Jump to content



За кого ще гласувате на 4-ти април?


За кого ще гласувате на 4-ти април?  

61 потребители гласуваха

  1. 1. За кого ще гласувате на 4-ти април?

    • 1 ПП „ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“
      0
    • 2 КП „НИЕ, ГРАЖДАНИТЕ“
      0
    • 3 ПП „БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ“
    • 4 КП „БСП за БЪЛГАРИЯ“
    • 5 ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“
      0
    • 6 ПП „АБВ (Алтернатива за българско възраждане)“
      0
    • 7 ПП „АТАКА“
      0
    • 8 ПП „КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА“ /ПП „КОД“/
      0
    • 9 ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“
      0
    • 10 ПП „БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ“
      0
    • 11 КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“
    • 12 ПП „Възраждане на Отечеството“
      0
    • 13 КП „ДВИЖЕНИЕ ЗАЕДНО ЗА ПРОМЯНА“
      0
    • 14 ПП „БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ – БНО“
      0
    • 15 ПП „НАЦИЯ“
      0
    • 16 ПП „МИР“
      0
    • 17 КП ГРАЖДАНИ ОТ ПРОТЕСТА
      0
    • 18 КП „ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!“
    • 19 ПП „Глас Народен“
      0
    • 20 ПП „Движение на непартийните кандидати“
      0
    • 21 ПП „РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ“
    • 22 ПП „ПРАВОТО“
      0
    • 23 ПП „Благоденствие-Обединение-Градивност“
      0
    • 24 КП „ПАТРИОТИЧНА КОАЛИЦИЯ – ВОЛЯ И НФСБ“
      0
    • 25 ПП „Партия на ЗЕЛЕНИТЕ“
      0
    • 26 ПП „ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ“
      0
    • 27 ПП „БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ“
      0
    • 28 КП ГЕРБ – СДС
    • 29 ПП „ИМА ТАКЪВ НАРОД“
    • 30 ПП „ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ“
      0
    • Няма да гласувам
    • Все още не съм решил/а
    • Не подкрепям никого

Анкетата е затворена за нови гласове


Препоръчани коментари

почва да ме дразни ' Има такъв народ.  ПОКРИХА СЕ КАТО МИШКИ !!!!!  АБЕ АКО ИМА НОВИ ИЗБОРИ ЩЕ ГЛАСУВАМ ЗА ' ДА БЪЛГАРИЯ' ИЛИ 'МУТРИ ВЪН' !!

 

 

1 ч  · 
 
По повод на различни политически изказвания и предложения, изразени в последните дни, искам да кажа следното:
Има много ясна законова процедура, упомената в Конституцията, и ние съвсем логично я спазваме и вървим по нея.
  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 366
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 18 часа , чушка. каза:

Евентуални избори на есен, по-скоро ще бъдат в полза на ГЕРБ, а не обратното. Най-много да се мобилизират в пъти повече и вотът им да нарастне драстично.

Предричаха крах и на "протестните" партии, защото мина много време от протестите, обаче не се случи така.Сумарно 3те протестни партии взимат повече от ГЕРБ, което е показател - говорим за 200 000 гласа в полза на ИТН,ДБ и ИСМВ.Бойко неслучайно почна да плюе и да сплашва, защото самия той се страхува - типично за наследник на Тодор Живков.
Сега хората видяха, че чрез гласуване промяната може да се случи и според мен ако има втори избори на есен, а и предвид факта, че тогава корона кризата ще е позатихнала(както миналата есен), ще излязат още повече хора, а в чужбина ще се организират още по-добре.

Ако трите партии направят нужните реформи в изборния кодекс и сменят управата на ЦИК, то тогава наистина ГЕРБ ще бъдат изметени от властта и няма да пипнат и лев от милиардите, които Евросъюза ще отпусне за справяне с кризата.Според мен на есен от ГЕРБ няма да смеят така явно да купуват гласове, особено след резултата във Факултета.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , чушка. каза:

Евентуални избори на есен, по-скоро ще бъдат в полза на ГЕРБ, а не обратното. Най-много да се мобилизират в пъти повече и вотът им да нарастне драстично.

Предричаха крах и на "протестните" партии, защото мина много време от протестите, обаче не се случи така.Сумарно 3те протестни партии взимат повече от ГЕРБ, което е показател - говорим за 200 000 гласа в полза на ИТН,ДБ и ИСМВ.Бойко неслучайно почна да плюе и да сплашва, защото самия той се страхува - типично за наследник на Тодор Живков.
Сега хората видяха, че чрез гласуване промяната може да се случи и според мен ако има втори избори на есен, а и предвид факта, че тогава корона кризата ще е позатихнала(както миналата есен), ще излязат още повече хора, а в чужбина ще се организират още по-добре.

Ако трите партии направят нужните реформи в изборния кодекс и сменят управата на ЦИК, то тогава наистина ГЕРБ ще бъдат изметени от властта и няма да пипнат и лев от милиардите, които Евросъюза ще отпусне за справяне с кризата.Според мен на есен от ГЕРБ няма да смеят така явно да купуват гласове, особено след резултата във Факултета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , meleto каза:

И какво кой с кого ще се коалира драги, вече имаме 100% от гласуването.

ИТН твърдо заявяват, че няма да се коалират с основните 3 партии. Май се върви към нови избори. Не знам, но много ми се иска все пак Слави да се възкачи на трона, за да видя как ще процедира с "измислената" пандемия. 

Има два интересни коментара под последното видео на новата партия. Какво мислите? 

 

Screenshot_20210407_190452.jpg

Screenshot_20210407_190700.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 5.04.2021 г. от 21:08, Willy каза:

Може ли някой да ми обясни каква е политиката на печелившите партии спрямо Македония и какво са направили тези от ВМРО, че на няколко страници чета за тях.
Аз като македонец, нямам против България да ни слага вето, да търси силни договори итн... стига да не е по начина по който досега го правеха Захариева и Каракачанов, с политика на най-ниското възможно ниво и евтини провокации които върнаха отношенията ни поне 30 години назад.
Браво на Заев, че противно на македонското Вмро, той и неговата партия не са казали нищо против България и българският народ и се опитват да се реши с мир. 
Така де, като човек които познава много българи и пише в бг форум, ми е интересно дали има надежда?

Какво точно е направила Захариева, да попитам аз? Всичките ѝ изказвания, които съм чул, са със съвсем нормален и дипломатичен тон, но наблягайки на същината на проблема. Каракачанов е малко по-остър, но дори на мен ми стои "мек" пред македонското ВМРО, които заявиха, че ако Гоце Делчев бъде обявен за българин щели да вдигнат скандал на световно ниво (нещо от сорта, цитирам по памет). А най ми е смешно като от македонска страна контрира, че и в България има език на омразата. За каква омраза става въпрос? Тук всичко що се каже до Македония е по-скоро в кръга на ебавката, предвид измислените македонски претенции за едва ли не сътворението на света. Най-острото, което съм чел като коментари от наша страна, е от сорта на: "Вето до дупка на тия, докато не признаят истината", "Те, шиптарите ще ги оправят макетата", и все такива подобни. Нищо общо с всекидневните антибългарски изказвания, писания и пр. от македонска страна. 

За съжаление България досега не е имала ясна, целенасочена и твърда позиция спрямо проблемите с РСМ, и сега, когато се осмелиха да отправят такава, макар и съвсем дипломатична, в РСМ скачат сякаш кой знае какво е станало. А всеки път се подчертава, че България напълно подкрепя Македония по пътя ѝ към ЕС, но първо трябва да се изчистят наслоените, вече от няколко поколения, коминтерновски възприятия и безмилостната антибългарска пропаганда. Това не виждам скоро да се случи, де. Така че, силно се надявам бълраските управници, които са са те, да държат докрай за оправянето на нещата и чак тогава "Да" на РСМ за ЕС. 

От 5.04.2021 г. от 23:18, Olay каза:

Каракачанов и Захариева са нищо пред Слави и компания по темата Македония 😶

Хм, тук съм малко разколебан. По принцип винаги от "Шоуто на Слави" са заявявали мнението си по въпроса и то е изглеждало твърдо. И ако го отстояват сега, когато ще са в политическия елит, аз ги подкрепям по тази тема. Но не знам доколко ще си държат на изявените преди това позиции, защото едно е да се пениш по ТВ-то, друго е да се изправи лице в лице толкова сложни и важни въпроси, на които трябва да се търси решение. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Манолова се изправи срещу Хаджигенов: Вън от групата, ако се договаря за министър с ГЕРБ и ДПС

https://www.dnevnik.bg/izbori_2021/2021/04/08/4196032_manolova_se_izpravi_sreshtu_hadjigenov_vun_ot_grupata/

 

къв боклук е Хаджигенов, знаех си ! Евала на Манолова !

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , FikLena каза:

 

къв боклук е Хаджигенов, знаех си ! Евала на Манолова !

Отровното трио си бяха подлоги на Боко. Интересно Мая, която уж е вътре в нещата не е знаела....

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , pacho каза:

Отровното трио си бяха подлоги на Боко. Интересно Мая, която уж е вътре в нещата не е знаела....

Ами, вероятно просто недоволства как нахалника се опитва да я предреди към министерското столче. Но някой дали е очаквал нещо друго от тая формацийка "Орел, рак и щука"?

Иначе добре върви тоя тираж, още не са стигнали до парламента и почнаха да се разпадат. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.segabg.com/hot/category-then/gerb-nominira-marsohoda-pursiviuruns-za-premier

Цитат

Нетърпеливи източници от ГЕРБ издадоха строго пазена партийна тайна: при разиграването на мандата за съставяне на правителство гражданите за европейско развитие на България ще предложат за премиер марсохода Пърсивиърънс.

Това стана ясно на закрита за медии пресконференция на Томислав Дончев, Костадин Ангелов и други. 

"Ще има приемственост, ще има и промени - обяви Томислав Дончев на закрита за медиите пресконференция. - Няма да предлагаме бутафорно правителство, макар че не се надяваме да получи подкрепа. Но все пак някой трябва да върши работа. Марсоходът Пърсивиърънс ще върши работа не по-зле от досегашния премиер. Това е също така стъпка напред в толкова скъпото и трудно за въвеждане Електронно управление у нас.

 

На марсохода Пърсивиърънс има повече и по-адекватна електроника, отколкото в цялото Електронно управление, въведено досега в България. Получихме данни, че електрониката и системите на Пърсивиърънс имат много свободен капацитет и могат да свършат страшно много работа за нас, ей така между другото, докато марсоходът си изпълнява задачите, възложени от американската космическа агенция НАСА."

Едно само не разбирам - защо не го обявиха тва преди изборите, щяха да вдигнат процента с много и да си имат собствено мнозинство. А не да раздават депутати на килограм на който му трябват. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи тотално ми е втръснало това темата с изборите. Политиката винаги е представлявала интерес за мен и съм чел неща свързани с нея, но последните дни, не виждам нищо друго, освен новини за Бойко Борисов. Това ли е основният проблем на страната ни? Да извикаме и да го разпънем на кръст пред НС? Пред някакви хора, които си мислят, че се намират в някоя долна квартала механа и говорят по между си..Тези хора осъзнават ли, че изобщо се намират в Парламента, какво представлява, какви са функциите и  какви казуси трябва да решават? Докога ще ни занимават с управлението на ГЕРБ?

Народът иска управление, иска държавническо поведение и адекватност, а не разни шегички, на които само те се смеят.

Има толкова МНОГО въпроси, които не търпят отлагане, тръгнали по цял ден да говорят за Бойко и какво е правил. Еми да прави каквото си поиска.

Вие какво правихте преди изборите, освен да говорите колко е ужасно управлението на ГЕРБ и сега правите същото, още от първият ден, това го ЗНАЕМ, говорете какво ЩЕ НАПРАВИТЕ, не какво е било, затова сте сложени там.

Нищо не е ясно относно:

Туризма

Ваксинациите

ПСР-ите

КОВИД обстановката и как ще продължим от тук нататък

Подпомагане на малък и среден бизнес

и тн.

Това са проблемите и трябва да ги решат!

  • Like 2
  • Love 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 20.04.2021 г. от 19:18, чушка. каза:

Има толкова МНОГО въпроси, които не търпят отлагане, тръгнали по цял ден да говорят за Бойко и какво е правил. Еми да прави каквото си поиска.

Вие какво правихте преди изборите, освен да говорите колко е ужасно управлението на ГЕРБ и сега правите същото, още от първият ден, това го ЗНАЕМ, говорете какво ЩЕ НАПРАВИТЕ, не какво е било, затова сте сложени там.

Нищо не е ясно относно:

Туризма

Ваксинациите

ПСР-ите

КОВИД обстановката и как ще продължим от тук нататък

Подпомагане на малък и среден бизнес

и тн.

Това са проблемите и трябва да ги решат!

Тези дни и аз си мислех същото. И аз съм анти ГЕРБ, но вече е време да се тръгне в посока какво ще правят новите, кви са им намеренията. Но май ми намирисва, че в основата на новото управление ще са оправдания за грешките на предните и видиш ли как тези преди мен са рушали, аз сега как да мога да градя... Айде, да се взимат в ръце и вече да се залавят за работа, че проблеми в България - бол. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютни помияри ми изглеждат всички нови играчи в този парламент. Злоба на н-та степен и нищо по същество. БСП и ДПС са ясни.

Леко започвам да съжалявам, че този път не гласувах за ГЕРБ, защото в момента те ми се виждат най-свестни и адекватни.

  • Like 3
  • Love 1
  • Dislike 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И между другото, честито ни стъпало надолу по отношение "Свобода на словото". 112-то място. Румъния е къде-къде по-напред от нас и в това отношение. То май северната съседка вече ни е минала по всеки един параграф, а уж бяха по-назад. 

И относно свободата на словото и новите "парламентарци", видяхте ли го Тошко Йорданов (ИТН) какво изказване направи по отношение на неволен лапсус на един журналист от "Нова", който в един репортаж неволно се обърка и вместо да назове "Изправи се! Мутри, вън!", спомена "Има такъв народ". И въпросният депутат в предаването си по "7/8" ТВ се изцепи:

"Една от националните телевизии изрече мазна лъжа в ефир - говоря за Нова тв. Техният журналист си позволи да излъже в обедната емисия без капка срам."

И следва безумното му изказване:

"Ако бяхме в Крумова България, за тази лъжа щяха да липсват части от тялото на това момче с микрофона."

https://www.24chasa.bg/amp/9708005

Ало, къде е тая свобода на словото и кви са тия крайни думи, все едно в така народната, напълно честна и истинска 7/8 ТВ не се правят грешки?! Щото Слави хич няма лапсуси през годините. 

И кога от ИТН ще седнат пред някой истински журналист да отговарят на въпроси, извън комфорта на собствената си кабеларка? Много ще ми е интересно например една Мария Цънцарова да ги подхване на къс пас и особено тоя Йорданов за Крумовите закони, съотнесени с грешката на репортера. Тоя сценарист взема все повече да ми опротивява. Егати. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 20 минути, ice_hot_sm каза:

И между другото, честито ни стъпало надолу по отношение "Свобода на словото". 112-то място. Румъния е къде-къде по-напред от нас и в това отношение. То май северната съседка вече ни е минала по всеки един параграф, а уж бяха по-назад. 

И относно свободата на словото и новите "парламентарци", видяхте ли го Тошко Йорданов (ИТН) какво изказване направи по отношение на неволен лапсус на един журналист от "Нова", който в един репортаж неволно се обърка и вместо да назове "Изправи се! Мутри, вън!", спомена "Има такъв народ". И въпросният депутат в предаването си по "7/8" ТВ се изцепи:

"Една от националните телевизии изрече мазна лъжа в ефир - говоря за Нова тв. Техният журналист си позволи да излъже в обедната емисия без капка срам."

И следва безумното му изказване:

"Ако бяхме в Крумова България, за тази лъжа щяха да липсват части от тялото на това момче с микрофона."

https://www.24chasa.bg/amp/9708005

Ало, къде е тая свобода на словото и кви са тия крайни думи, все едно в така народната, напълно честна и истинска 7/8 ТВ не се правят грешки?! Щото Слави хич няма лапсуси през годините. 

И кога от ИТН ще седнат пред някой истински журналист да отговарят на въпроси, извън комфорта на собствената си кабеларка? Много ще ми е интересно например една Мария Цънцарова да ги подхване на къс пас и особено тоя Йорданов за Крумовите закони, съотнесени с грешката на репортера. Тоя сценарист взема все повече да ми опротивява. Егати. 

Оф, айде стига с това"свобода на словото". В България се знае, коментира, всеки свободно изразява мнението си, дори да не е чрез медиите, а чрез други канали. Има страници като Биволъ, има youtube канали, където се правят теми, канят се гости, които не биха стъпили по разни национални медии, но имат трибуна за гласност. Въобще не смятам, че положението е такова, каквото изглежда.

Бай Тошо, предлагам да се запознае с Крумовите закони и Историята на България, и щеше да разбере, че за лъжа/клевета, не се прилага членовредителство, а смърт. 

Нормално е журналистът да се обърка, и двете партии си приличат по това че не трябва да съществуват и еднакви по абсурдността си..

  • Like 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, чушка. каза:

Оф, айде стига с това"свобода на словото". В България се знае, коментира, всеки свободно изразява мнението си, дори да не е чрез медиите, а чрез други канали. Има страници като Биволъ, има youtube канали, където се правят теми, канят се гости, които не биха стъпили по разни национални медии, но имат трибуна за гласност. Въобще не смятам, че положението е такова, каквото изглежда.

Едно е някой си да си драска коментари в нета, да пуска клипчета, в които да бръшолеви каквото си иска, съвсем друго са официалните медии, които са основният източник на уж достоверна информация, и които в най-голяма степен формират общественото мнение. И не е едно и също Драган да напише нещо във Фейса си, където я го видят 1000 души, я - не, и например един журналист, зад чиято професионална квалификация стоят години учене, стаж и труд, чийто разследващ репортаж или обстоен анализ биха били с изключителна важност за обществото. Защо като всеки уж можело да казва каквото си иска, няма покушения срещи драскача Драган, а такива има именно срещу журналисти, дръзнали да се опълчат срещу някого и нещо, което е нередно и ощетява обществото. Ето един по-пресен пример от миналата година - побоят над Слави Ангелов. 

И за каква свобода говорим при все, че по-голямата част от най-влиятелните медии са дирижиране от някого, който задава параметрите, по които да се движат (говорят, обсъждат, представят)? 

https://m.dnevnik.bg/bulgaria/2021/04/20/4200628_mnogo_trevojna_situaciia_bulgariia_veche_e_112-ta_po/

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ice_hot_sm каза:

И между другото, честито ни стъпало надолу по отношение "Свобода на словото". 112-то място. Румъния е къде-къде по-напред от нас и в това отношение. То май северната съседка вече ни е минала по всеки един параграф, а уж бяха по-назад. 

И относно свободата на словото и новите "парламентарци", видяхте ли го Тошко Йорданов (ИТН) какво изказване направи по отношение на неволен лапсус на един журналист от "Нова", който в един репортаж неволно се обърка и вместо да назове "Изправи се! Мутри, вън!", спомена "Има такъв народ". И въпросният депутат в предаването си по "7/8" ТВ се изцепи:

"Една от националните телевизии изрече мазна лъжа в ефир - говоря за Нова тв. Техният журналист си позволи да излъже в обедната емисия без капка срам."

И следва безумното му изказване:

"Ако бяхме в Крумова България, за тази лъжа щяха да липсват части от тялото на това момче с микрофона."

https://www.24chasa.bg/amp/9708005

Ало, къде е тая свобода на словото и кви са тия крайни думи, все едно в така народната, напълно честна и истинска 7/8 ТВ не се правят грешки?! Щото Слави хич няма лапсуси през годините. 

И кога от ИТН ще седнат пред някой истински журналист да отговарят на въпроси, извън комфорта на собствената си кабеларка? Много ще ми е интересно например една Мария Цънцарова да ги подхване на къс пас и особено тоя Йорданов за Крумовите закони, съотнесени с грешката на репортера. Тоя сценарист взема все повече да ми опротивява. Егати. 

Явно му е болна тема как разлика между тяхната седянка и обединение "Орел, Рак и Щука" никой не забелязва. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ice_hot_sm каза:

Едно е някой си да си драска коментари в нета, да пуска клипчета, в които да бръшолеви каквото си иска, съвсем друго са официалните медии, които са основният източник на уж достоверна информация, и които в най-голяма степен формират общественото мнение. И не е едно и също Драган да напише нещо във Фейса си, където я го видят 1000 души, я - не, и например един журналист, зад чиято професионална квалификация стоят години учене, стаж и труд, чийто разследващ репортаж или обстоен анализ биха били с изключителна важност за обществото. Защо като всеки уж можело да казва каквото си иска, няма покушения срещи драскача Драган, а такива има именно срещу журналисти, дръзнали да се опълчат срещу някого и нещо, което е нередно и ощетява обществото. Ето един по-пресен пример от миналата година - побоят над Слави Ангелов. 

И за каква свобода говорим при все, че по-голямата част от най-влиятелните медии са дирижиране от някого, който задава параметрите, по които да се движат (говорят, обсъждат, представят)? 

https://m.dnevnik.bg/bulgaria/2021/04/20/4200628_mnogo_trevojna_situaciia_bulgariia_veche_e_112-ta_po/

Аз и много други хора, не се информираме за ситуцаията в страната ни, както и в световен аспект от официалните медии. (ти под тях разбираш явно нац. медии) Честно казано, не познавам нито един млад, имащ претенция за интелигентен, с образование, да чака да стане 19ч и да си пусне новините. За всеки е ясно, че там не всичко може да бъде изговорено, защото трябва да отговарят на много законови рамки и не могат да се пускат в свободни съчинения. Другото, което е има нещо като клевета, което съгласно НК, ако бъде отправено към друго лице, може да отнесе и наказание. Ето затова, журналистите не могат по телевизията на базата на хипотези да говорят за евентуални престъпления, ако не могат да ги докажат. Нещо, което в неофициалните медии, разбирай, извън телевизията, е по-сводобно.

Не бих желал да заемам някаква отбранителна или защитна теза за журналистите, защото и там има много гнили ябълки, които плюятна професията си. :) Знаеш ли, ако един журналист откаже подкуп, и всеки следващ по веригията, няма да има нещо като "забрана за словото". Докато има такива, които дават, ще има и такива, които вземат. За "свобода на словото" или липсата й, голяма отговорност имат и самите те.

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гласува ли депутат от "Има такъв народ" с картата на Тошко Йорданов? (ВИДЕО)

Гласува и то как - оглежда се първо като изпуснала газ и най-нагло натиска бутона.

Почнаха да им лъсват дупетата и на Славчовите...

  • Like 3
  • Angry 1
  • Dislike 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , omline каза:

Гласува ли депутат от "Има такъв народ" с картата на Тошко Йорданов? (ВИДЕО)

Гласува и то как - оглежда се първо като изпуснала газ и най-нагло натиска бутона.

Почнаха да им лъсват дупетата и на Славчовите...

Нали уж гласуваха с ръкомахане или що беше там, понеже картите и електронната система били в другата зала, известна като бившия Партиен дом? Или нещо пак съм изтървал и са я преместили бърже бърже. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , omline каза:

Гласува ли депутат от "Има такъв народ" с картата на Тошко Йорданов? (ВИДЕО)

Гласува и то как - оглежда се първо като изпуснала газ и най-нагло натиска бутона.

Почнаха да им лъсват дупетата и на Славчовите...

МНОГО СЪМ РАЗОЧАРОВАН ОТ ИТН И СЛАВИ !!! ДА Е ХАРАМ МОЯ ГЛАС ! СЪЖЕЛЯВАМ ЧЕ ГЛАСУВАХ ЗА ТЯХ

 

АКО ИМА НОВИ ИЗОБРИ ЩЕ ГЛАСУВАМ 

ЗА МАЯ МАНАЛОВА

ИЛИ

ЗА БСП

ИЛИ

ХРИСТО ИВАНОВ

ИЛИ ЗА БОЖКОВ !

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Lelqtian каза:

Нали уж гласуваха с ръкомахане или що беше там, понеже картите и електронната система били в другата зала, известна като бившия Партиен дом? Или нещо пак съм изтървал и са я преместили бърже бърже. 

Преместиха я те, ама още не са им взели биометричните данни от пръстите и гласуват по старомодния начин временно...което ми напомни че тарикатлъка с гласуването с чужди карти беше камъка, в който се спъна преди време Огнян Герджиков - бяха го изгонили много позорно заради опита му да прекъсне тази практика...която пък ГЕРБ успяха успешно да прекършат в началото на първия си мандат.

  • Like 3
  • Dislike 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, omline каза:

Преместиха я те, ама още не са им взели биометричните данни от пръстите и гласуват по старомодния начин временно...което ми напомни че тарикатлъка с гласуването с чужди карти беше камъка, в който се спъна преди време Огнян Герджиков - бяха го изгонили много позорно заради опита му да прекъсне тази практика...която пък ГЕРБ успяха успешно да прекършат в началото на първия си мандат.

Огнян Герджиков и той е един...айде, няма да коментирам бишвите си професори, които са ми преподавали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...