Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 7 минути, DarkChild каза:

Сиско пък е никой. Един хит имаше точно самостоятелен, а преди това в група, но не толкова известна по света. Добре е направила.

И Рики Мартин му прибира 70% от приходите от единствения хит, защото не са кредитнали за използването на фразата "Livin la vida loca", така че и богат не е :D 

Между другото Мария Бонева много грозно се изказа срещу чалгата, не знам дали в присъствието на събеседника. Нямам търпение за след 2-3 години Тото като закъса и почне и той да прави музика с чалгари... и нека не забравяме първата му известна песен, че беше с Алисия.

Нз дали сте писали, но Торино и Пашата също посочиха чалга в топ 5 любими песни при Дули и Мати. Направо са се наговорили да ги правят за смях тия СкандаУджии :D 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Blueberry каза:

Нямам търпение за след 2-3 години Тото като закъса и почне и той да прави музика с чалгари... и нека не забравяме първата му известна песен, че беше с Алисия.

Че той Тото има 1 хит "Чужди усмивки", закъсал си е отвсякъде, а и последната му песен си е с чалгар. 

 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Blueberry каза:

И Рики Мартин му прибира 70% от приходите от единствения хит, защото не са кредитнали за използването на фразата "Livin la vida loca", така че и богат не е :D 

 

Леле, наистина, сега прочетох, но не Рикиту, а композиторът на песента, който също бил автор на тази песен...

😨

 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, DarkChild каза:

Леле, наистина, сега прочетох, но не Рикиту, а композиторът на песента, който също бил автор на тази песен...

😨

 

 

Да, Дезмънд Чайлд е, ама реших да го напиша по-скандално :D Законите за авторски права в САЩ са брутални - виж, че то даже не е по същата мелодия, а просто се използва фразата Livin la vida loca. В ЕС нещата са много по-лежерни, то и затова сигурно 60% от европейската и 90% от българската музика е базирана на свободни семпли или такива за по 5-6 долара. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Да, Дезмънд Чайлд е, ама реших да го напиша по-скандално :D Законите за авторски права в САЩ са брутални - виж, че то даже не е по същата мелодия, а просто се използва фразата. В ЕС нещата са много по-лежерни, то и затова сигурно 60% от европейската и 90% от българската музика е базирана на свободни семпли или такива за по 5-6 долара. 

Тази на Деса дали е с платени права? 2003 още се крадеше на поразия. Някой да подшушне на Десмънд Чайлд да разори Пайнера.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DarkChild каза:

Тази на Деса дали е с платени права? 2003 още се крадеше на поразия. Някой да подшушне на Десмънд Чайлд да разори Пайнера.

Кой е оригиналът на "Само една"? 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо няма коментари как Емануелция влиза в сладкарницата без маска и продавачът също е без маска? Лиди я изядохте как се е снимала в затворена дискотека:1000(1):

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Gerganafen каза:

Защо няма коментари как Емануелция влиза в сладкарницата без маска и продавачът също е без маска? Лиди я изядохте как се е снимала в затворена дискотека:1000(1):

Не се занимаваме с предпенсионни чанти.

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, DarkChild каза:

Тази на Деса дали е с платени права? 2003 още се крадеше на поразия. Някой да подшушне на Десмънд Чайлд да разори Пайнера.

Ще вземе точно 0 лева, защото толкова приходи носи тая песен на Деса за Пайнера последните 10 години поне.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Прибирайки се от работа Коце ме е харесал с новата коса. А Борис Дали за първи път да ми хареса нещо, което съм споделила. И той започнал да ме следи. 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, zai4eto82 каза:

Прибирайки се от работа Коце ме е харесал с новата коса. А Борис Дали за първи път да ми хареса нещо, което съм споделила. И той започнал да ме следи. 

Леле, сигурно си станала още по-готина. Я, дай да те видим и ние, де. 😋

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Поздравите по Фен ТВ вече и на живо в тубата!

 

От няколко дни, и във Facebook, май е заради A1, че загубиха бая зрители от там :D

  • Like 2

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, FolkEmpire каза:

От няколко дни, и във Facebook, май е заради A1, че загубиха бая зрители от там :D

Във фейса е сигурно от година, само на Нова Година са спрели излъчването :D 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...