Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 3 минути, Гальо каза:

Мария обаче изобщо не осъзнава колко зле звучи тази песен в нейно изпълнение. Горката Цвети, на какво ще бъде подложена да чуе този вой

 

Сама се е съгласила да и я подари, сега да си сърба попарата. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, BobiTo каза:

Сама се е съгласила да и я подари, сега да си сърба попарата. 

Откога Янева стана добра, че да прави такива подаръци? Аз мислих, че е доста егоистична ледена кралица. Падна ми в очите с тази доброта 😤

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Гальо каза:

Откога Янева стана добра, че да прави такива подаръци? Аз мислих, че е доста егоистична ледена кралица. Падна ми в очите с тази доброта 😤

Е как да не е добра, подаде ръка за дуети на Денис и Алекс, а на Галена цели 2 пъти съживи кариерата! 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, BobiTo каза:

Теди Александрова и Емрах с нов дует на 9-ти Март!

Тя нали щеше да пуска албум и дует с Илиян? Много бързо се покри! :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Willy каза:

Абе много е смешно да си дъното и дори и под Роксана, мда.

Screenshot-20210305-165023-Chrome.jpg

По-смешно е да захапеш Анелия заради коментира ми, че Янева е спасила кариерата на ванаджийката. 🤧

 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, BobiTo каза:

По-смешно е да захапеш Анелия заради коментира ми, че Янева е спасила кариерата на ванаджийката. 🤧

 

Мило, захапен си заради смеещи се реакции на официални статистики и факти. За мен това е фактор, а не Сигнал и разни фен страници и класации, в които пак води Галена де. Иначе коментарите ти с намеци слабо ме вълнуват. От седмица-две ги пускаш, опитвайки се да провокираш някои, но дреме ли ни - не ни! #staydumb

  • Like 2
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Мило, захапен си заради смеещи се реакции на официални статистики и факти. За мен това е фактор, а не Сигнал и разни фен страници и класации, в които пак води Галена де. Иначе коментарите ти с намеци слабо ме вълнуват. От седмица-две ги пускаш, опитвайки се да провокираш някои, но дреме ли ни - не ни! #staydumb

С третоплена манджа направена от друг, а и какви други песни има тази година, че да не води ванаджийката? Изобщо не ми пука дреме ли ви, всички знаем, че ви.  😉  #blоwjоbinbath 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

В новата тема "Коя попфолк песен слушате в момента" първото заглавие е... "Твоите думи" :o Наистина се оказа с дълъг живот, вероятно това, че бе "забранена" също изигра роля. Парчето си е супер, много скандално дори ако се абстрахираме от Израелския случай - текстът е брутален :D Как ми се иска Гера да я припомни с какъвто и да е аранжимент в някой машуп... Дори МАГДА ще пуска машъп да му се не види. Гера просто пропилява това, за което мечтаят стотици. Ако беше малко по-умна, щеше да има по някое ретро участие и за нея като отворят.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , WindWalkerMonk каза:

156679946_1632618846911032_5724807001736

Сутринта от кенефа пратих същия скриншот, сал че от инцтаграм - явно нетът ми го е фанал запек, или някой е затрил поста :D 

Всички мои познати от Габрово я знаят Ваня, даже се гордеят с нея! 

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Olay каза:

Галена да не е отказала дует и на аналия, че на някои фенове така им бърка?

Анелия е отказала на световен изпълнител, та точно до свиркаджийката ще стигне. 

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Когато откажеш на световен изпълнител, а правиш с Ави Бенеди, Крум, Гринго, Дамян, рандъм гърци и кой ли не....

Logic 📈📈📈

Ами да, помага на приятели, а не се лепи за всеки актуален. Деси, Фики, Меди, дори Амет навремето.

  • Like 2
  • Haha 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, BobiTo каза:

Анелия е отказала на световен изпълнител, та точно до свиркаджийката ще стигне. 

Боли го този световен изпълнител за кака Анче :laughing: Я си пий хапчетата, че въртят на зле нещата ...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Wild_Style каза:

Боли го този световен изпълнител за кака Анче :laughing: Я си пий хапчетата, че въртят на зле нещата ...

Не знам какво го боли, ама щом и е предлагал не е като да не е искал, не се опитвай да бъдеш оригинален с изтъркани лафчета. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BobiTo каза:

Не знам какво го боли, ама щом и е предлагал не е като да не е искал, не се опитвай да бъдеш оригинален с изтъркани лафчета. 

А кака Анче защо е отказала? Може би защото не и е прЕятел или :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Wild_Style каза:

А кака Анче защо е отказала? Може би защото не и е прЕятел или :D

Според мен й се е натискал да я чока и тя му е отказала. Порядъчна Гъзарка! 

  • Like 1
  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Според мен й се е натискал да я чока и тя му е отказала. Порядъчна Гъзарка! 

Или й е предложил дует, но тя ако плати. То и Лилана има дует със Snoop Dog и Андреа с Shaggy.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...