Jump to content



За кого ще гласувате на 4-ти април?


За кого ще гласувате на 4-ти април?  

61 потребители гласуваха

  1. 1. За кого ще гласувате на 4-ти април?

    • 1 ПП „ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“
      0
    • 2 КП „НИЕ, ГРАЖДАНИТЕ“
      0
    • 3 ПП „БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ“
    • 4 КП „БСП за БЪЛГАРИЯ“
    • 5 ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“
      0
    • 6 ПП „АБВ (Алтернатива за българско възраждане)“
      0
    • 7 ПП „АТАКА“
      0
    • 8 ПП „КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА“ /ПП „КОД“/
      0
    • 9 ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“
      0
    • 10 ПП „БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ“
      0
    • 11 КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“
    • 12 ПП „Възраждане на Отечеството“
      0
    • 13 КП „ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА“
      0
    • 14 ПП „БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ – БНО“
      0
    • 15 ПП „НАЦИЯ“
      0
    • 16 ПП „МИР“
      0
    • 17 КП ГРАЖДАНИ ОТ ПРОТЕСТА
      0
    • 18 КП „ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!“
    • 19 ПП „Глас Народен“
      0
    • 20 ПП „Движение на непартийните кандидати“
      0
    • 21 ПП „РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ“
    • 22 ПП „ПРАВОТО“
      0
    • 23 ПП „Благоденствие-Обединение-Градивност“
      0
    • 24 КП „ПАТРИОТИЧНА КОАЛИЦИЯ – ВОЛЯ И НФСБ“
      0
    • 25 ПП „Партия на ЗЕЛЕНИТЕ“
      0
    • 26 ПП „ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ“
      0
    • 27 ПП „БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ“
      0
    • 28 КП ГЕРБ – СДС
    • 29 ПП „ИМА ТАКЪВ НАРОД“
    • 30 ПП „ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ“
      0
    • Няма да гласувам
    • Все още не съм решил/а
    • Не подкрепям никого

Анкетата е затворена за нови гласове


Препоръчани коментари

  • Отговори 366
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 12 минути, FikLena каза:

ако има нови избори ИТН дори дяма да минат и 10% !!!! 

Рече и отсече ГРАНД ДАМАТА на Рамания - ФикЛена, видна политоложка и чалгарожка харесваща Галена, любовница на Доган и Ц.Я. любовница на Пеевски. 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото, не виждам разлика между ББ и СТ. Единият ръководи през джипката, а другият през фейсбук..Иначе ми хареса, че е предложена Антоанета Стефанова, шампионка по шахмат и владееща 5 езика. Разбира се, това не е критерий, че ще бъде добра в работата си, но е лъч надежда и по-добра алтернатива от Бай Тошо.

По всички личи, че ще има нови избори, но не виждам в картината от миналите избори какво би се променило. Забелязвам, че гласувалите за ИТН, доста от тях съжаляват за изборът си. Смятат, че Слави проявява неуважение към тях, като не се появява никъде, дори на трибуната на НС, а той взема всички важни решения.

Доверието към пчеличката Мая също спада и дава шанс на патриотите да влязат.

 

  • Like 5
  • Sad 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

Между другото, не виждам разлика между ББ и СТ. Единият ръководи през джипката, а другият през фейсбук..Иначе ми хареса, че е предложена Антоанета Стефанова, шампионка по шахмат и владееща 5 езика. Разбира се, това не е критерий, че ще бъде добра в работата си, но е лъч надежда и по-добра алтернатива от Бай Тошо.

По всички личи, че ще има нови избори, но не виждам в картината от миналите избори какво би се променило. Забелязвам, че гласувалите за ИТН, доста от тях съжаляват за изборът си. Смятат, че Слави проявява неуважение към тях, като не се появява никъде, дори на трибуната на НС, а той взема всички важни решения.

Доверието към пчеличката Мая също спада и дава шанс на патриотите да влязат.

 

Е то и Дани Митов не е лош. Стига сега, и той е образован, хубав (и аз като Таня), има международен опит. 

  • Haha 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Е то и Дани Митов не е лош. Стига сега, и той е образован, хубав (и аз като Таня), има международен опит. 

Тук аз имам своите съмнения, че точно този умнокрасив щеше да бъде предложен, ако ГЕРБ имаха мнозинство. Аз лично нямам против ГЕРБ да управляват пак, но не и с Бойко начело.  При евентуални избори е твърде възможно отново да си спестя гласа за тях.

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, omline каза:

Тук аз имам своите съмнения, че точно този умнокрасив щеше да бъде предложен, ако ГЕРБ имаха мнозинство. Аз лично нямам против ГЕРБ да управляват пак, но не и с Бойко начело.  При евентуални избори е твърде възможно отново да си спестя гласа за тях.

Между другото, Бойко колкото и мразен да е, досега е единствения политик (казвам го защото ти ще ме разбереш), който е проявил желание за диалог с опозицията. Това нещо в БГ е тема табу. И не говоря само за парламента. 

Но сега само да довърша за Бойко, после ще дам и други примери. Например той искаше да направи Корнелия май шеф на народното събрание, Мая я направи омбудсман където тя действаше. Нали не казвам, че той не е само в началото там, но поне има наченки. При другите народопсихологията бачка на 100%. Който е с нас е с нас, който не  - враг.

Това го наблюдавам във абсолютно всички структури в България. В университетите, веднъж избран ректора набутва опозицията в ъгъла. Всички техни хора са махнати от знаковите постове, без значение дали са кадърни и дали има подходяща подмяна. Същото и за декани, кметове, а - у. Ето това проваля нещата в България, освен че сме крадливи и лъжливи де.

  • Like 7
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, чушка. каза:

Между другото, не виждам разлика между ББ и СТ. Единият ръководи през джипката, а другият през фейсбук..Иначе ми хареса, че е предложена Антоанета Стефанова, шампионка по шахмат и владееща 5 езика. Разбира се, това не е критерий, че ще бъде добра в работата си, но е лъч надежда и по-добра алтернатива от Бай Тошо.

По всички личи, че ще има нови избори, но не виждам в картината от миналите избори какво би се променило. Забелязвам, че гласувалите за ИТН, доста от тях съжаляват за изборът си. Смятат, че Слави проявява неуважение към тях, като не се появява никъде, дори на трибуната на НС, а той взема всички важни решения.

Доверието към пчеличката Мая също спада и дава шанс на патриотите да влязат.

 

Разните "патриоти" имаха прилични резултати под 4те процента, ако се сетят да се коалират - направо си влизат. 

Няма такъв цирк от друга страна, вероятно няма да влезнат. 

За нови избори толкоз. До такива обаче няма да се стигне. Не знам кой официално ще получи последния мандат, но набързо ще се спретне едно кабинетче на задкулисието ала Орешарски. Помощи от ЕС имат да се усвояват все пак. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, WindWalkerMonk каза:

Но сега само да довърша за Бойко, после ще дам и други примери. Например той искаше да направи Корнелия май шеф на народното събрание, Мая я направи омбудсман където тя действаше. Нали не казвам, че той не е само в началото там, но поне има наченки. При другите народопсихологията бачка на 100%. Който е с нас е с нас, който не  - враг.

 

И са келяви неблагодарници. Бойко ги избира, после го плюят. 

  • Like 2
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, WindWalkerMonk каза:

Между другото, Бойко колкото и мразен да е, досега е единствения политик (казвам го защото ти ще ме разбереш), който е проявил желание за диалог с опозицията. Това нещо в БГ е тема табу. И не говоря само за парламента. 

Но сега само да довърша за Бойко, после ще дам и други примери. Например той искаше да направи Корнелия май шеф на народното събрание, Мая я направи омбудсман където тя действаше. Нали не казвам, че той не е само в началото там, но поне има наченки. При другите народопсихологията бачка на 100%. Който е с нас е с нас, който не  - враг.

Това го наблюдавам във абсолютно всички структури в България. В университетите, веднъж избран ректора набутва опозицията в ъгъла. Всички техни хора са махнати от знаковите постове, без значение дали са кадърни и дали има подходяща подмяна. Същото и за декани, кметове, а - у. Ето това проваля нещата в България, освен че сме крадливи и лъжливи де.

То и затова има такава концентрирана омраза върху ГЕРБ, защото никой от останалите не знае как да отиграе топките, които Бойко им подава - а той винаги ги хваща неподготвени. Докато не се научат на такт и стратегия, най-силното им оръжие ще е единствено плюнката - нищо повече. Той може и да не е никакак дипломатичен, но не е прост. Срещу такъв играч не може да излезеш и да имаш в ръкава си само злоба и лозунги.

  • Like 4
  • Haha 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Fast каза:

ИТН ще връщат мандата.

Слави пак се покрива като мишка и пише оправдания във Фейсбук. Връща ни Бойко на бял кон. Става все по-"забавно" как никоя партия не мисли за България 😡

Депутатите си вдигнаха заплатите, не им трябва друго в момента.

А на предсрочните избори доста хора няма да са си по родните места..колко удобно!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Just_Me каза:

Слави пак се покрива като мишка и пише оправдания във Фейсбук. Връща ни Бойко на бял кон. Става все по-"забавно" как никоя партия не мисли за България 😡

Депутатите си вдигнаха заплатите, не им трябва друго в момента.

А на предсрочните избори доста хора няма да са си по родните места..колко удобно!

Мъчи се да докаже колко е честен и принципен в сравнение с останалите политици и се притеснява се, че старите партии ще му "забият нож в гърба" спретвайки му някакъв скандал и вот на недоверие. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, FikLena каза:

Боже ко му станал на Слави???

 

Screenshot_20210427-001128_Facebook.jpg

Кво да му е станало. Прекалил е с белия прах ... за пране. Ако трябва да кажа нещо позитивно, поне не е взел пример от други видни наркомани и да се снима от болницата. 

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Слави е на път да се превърна в абсолютна развалина - и физическа и психическа. Не знам дали повече ми е жал или ме е  яд на него, но трябва час по-скоро да спре да се доверява до глупост на хората около себе си, защото го съсипват.

  • Like 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

ПАК ЩЕ ГЛАСУВАМ ЗА ИТН !!!!!!!!!

–––

Току що партиите на статуквото блокираха работата на Парламента. Програмата за работа на народното събрание за 28-ми и 29 април беше отхвърлена от ГЕРБ, БСП и ДПС. Това е без прецедент, случва се за първи път и е позор за българският парламентаризъм.
Сега разбирате ли защо върнахме мандата и отказахме да работим с тези партии?
Кое накара партиите от миналото да отхвърлят програмата за работа, вижте в самата нея:
178833188_315907293299389_10509721559593
Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбрахте ли коя е коалицията с която не можем да се борим само с 50 депутата и защо връщаме мандата ?
Вижте снимките, как днес ГЕРБ + БСП + ДПС блокираха работата на народното събрание, където трябваше да се гласуват промените в изборния кодекс.
178727421_2884910451774028_4890428277468
179321369_2884910448440695_5868328607585
Link to comment
Сподели в други сайтове

Уважаеми хора, внимавайте много! Дръжте си очите широко отворени!:whistling1: Щото няма никакъв смисъл да сменяме едно магаре с друго. Един олигофрен, с друг.

Тошко Aфрикански,Лая Костинбродска

  • Like 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , asylum каза:

 

Мда, все повече ми се иска ЕС да ни пусне един политически борд, кат ша пада валутния, ма не щат гадините. Някой друг дали ше се навие да ни вземе на абордаж? 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 22.04.2021 г. от 10:01, чушка. каза:

 

*Грешка - грешно цитиран пост. 

Между другото, как може да се изтрие "прозорцето" на цитиран пост? Същото да попитам и за вградени клипове от YouTube. Как се махат от пост? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...