Jump to content



Поп фолк скандали (Aприл, 2021)


Препоръчани коментари

Не знам някой досега да е бил с 9 клипове в топ 100. Тази жена през 2020 вече най-накрая си заслужи мястото сред най-големите, а времеѕо само продължава да го доказва!

1619348859537.jpg

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 7
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Moovit каза:

Правителството предлага отлагане с месец отварянето на нощните заведения!

Повече инфо тук: https://www.flagman.bg/article/219896

 

Дебютираща в чалгата инцтаграмерка предлага отлагане с месец на дебютното си парче за 29 май. Годината ще бъде уточнена допълнително. 

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Willy каза:

Не знам някой досега да е бил с 9 клипове в топ 100. Тази жена през 2020 вече най-накрая си заслужи мястото сред най-големите, а времеѕо само продължава да го доказва!

1619348859537.jpg

Много моля, тая жена си е заслужила мястото с двете големи още през 2010 ;) 

 

  • Like 1
  • Love 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:

Който иска да празнува, аз ще работя. И какво като идва лято.Майната му. 

Предложи на Коцето ти да направи песен "Майната ти, лято", в чест на неотворилите дискотеки. 

  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 21.04.2021 г. от 8:24, omline каза:

@foxy_vd

Някак покрай истерията около поялника й, се отмина факта, че и тя каза "Ние не сме подкрепени от държавата". Та Фоксе я кажи, готов ли си да отделиш от данъците си в подкрепа на Камс Продакшън? 

Не, не каза това. Но няма проблем да си го представяш така. Ако тя има такъв проблем спокойно може да си продаде един от многото имоти примерно (апартамента срещу НДК) и да си бара шундата до края на живота. Можеше и да не взима ВMW Х7 в пандемия. Можеше много неща, но тя не е като повечето в чалгата. Захлебила е когато трябва, защото е най-доходният бранд в нея. Наистина ще има много засегнати, като излезе нейната "Епопея чалгарика". 

http://m.hotnews.bg/news.php?category=0&id=143784

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, foxy_vd каза:

Не, не каза това. Но няма проблем да си го представяш така. Ако тя има такъв проблем спокойно може да си продаде един от многото имоти примерно (апартамента срещу НДК) и да си бара шундата до края на живота. Можеше и да не взима ВMW Х7 в пандемия. Можеше много неща, но тя не е като повечето в чалгата. Захлебила е когато трябва, защото е най-доходният бранд в нея. Наистина ще има много засегнати, като излезе нейната "Епопея чалгарика". 

http://m.hotnews.bg/news.php?category=0&id=143784

Баш така с това няма как да сюрпризира никой, тая епопея я мисли вече коя петилетка. Тва го слушаме от преди да вдигне гълъбите от кокошарника, дет се вика да беше наела някой да я нащрака, поне 5ти том да четем вече. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Баш така с това няма как да сюрпризира никой, тая епопея я мисли вече коя петилетка. Тва го слушаме от преди да вдигне гълъбите от кокошарника, дет се вика да беше наела някой да я нащрака, поне 5ти том да четем вече. 

Това го слушаш от МЕН поне от 15 години, а не от НЕЯ. От мен, защото АЗ го смятам за най-важното четиво в чалгата от 30 години насам. Причината е в това, че съм следял какво се прави и казва от всеки в системата и съм изложил милион пъти странната липса на логика в политиката на продуцентите в българската чалга. От нея си чул само, че някой ден ще има книга. Никога нищо повече.... до тази статия, в която за пръв път казва и нещо друго.

В тази връзка, не постнах статията, за да се коментира бъдещата и книга. Тя ще излезе и със сигурност егото и статуетките на едно много ранимо и егоистично общество от нарциси сериозно ще повехне. И понеже ние тук, които под лупа следим този бранш много отдавна знаем кой и колко струва в нея да кажа само, че и часът на Камелия ще настъпи. Мнооого години гледах форумни пирове и банкети от фенчета на нарцистичните, които си биеха гъза в тавана, че Камелия е преебана. Накрая обаче, пируващите няма да ги има тук, най-вече на силно приближените да Митко Пайнера, които без неговите протекции никога нямаше да са звездици.

Статията я пуснах, защото това е първото място, където четем за това, че май "чипровският Пинокио" пак ще е жури в телевизионният формат "Гласът на България". Къде ли им е акъла на тия хора от правителствената БТВ, да ангажират пак Чипоноска Банишорова Вескова-Томова?

:1000(19):

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, foxy_vd каза:

Това го слушаш от МЕН поне от 15 години, а не от НЕЯ. От мен, защото АЗ го смятам за най-важното четиво в чалгата от 30 години насам. Причината е в това, че съм следял какво се прави и казва от всеки в системата и съм изложил милион пъти странната липса на логика в политиката на продуцентите в българската чалга. От нея си чул само, че някой ден ще има книга. Никога нищо повече.... до тази статия, в която за пръв път казва и нещо друго.

В тази връзка, не постнах статията, за да се коментира бъдещата и книга. Тя ще излезе и със сигурност егото и статуетките на едно много ранимо и егоистично общество от нарциси сериозно ще повехне. И понеже ние тук, които под лупа следим този бранш много отдавна знаем кой и колко струва в нея да кажа само, че и часът на Камелия ще настъпи. Мнооого години гледах форумни пирове и банкети от фенчета на нарцистичните, които си биеха гъза в тавана, че Камелия е преебана. Накрая обаче, пируващите няма да ги има тук, най-вече на силно приближените да Митко Пайнера, които без неговите протекции никога нямаше да са звездици.

Статията я пуснах, защото това е първото място, където четем за това, че май "чипровският Пинокио" пак ще е жури в телевизионният формат "Гласът на България". Къде ли им е акъла на тия хора от правителствената БТВ, да ангажират пак Чипоноска Банишорова Вескова-Томова?

:1000(19):

Ся не че нещо ма първите резулатати за "Камелия ще пише книга" са от 2013. И не ми се рови повече, сигурно има и по-стари. 

https://lifestyle.bg/bulgarian/kameliya-shte-pishe-kniga.html 

http://hotnews.bg/n/kameliya-shte-pishe-kniga.66161.html 

Да, и от теб го слушаме тва за книгата, сигурно и от по-отдавна. Изобщо е крайно време да спрем да слушаме и да минем да я четем таз книга. Щот накрая няма да има желания ефект - кел файта че ще насере (примерно) Митьо Пайнера, Троянския кон и Крадливата от Толбухин когато никой вече не се вълнува от въпросните примерни 3 особи със все по затихващи функции. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Lelqtian каза:

Ся не че нещо ма първите резулатати за "Камелия ще пише книга" са от 2013. И не ми се рови повече, сигурно има и по-стари. 

https://lifestyle.bg/bulgarian/kameliya-shte-pishe-kniga.html 

http://hotnews.bg/n/kameliya-shte-pishe-kniga.66161.html 

Да, и от теб го слушаме тва за книгата, сигурно и от по-отдавна. Изобщо е крайно време да спрем да слушаме и да минем да я четем таз книга. Щот накрая няма да има желания ефект - кел файта че ще насере (примерно) Митьо Пайнера, Троянския кон и Крадливата от Толбухин когато никой вече не се вълнува от въпросните примерни 3 особи със все по затихващи функции. 

Явно чака Панаир официално да лопне. Ще се изгуби готиният ефект, ако е това. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , foxy_vd каза:

Това го слушаш от МЕН поне от 15 години, а не от НЕЯ. От мен, защото АЗ го смятам за най-важното четиво в чалгата от 30 години насам. Причината е в това, че съм следял какво се прави и казва от всеки в системата и съм изложил милион пъти странната липса на логика в политиката на продуцентите в българската чалга. От нея си чул само, че някой ден ще има книга. Никога нищо повече.... до тази статия, в която за пръв път казва и нещо друго.

В тази връзка, не постнах статията, за да се коментира бъдещата и книга. Тя ще излезе и със сигурност егото и статуетките на едно много ранимо и егоистично общество от нарциси сериозно ще повехне. И понеже ние тук, които под лупа следим този бранш много отдавна знаем кой и колко струва в нея да кажа само, че и часът на Камелия ще настъпи. Мнооого години гледах форумни пирове и банкети от фенчета на нарцистичните, които си биеха гъза в тавана, че Камелия е преебана. Накрая обаче, пируващите няма да ги има тук, най-вече на силно приближените да Митко Пайнера, които без неговите протекции никога нямаше да са звездици.

Статията я пуснах, защото това е първото място, където четем за това, че май "чипровският Пинокио" пак ще е жури в телевизионният формат "Гласът на България". Къде ли им е акъла на тия хора от правителствената БТВ, да ангажират пак Чипоноска Банишорова Вескова-Томова?

:1000(19):

Уж голяма баровка и най-голямата в чалгата, а без един самостоятелен концерт за 25 години кариера.

Една Анелия ще прави и тя за 20 години. 
Вместо да и адвокатстваш по форумите, вземи и дай малко акъл. Поне Зала 20 в НДК със 100 места би напълнила. Вярно, че няма да има дрога и алкохол като в шмъркотеките, в които пее, където всъщност се ходи по презумпция без значение кой ще пее. 

Уж има големи топки, а я е страх един концерт да направи и се оплаква в национален ефир, че нямало помощи за нейния жанр. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, GSA каза:

Уж голяма баровка и най-голямата в чалгата, а без един самостоятелен концерт за 25 години кариера.

Една Анелия ще прави и тя за 20 години. 
Вместо да и адвокатстваш по форумите, вземи и дай малко акъл. Поне Зала 20 в НДК със 100 места би напълнила. Вярно, че няма да има дрога и алкохол като в шмъркотеките, в които пее, където всъщност се ходи по презумпция без значение кой ще пее. 

Уж има големи топки, а я е страх един концерт да направи и се оплаква в национален ефир, че нямало помощи за нейния жанр. 

Зала 20 в НДК - как звучи. 🤣

Мина времето за това. Тя не направи концерт в момент, в който беше най-популярната музикална звезда в България и продаваше по 200К копия от албум, та сега ли...

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Moovit каза:

Правителството предлага отлагане с месец отварянето на нощните заведения!

Повече инфо тук: https://www.flagman.bg/article/219896

 

Преслава: "Поради технически причини ще забавя малко новата песен за 29-ти Май".

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Симона Загорова, Даниел, бебенцето им, Глория и майката на Даниел в момента живеят заедно в къщата на Глория в кв. Павлово в София.

Интересни части от интервюто на Симона:

- Планувате ли с таткото Дани скоро да сключите граждански брак?
- Абсолютно съм окей да има сватба. Просто още не сме говорили по-сериозно на тази тема с Дани. В момента детето е на първо място. Животът е пред нас. Съдбата и Бог си знаят работата и ако трябва бракът да се случи, ще стане. Няма да имам нищо против, дори много ще се радвам.

 

- Глория как се чувства с внуче?
- Майка ми се чувства страхотно. Много е щастлива след появата на Галина. Определено няма как бебето да й казва баба, защото вече бабите не са това, което бяха едно време - не изглеждат като дами на преклонна възраст. Майка ми и тази на Дани са на вид като тийнейджърки. Съвсем логично и разбираемо е, че дъщеря ни след време ще им казва „мами” или „маминка”. Няма да й идва отвътре да се обръща към тях с „бабо”, предвид факта как изглеждат.

- Планувате ли нова дуетна песен с майка ви?
- Когато се появи подходяща песен, няма дори да се замисля дали да я направим. В момента се работи по нов проект, който в най-скоро време всички ще могат да чуят. На такава вълна сме, че вдъхваме нов живот и на по-старите големи хитове на майка ми, които не трябва да се забравят. И аз, и тя сме в процес на възраждането им с ново звучене.
 

 

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Stela каза:

Ренета Долорес Еухения Басмаджан Гайтанджиева напоследък гледа по този начин:

reni-zahapa-chipite-nosleta-v-chalgata-k

купила си е PRO пакета с очи на Фейстюн :D

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Stela каза:

Ренета Долорес Еухения Басмаджан Гайтанджиева напоследък гледа по този начин:

reni-zahapa-chipite-nosleta-v-chalgata-k

Веждите-ваденки не са сестри, ами са далечни братовчедки по 19-то коляно по чинкина линия, които нито си приличат, нито се дишат, нито са се виждали някога.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Stela каза:

Ренета Долорес Еухения Басмаджан Гайтанджиева напоследък гледа по този начин:

reni-zahapa-chipite-nosleta-v-chalgata-k

Явно се готви за ролята на Бостанското плашило в римейк на Магьосника от Оз? 

  • Like 3
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Stela каза:

- Глория как се чувства с внуче?
- Майка ми се чувства страхотно. Много е щастлива след появата на Галина. Определено няма как бебето да й казва баба, защото вече бабите не са това, което бяха едно време - не изглеждат като дами на преклонна възраст. Майка ми и тази на Дани са на вид като тийнейджърки. Съвсем логично и разбираемо е, че дъщеря ни след време ще им казва „мами” или „маминка”. Няма да й идва отвътре да се обръща към тях с „бабо”, предвид факта как изглеждат.

Глория ако си мисли, че ако внучката не й вика "бабо" ще остане вечно млада, сериозно се е заблудила. Каква е тази тъпня "няма как да й вика бабо", ми на баба си как да вика "мамо"? 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, BobiTo каза:

Глория ако си мисли, че ако внучката не й вика "бабо" ще остане вечно млада, сериозно се е заблудила. Каква е тази тъпня "няма как да й вика бабо", ми на баба си как да вика "мамо"? 

Аз имам такива случаи в живота си. Например една жена беше станала баба на 39 години. Нито приличаше на баба, нито беше на възрастта на средностатистическите бабички и й викаха "Мамо еди-коя си".

Глория поне засега не прилича на бабишкера.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Аз имам такива случаи в живота си. Например една жена беше станала баба на 39 години. Нито приличаше на баба, нито беше на възрастта на средностатистическите бабички и й викаха "Мамо еди-коя си".

Глория поне засега не прилича на бабишкера.

Абе те както искат може да си изглеждат, ама реално все са си баби на внучетата си. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, penakavalli каза:

Веждите-ваденки не са сестри, ами са далечни братовчедки по 19-то коляно по чинкина линия, които нито си приличат, нито се дишат, нито са се виждали някога.

Чинка й лелина на Рена.

Изказала се е във Фейсбук за чипите носове на колежките си. Най-пресният чип нос знаем чий е, а те двете отдавна имат вражда, поне знам, че Камелия не я понася още от годините в Швейцария. ХотАрена пишат, че Рени постнала, че колежките й си приличали, защото си правили носовете при един и същ хирург. И, че си губели индентичността по този начин, с което се съгласявам.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...