, plambata каза:

Откакто публично призна, че ще гласуваш за герП, твоето мнение сещаш ли се през кое ми е? Галена няма нужда от псевдо-фенове като някои чушкопеци.  

Явно за теб да си фен на Галена, означава да сипеш хейт по Преслава и да не умееш да поздравиш другите. Съжалявам, но аз не живея в Рамания, за да се интересувам кой за кого ще гласува и какъв е. Тотално издънка си и си се превърнал в тотален хейтър. Явно личният ти живот (ако имаш такъв), е на дъното.

  • Like 9
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, plambata каза:

Новият бълвоч на Преса се очертава чутовен провал. Няма и 250к за 16+ часа. Нищо неочаквано за претоплена манджа с идиотски текст. Който харесва това подобие на песен от тая рандом плейбек певачица, си заслужава подобни песнички до второто пришествие. А за повечето Галенови, които възхваляват това недоразумение, просто ще си замълча. 

Тук си прав! И аз не разбирам какво им става на всички та възхваляват тази грешка на природата. 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, чушка. каза:

Ако живеех в Бусманци, шансът да ми хареса това, щеше да бъде по - голям.

Никой не те спира да се преместиш, а да се запиша в 3ти клас ще е малко по-трудно ;) 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, plambata каза:

Откакто публично призна, че ще гласуваш за герП, твоето мнение сещаш ли се през кое ми е? Галена няма нужда от псевдо-фенове като някои чушкопеци.  

OMG, ходи се лекувай. Това за кой ще гласува си е личен избор. А Галена си е просто една от многото чалгаджийки. У ПЛОМБАТА може и да е нещо велико, но извън чалгата е релативно средно известна, и по - важното на българина не му пука за нея. Смешка си си, всичко за теб се върти около чалга. Ше умреш от злоба мекичке. 

Абе Пломба, да не би да искаш Павел да те мандръса ? Щото нали ти го обичаш, пък Павел колкото и тъп да е, има това първично бийфи излъчване, което кара българската мека китка да полудява. Затова ли мразиш Преса толкова ? 

  • Thanks 3
  • Haha 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, stereoto_ каза:

За жалост пандемията не научи българдки фолк миндили да пеят на живо.. 

Явно трябва още пандемия!

Аз се чудя за какво въобще собствениците канят плейбек певици, при положение, че само разгонват клиентелата? И то в условията на уж криза след пандемията. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, GSA каза:

Аз се чудя за какво въобще собствениците канят плейбек певици, при положение, че само разгонват клиентелата? И то в условията на уж криза след пандемията. 

Всъщност не ги. Мутрите си ходят там и не заради музиката, певицата е просто скъп аксесоар. А чалга феновете, едно 90% не може да ги наречеш хора, като един съфорумец тук Пл.

1. Не си е платил наема, но е с Армани тениска и с 100 лева в джоба да се прави на гъзар в клуба.
2. Не си е взел изпитите, но е научил последните песни на Преслава, Азис, Галена, Лидия.
3. Дава последните пари за Галена/Преслава, съзнавайки че разчита на бурканите от мама вкъщи.
4. Работи като барман в клуба, събира бакшиши от студентски - иде два пъти в мегами, черпи компанията издумка сичко, после събира заеми от аверите.

Няма смисъл да продължавам вярвам.  

  • Like 6
  • Sad 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , чушка. каза:

Явно за теб да си фен на Галена, означава да сипеш хейт по Преслава и да не умееш да поздравиш другите. Съжалявам, но аз не живея в Рамания, за да се интересувам кой за кого ще гласува и какъв е. Тотално издънка си и си се превърнал в тотален хейтър. Явно личният ти живот (ако имаш такъв), е на дъното.

Личният ми живот не е твоя/ваша работа. Това да си фен на ЦСКА например, но да се радваш и на силните мачове на Левски, си има медицинско наименование - нарича се шизофрения. Не че песента на Преса е силна де - напротив - бълвоч е, което прави поведението ви тотално неадекватно. Но от почитател на хората, докарали страната ни на дъното на всевъзможни класации, няма какво да се очаква. Всички гербопитеци сте национални предатели и не си струва човек дори да говори с вас. 

 

  • Haha 3
  • Dislike 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, plambata каза:

Личният ми живот не е твоя/ваша работа. Това да си фен на ЦСКА например, но да се радваш и на силните мачове на Левски, си има медицинско наименование - нарича се шизофрения. Не че песента на Преса е силна де - напротив - бълвоч е, което прави поведението ви тотално неадекватно. Но от почитател на хората, докарали страната ни на дъното на всевъзможни класации, няма какво да се очаква. Всички гербопитеци сте национални предатели и не си струва човек дори да говори с вас. 

 

Ние пък не общуваме с "хора" от най-нисшите прослойки. Всъщност има и точни такива, например мангали с по-реална самооценка, които не летят в облаците като теб.

 

  • Like 2
  • Love 1
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, asylum каза:

Ние пък не общуваме с хора от най-нисшите прослойки. Всъщност има и точни такива, например мангали с по-реална самооценка, които не летят в облаците като теб.

 

Каза човекът, който адски много държи хората да бъдат с реална самооценка. Справка - Свинята Майка на подписа му. Съжалявам, но дружинката тук сте твърде ниска топка. Неслучайно нормалните хора избягаха от форума с 200 или стоят само за да ви гаврят. 

 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, plambata каза:

Личният ми живот не е твоя/ваша работа. Това да си фен на ЦСКА например, но да се радваш и на силните мачове на Левски, си има медицинско наименование - нарича се шизофрения. Не че песента на Преса е силна де - напротив - бълвоч е, което прави поведението ви тотално неадекватно. Но от почитател на хората, докарали страната ни на дъното на всевъзможни класации, няма какво да се очаква. Всички гербопитеци сте национални предатели и не си струва човек дори да говори с вас. 

 

Ми същност е, защото разсъжденията ти са на ниво 7 годишен. Но това което говориш е толкова глупаво, че показва какъв си като човек. Нека всъщност ти се посмеем както винаги:

1. Ако си фен на Марая Кери или Селин Дион, не трябва да харесваш Уитни Хюстън и Мадона. Иначе си шизофреник. 
2. Ако харесваш поп, не трябва да харесваш чалга, иначе си има медицинско наименование - нарича се шизофрения. 
3. Ако ползваш Windows, не трябва да имаш iPhone иначе си шизофреник, защото Apple / Microsoft / Google са конкуренция. 

Музиката се дели на хубава (такава каквато ти допада) и лоша (обратното). Футбола като пример особено в България е на такова лимитирано първобитно ниво - и футболистите и феновете, че затова стигна дъното. 

Сега за ГЕРБ. Знам, че насъбраха заради пандемията много негативи и със сигурност грешките са там при управляващите. Но преди тях бяха СДС, БСП, НДСВ, не знам си кво, служебни правителства. Гледам и тогава БГ не беще топа на конопа. Освен това по - лицемерно е да защитаваш певица, която е доказано любовница на Доган, а после да съдиш човек, че си гласува за партията. Герб направиха магистрали, метро, Бургас е топ заради кмета на ГЕРБ. Но ти поради лимитираното ти съществуване гледаш на нещата на черно и бяло.

И да, макар да сипеш по преслава омраза, тя пак ще си остане като икона на чалгата при жените. 

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, asylum каза:

Ние пък не общуваме с "хора" от най-нисшите прослойки. Всъщност има и точни такива, например мангали с по-реална самооценка, които не летят в облаците като теб.

 

Полека с ксенофобията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Fast каза:

Полека с ксенофобията.

Каква ксенобофия, бе, човек? Тук дълги години ме мислеха за мангал и никога не съм отричал или потвърждавал, нямам нищо против, имам свестни такива приятели, те самите наричат събратята си така. Какъв ти е проблемът? И в случая ги дадох за по-добър пример от ниво, което наблюдаваме тук.

 

  • Like 3
  • Love 1
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Каква ксенобофия, бе, човек? Тук дълги години ме мислеха за мангал и никога не съм отричал или потвърждавал, нямам нищо против, имам свестни такива приятели, те самите наричат събратята си така. Какъв ти е проблемът? И в случая ги дадох за по-добър пример от ниво, което наблюдаваме тук.

 

Toва е топа на сръбските песни. ❤️ 

  • Love 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, plambata каза:

Личният ми живот не е твоя/ваша работа. Това да си фен на ЦСКА например, но да се радваш и на силните мачове на Левски, си има медицинско наименование - нарича се шизофрения. Не че песента на Преса е силна де - напротив - бълвоч е, което прави поведението ви тотално неадекватно. Но от почитател на хората, докарали страната ни на дъното на всевъзможни класации, няма какво да се очаква. Всички гербопитеци сте национални предатели и не си струва човек дори да говори с вас. 

 

Не се притеснявай за моето състояние и не смей да ми раздаваш диагнози на базата на ЧАЛГА. Имам претенцията, че съм далеч по-интелигентен от теб и никога не бих паднал на нивото ти, и да ти слагам епитети. Имам семейство на лекари, те се грижат прекрасно за моето здраве, не бери грижа ти. :) 

Не си струва да се говори с нас, а твоето съществуване се крепи на нас. А кой къде и избягал, хората напуснаха форума заради такива като теб, които освен да си избиват комплексите и да сипят отрова, друго не могат, защото в реалния живот, никой не ги познава.

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...