Jump to content

Поп фолк скандали (Aприл, 2021)


Препоръчани коментари

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Toва е топа на сръбските песни. ❤️ 

Да, мразя сръбско, но това вече втори път звучи у назе! Да пуснат нови такива песни и веднага се изстрелвам на шмъркотечница, хъ-хъ! 

И понеже било недопустимо фенове на Галена да одобрят която и да е песен на Прилепа, черпя всички с тоз чуден парцал! 

 

  • Like 4
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, чушка. каза:

Не се притеснявай за моето състояние и не смей да ми раздаваш диагнози на базата на ЧАЛГА. Имам претенцията, че съм далеч по-интелигентен от теб и никога не бих паднал на нивото ти, и да ти слагам епитети. Имам семейство на лекари, те се гриждат прекрасно за моето здраве, не бери грижа ти. :) 

Не си струва да се говори с нас, а твоето съществуване се крепи на нас. А кой къде и избягал, хората напуснаха форума заради такива като теб, които освен да си избиват комплексите и да сипят отрова, друго не могат, защото в реалния живот, никой не ги познава.

Защо си правиш труда да отговаряш изобщо? Аз дори не прочетох какво ми е отговорил. Какво да се занимаваме с една

 

  • Like 2
  • Love 2
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Да, мразя сръбско, но това вече втори път звучи у назе! Да пуснат нови такива песни и веднага се изстрелвам на шмъркотечница, хъ-хъ! 

И понеже било недопустимо фенове на Галена да одобрят която и да е песен на Прилепа, черпя всички с тоз чуден парцал! 

 

E тва е топа на Преса за последните години за мен. А за Галошка е:

А на Аналия:

 

  • Like 1
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще направя обзор на най-яките песни на Топ 3-то на чалгата през последните години! Това са последните техни песньовки, които са ми аресали! 

 

Много ме зариби тая Котка снощи! Хитът на пролетта! 

 

Бонус трак

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, чушка. каза:

Не се притеснявай за моето състояние и не смей да ми раздаваш диагнози на базата на ЧАЛГА. Имам претенцията, че съм далеч по-интелигентен от теб и никога не бих паднал на нивото ти, и да ти слагам епитети. Имам семейство на лекари, те се гриждат прекрасно за моето здраве, не бери грижа ти. :) 

Не си струва да се говори с нас, а твоето съществуване се крепи на нас. А кой къде и избягал, хората напуснаха форума заради такива като теб, които освен да си избиват комплексите и да сипят отрова, друго не могат, защото в реалния живот, никой не ги познава.

Най-обичам, когато някой обяснява колко е интелигентен. Това само по себе си е признак на свръхинтелект! 

А това в червеното в този ти пост е още едно потвърждение на горната диагноза. 

Фактът, че си отроче на лекари, които гласуват за мутрите, въпреки тоталния им провал с както самият ви министър я нарече "не особено опасната инфекция", ще го оставя без коментар. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, plambata каза:

Най-обичам, когато някой обяснява колко е интелигентен. Това само по себе си е признак на свръхинтелект! 

А това в червеното в този ти пост е още едно потвърждение на горната диагноза. 

Фактът, че си отроче на лекари, които гласуват за мутрите, въпреки тоталния им провал с както самият ви министър я нарече "не особено опасната инфекция", ще го оставя без коментар. 

 

Е ти го правиш непрекъснато. Ние "умните", ние "хората с разум".  В този форум няма човек, който да пръцка хвалби повече от теб. 

В смисъл брато, виж се ти как изглеждаш. няма да постна снимка щото ше ме баннат, после се сравни с чушка. Сега верно, че е малко първосигнално да гледа човек визията, ама се пак. 

А това за "не особено опасната" го кажи на хората, които загубиха семействата си. Именно защото не си "отроче на лекари" показва защо си на тва ниво. В смисъл ти смяташ, че феновете на Галена не трябва да харесват песни на конкуренцията. Има ли смисъл да говорим за интелект с теб ? 

Имам питане с повишена трудност:

В дискотеката какво става като пуснат песен на Преслава / Галена / Анелия ако си фен на другата. Излизаш и чакаш песента да свърши ? В смисъл те агитките ше висят 1/3 от времето вънка :D 

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Резко сменям темата, обявявайки 30 април за деня на МИРА. Любете се на нейните хитове!

 

Като идеш в Габрово, купи баничка и за мен., Това е по - важното. Аз ще дам пари. Плюс това помоли богинята да те заведе, има бар в центъра на града. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Като идеш в Габрово, купи баничка и за мен., Това е по - важното. Аз ще дам пари. Плюс това помоли богинята да те заведе, има бар в центъра на града. 

Абе, играчка си си ти! 

 

Гледам, Ванчето все се тагва в Алегро и на още едно место, Галена ще пее скоро там. Да очакваме ли лайф от Клеопатрица? 

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Абе, играчка си си ти! 

 

Гледам, Ванчето все се тагва в Алегро и на още едно место, Галена ще пее скоро там. Да очакваме ли лайф от Клеопатрица? 

Да, 100%, време и за дует. Някои фенове тук ще пометнат бяла течност от дупето ако се случи, дори и само на лайф запис. Тя Ваня е стршна мъжемелачка, как ги забива, нямаш си идея кви котенца я мачкат. Казват обаче, че много добри минети правила. Затова Туца не я долюбва, просто Ванчето е next level. 

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Да, 100%, време и за дует. Някои фенове тук ще пометнат бяла течност от дупето ако се случи, дори и само на лайф запис. Тя Ваня е стршна мъжемелачка, как ги забива, нямаш си идея кви котенца я мачкат. Казват обаче, че много добри минети правила. 

Еми, има фигура на секс тигрица, сигурен съм, че се раздава на макс. Аман от съсухрени солети, дето чакат да свършиш и гледат тавана, люпейки семки наум! Трябва старание! Абе, Ванчето си е 

 

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, BaGaBoNtIn каза:

Машъпа на Прес се върти и в дискотеките. Истинска кралица!❤️

Първо почнаха със Саша Рико! Коя сега е истинската кралица на фолка, България и балкански полуостров, а, а??!
Чукуррр

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама е бомба с новия цвят. Тя и Ема обаче трудно вече се различават - при един хирург носовете, еднаква коса…

https://www.instagram.com/p/COSnh75FSaJ/?igshid=10jinmi9cgwi6

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Danger. каза:

Гледах сторита от участията и на двете любимки на форума. Да, фен съм на Галена, но нещата са просто очевидни. При Преслава е било пълна скука - плейбек, даже и машъпа го е карала на плейбек. При Галена - тотална противоположност и участието й е било 2 часа.

Може ли да седиш половин година вкъщи и поне на първото участие да не се раздадеш и да не си изпееш песните на живо. А феновете й насила се радват пред сцената и си мислят, че е “брутално” участието, а любимката им се разхожда на сцената, и озвучителя просто пуска песните една след друга. 

В никакъв случай не е хейт коментара, а е обективност на 100% и никой не може да го оспори.

Щото не й пука. Това е изпълнителя дето най - малко се старае и пак получава всичко което този жанр и кръчмотеки могат да предложат. Направо не е истина как й се размина след толкова посиране. Ама аз и преди ти го казах, това си е до човек. Ако го имаш си късметлия, ако не внимаваш. 

Имат го Преслава, Деса, Софи, Камелия, и дори донякъде Анелия. Останалите минават на сапун при всяка грешка. 

За справка: виж някои колко тънкаж минаха с Ковида от участия. Сега се върни и прочети коментарите под постовете на любимката ти, Глория, и т.н. Направо ги правеха на нищо. 

  • Like 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой фен да й каже да си запише “Дяволско желание” и другите там наново, че изглежда смешно да я пее на плейбек, песен на 17 години. Гласът й тогава просто няма общо със сегашния и всичко изглежда нелепо. 

Надуваме ли от колите хита :rap:

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Danger. каза:

Някой фен да й каже да си запише “Дяволско желание” и другите там наново, че изглежда смешно да я пее на плейбек, песен на 17 години. Гласът й тогава просто няма общо със сегашния и всичко изглежда нелепо. 

Надуваме ли от колите хита :rap:

 

Тва е много усилие. Нали записа песен и я клипира. За тва лято толкова, на есен пак с песен :D То да не е Великден в момента та да се мъчи излишно. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахаха, Пламене, споко. За 24 часа ще има 380К.

Какво се случи с предвижданията за 500-550К? Нещо ги оставихме за друга ера. 🤣

Истински погром - не може да бие "Къде беше ти" въпреки, че е бърза песен и е разгара на пролетта. Снощи смаза в цял Пловдив. Имаше заведения, къдет буквално я пускаха едно след друго.

И няма да може да мине 400К.

Някой я е клел..?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Danger. каза:

Може ли да седиш половин година вкъщи и поне на първото участие да не се раздадеш и да не си изпееш песните на живо.

Може. Все пак става дума за инцтаграмерка. За глас не може да се говори. 

преди 8 минути, Stela каза:

В 1:00 часа пред Бушидо - Пловдив имаше поне 300 човека, чакащи да влезнат. Дискотеката отваря в 23:00 мисля. Това го предизвика Меди. Голям е. Егати интереса.

Едва ли е заради Меди. Който и да беше, и без певец да беше, щяха да се юрнат хората - зажаднели са за кючек и пийване и квото там друго им се нрави. 

преди 14 минути, Stela каза:

И няма да може да мине 400К.

Някой я е клел..?

Вече не се правят гледания като преди, освен ако не пазаруваш. И слава богу. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, WindWalkerMonk каза:

Щото не й пука. Това е изпълнителя дето най - малко се старае и пак получава всичко което този жанр и кръчмотеки могат да предложат. Направо не е истина как й се размина след толкова посиране. Ама аз и преди ти го казах, това си е до човек. Ако го имаш си късметлия, ако не внимаваш. 

Имат го Преслава, Деса, Софи, Камелия, и дори донякъде Анелия. Останалите минават на сапун при всяка грешка. 

За справка: виж някои колко тънкаж минаха с Ковида от участия. Сега се върни и прочети коментарите под постовете на любимката ти, Глория, и т.н. Направо ги правеха на нищо. 

Когато те харесват хората като човек е така. Какво да й харесваш на злобна кучка (за каквато винаги е минавала по нейна си вина) като Глория? Това е цената на фасоните и "не ме интересува дали ме харесват".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...